0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kızlar psikolojim çok bozuk artık düşünmekten Stresten gece uyku uyuyamıyorum yemek yiyesim gelmiyor iyice mallaştım her şeyi kafama çok takıyorum çok düşünüyorum kafaya takmak istemiyorum düşünmek istemiyorum ama elimde olan bir şey değil artık geceleri yatamıyorum Gözlerimi kapatsam beynim durmuyor hep düşünüyorum

Ben eşimden boşanalım 1 yıl oldu 2 tane de küçük çocuğumuz var Onlar da babasında ama biz bu herifle yine konuşuyoruz görüşüyoruz Ben istemeden boşaldım anlamadan şiddetli geçimsizliğimiz vardı aramıza soğukluk girdi neyse ben Boşandıktan sonra aileme sığınamadım bu herif bana ev tuttu O bana bakıyor gene ama benim ruh sağlığım iyi değil bir başıma evde durmak boğuyor beni beni umursamıyor sadece kendi istediği zaman arıyor geliyor Ama bana bir şey olsa ararsan telefonlarımı açmıyor Çocuklarımı da vermiyor ben bu adama çok düşkündüm çok seviyordum ama artık o kadar sevmiyorum ama ona bir alışmışlığım var yalnız başıma yapamıyorum ondan da çocuklarından da soğudum Ama ben istiyorum Yanımda çocuklarım ve o adam olsun onlarsız da yapamıyorum ailemle de öyle sık sık görüşen biri değilim fazla çevrem arkadaşım yok kendim soğukkanlıyım boşanmadan dolayı psikolojim daha da çok bozuldu acaba çocuklarıma bakabilecek miyim tekrardan bana gelseler onlar beni kabullenebilecek mi Ben de onları kabullenebilecek miyim diye kendimi Bazen anne olarak göremiyorum çünkü onları bırakıp gittim boşandık:'(

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(1,345 puan) tarafından
Valla şuanda benimde kafamı karıştırdın 

Boşandın

Sana ev tuttu 

Çocukların babasında

Adam senin yanına istediğinde geliyor 

Sen ararsan işin düşse gelmiyor

Ve çocukların neden sende değil 

İyide neden boşandınki böyle hayat yaşıyacaktınız 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım anladığım kadarıyla derdini sıkıntını kimseye anlatamamış hep içine atmışsın. Karmakarışık olmuşsun. Psikoloğa veya psikiyatriye gotmeyi düşündün mü hiç??

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 495 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
30 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 127 göst.