0 oy
78 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yukarı da soru hamile kalamıyorum bunu deneyip kalan var mı bide bununla deniycem şansımı 

6 Cevaplar

0 oy
(2,762 puan) tarafından
Ben denedim hem igrencti hem işe yaramadı. Vajinal sülük yaptırdım o ay hamile kaldım 
(1,414 puan) tarafından
Vajinal sülük ne.? Nasıl yapılıyo.?
Aklıma şey geldi annem bi kadınla tanışmış yıllar önceydi kadının çocuğu olmuyomuş kaynanası da vajinasına sülük bıraktırmış kirli ne varsa temizler çıkar demiş sülük yumurtalık filan bişey bırakmamış herşeyi temizlemiş gerçekten.. Kaynanasının cahilliğinden kadın tamamen kaybetmiş anne olma ihtimalini.. Vajinal sülük deyince aklıma o geldi..
(2,762 puan) tarafından
Emin ol o sulukten olmamastir. O kadının zaten yumurta üretimi bile yapılmamıştır. Bende dahil bunu yaptıran bir çok insan var. Annene çok deli saçması bişey anlatmışlar ancak hurafe. Ama tıp bile şuan sülüğü kullanıyor.
(1,414 puan) tarafından
Yaşayan kadın bizzat kendi anlatmış ben yaşadım diyerek anlatmış gerçek doğru bişey diyemem ama rahim içine sülük konulması bana pek mantıklı gelmiyor açıkcası.. tamam bacağa varise koy hatta bnm niyetimde var iyi bi yer bulsam yaptıracam ama rahim mümkün değil..
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Hormonların normal mi baktırdın mi
tarafından
Yok canım
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Ben denedim arkasından hayıt.otu tohumu içerek kaldjm asla kalamiyordum ben tüp bebek dedi.doktorlar doğal yolla kaldim Saraçoğlun okuyun 
tarafından
Ay gerçekten mi hayıt tohumu ile mi kullandın ve o ay kaldın mi
(1,804 puan) tarafından
Aynen içerken kaldım en imkansız Ken yumurta rezervim 0 in altındayken hormon düzenliyor zaten sağlıkçı arkadaşım söyledi Allah razı olsun ondan hep dua ediyorum
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Adetin 5 günü başladım 1 hafta sabah akşam içmiştim 
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Bende denedim o ayda hamile kaldım canm bir yıl olacakti o ayda onu denemsrm bir hafta nette arastr unuttum inan 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 185 göst.
22 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif2855 (1,066 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emin2023 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 74 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde Minaasel (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...