0 oy
115 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (25 puan) tarafından
Trendyoldan baktım ama öneri ile alsam psikolojik olarak daha bir rahat edicem yüzümde sivilce izleri var aşırı da kuru yani öyle değildi ne olduysa bu lohusalikta meydana geldi yardım lütfen

2 Cevaplar

0 oy
(5,270 puan) tarafından
Benimde oyle ya lohusalikta mahvoldu leke oldu surekli sivilceleniyorum.  Kuru bazen yuzumun gulerken kirisik kirisik gerildigini hissediyorum kuruluktan. Ben dilanpolata gitcem bi kimyasal peeling soyulsun yuzum yeni cilt deri ciksin lekeler falan. Ardindan guzel bi tonik nemlendirici duzenli bakim sart yas oldu 35  gecen sene ile daglar var arasinda cildimin resmen çokmusum ikinci cck beni mahvetti. 3 ay sonra emzirme de bitiriyorum. Hemen colajen shot alcam birkac ay duzenli kullanayim cildim saclarim icin
(25 puan) tarafından
İnsanın moreli de olmuyor kendimize bakmamiz gerekiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuruluk icjn bilmem de farmasinin aydınlatıcı seti var hepsini bir arada kullanınca daha etkili ama bütçen yetmezse sabunu ve yüz kremi bile harikalar yaratıyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 222 göst.
6 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde KEBELEK (1,745 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 135 göst.
28 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (7,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
14 Haziran 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde sweet rainbow (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 253 göst.
25 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

398,218 soru

11,908,923 cevap

36,039 kullanıcı

...