+1 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (497 puan) tarafından
Kısaca ozet geçim 5 senedir birlik oturuyoruz ama ne eşim ailesiyle anlaşıyor ne ben neyse koye taşındık şehirden evi arabayı saattik koyun aldık olmadı neyse koye ev yapacaktık para az ev olmaz ayriyetten yer de yok var ama sıkıntı bölünmedi daha eşim de sürekli tartışıyor ailesiyle olmadi diye işleri bende kiraya çıkalım dedim eşimin kalıcı Bi işi yok 10 dk lik merkeze kiraya cikicaz kaynanam da siz bu evde durun eşyalar da kalsın biz 2. El alırız ucuz Bi evde otururuz diyo bende kabul etmedim kiraya cikcaz eşim yada babasi çalışcak birisi de ****** alıp bakcak eşim keci yapmak istiyo babasi da dana toplayalım diyo babasının emeklisi var bende o baksın hayvanlara sen çalış evini geçindir diyorum bilmiyorum ne olcak kaynanamda idare edin siz kirada yapamazsınız filan diyo bu sabah kavga ettiler kaynanamla eşim sürüm sürüm sürün diyo eşime senin en mutlu günlerin bu evdeki olucak köyü istiyodun otur şimdi falan filan diyo 

1 cevap

+1 oy
(3,548 puan) tarafından
Sermaye yok duzgun bi iş yapamıyo gidip sabit bi iste mi bulmuyo simdi? Hayvancilik sermaye alt yapi ister yoksa devlet destekli neler var onlara basvurabilir cok isterse. Ama yine koyle genis aile yasantisina devam etmeniz gerekir. Eger tarla filan varsa kayinpeder sağlığında dağıtsin herkesin payini siz bi prefabrik koydurursunuz ilerde.bana sorarsan da merkezde bi is bulabiliyosa bulsun iki goz ev olsun sizin olsun yani. Madem gecinemiyolarsa koyde dedigim ihtimaller hemen gerçekleşecek şeyler değil çünkü 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hayatsarti2 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kelebekkk (227 puan) tarafından soruldu
0 oy