0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Merhaba selamünaleyküm kızlar bu Sabah acile gittim kadın doğum acilde doktor suyunun geldiğini söyledi bizim burada üniversite olmadığı için Diyarbakır'a sevk etti Diyarbakır'a gideceğim 27 haftalık hamileyim doktor bebeğini alsak bile yaşamaz dedi hani suyu azalmış dedi ne kadar azalmış hiç bilmiyorum hiçbir bilgi vermedi zaten doğru düzgün kızlar ne yapmam lazım suyun olması için ne olur yardım edin dua edin bize ♥️♥️♥️

12 Cevaplar

0 oy
(3,663 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah havuç suyu iyi geliyor diye biliyorum dene ama suyunu sıkıp içmen gerekiyor 
(1,763 puan) tarafından
Çoğu meyve ve sebzede bulunan beta karoten şekli ise vücutta ihtiyaç duyuldukça A vitaminine çevrilir. Gebelik sırasında A vitamininin fazlası doğumsal anormalliklere ve karaciğer hasarına yol açabilir. Tablet şeklinde veya hayvansal gıdalarla alabileceğiniz maksimum A vitamini miktarı 10,000 IU olarak hesaplanmıştır.
(1,763 puan) tarafından
Bir konu hakkında bir şey tavsiye etmeden önce rica ederim az araştırın hamile bir insan söz konusuyla su yu bile içmeyi tavsiye etmeyin
(999 puan) tarafından
Sever şaka mı yapıyorsun gerçekten? Profesör doktorlar havuç suyunu öneriyor siz neye dayanarak söylüyorsunuz mesela? Mesela gebelikte su inanılmaz yararlı hiççç bir zararı yok  onu neden önermesinler ?? :)
(1,763 puan) tarafından
Onu durumun ciddiyetini anlatmak için söyledim az araştır anlarsın a vitamini fazlalığı nelere neden oluyor ben de hamileyken araştırmıştım ondan dolayı biliyorum
(6,825 puan) tarafından
Havuç suyu içebilirsin canım kadını korkutmana gerek yok sever adlı kullanici içebilir uzman Dr lar dahi önerirken sen iyi misin?
-Reklam-
+1 oy
(8,832 puan) tarafından
Canım benim kardeşimin de suyu sızmaya başlamıştı açılması vardi. Şu anda hastanede yatiyo. Suyu çok azalmıştı. Havucu blenderdan geçirip suyunu sıkıp içti 4 litre kadar. Hastaneye yatali 20 gün oldu. Suyu normal seviyeye çıkmış şimdi.
(8,832 puan) tarafından
Çok dua edin erken doğum riski devam ediyor. 25 haftalık daha. Sen de sağlıcakla kucağına alırsın inşallah bebeğini
(3 puan) tarafından
Rabbim mesleklerimizi bize bağışlasın inşallah canım benimde devam ediyor rabbim büyük ♥️
(8,832 puan) tarafından
İnşallah ikiniz de bebeklerinizi sağlıcakla kucağıniza alırsınız canım.
(3 puan) tarafından
Amin amin amin amin amin amin amin amin inşallah canım sabah erken Diyarbakır a gitcem bakalım ne olacak
(8,832 puan) tarafından
Hadi sağlıcakla inşallah.
+1 oy
(886 puan) tarafından
Havuç suyu veya kendisini ye bol bol birde benim suyum fazla diye doktor bana sürekli tatlıyı kes diyordu 
(3 puan) tarafından
Öyle ypvm.canim teşekkür ederim
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Doktoru bilemem ama şuan olduğun haftadan itibaren suyun azalması normal benim de aşırı fazlaydı hiçbir şey olmadı korkma yani benim düşüncem doktor abartmış 
(3 puan) tarafından
İnşallah kuzum inşallah
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Doktor cok negatif konusmus bence sen korkma gönlünü ferah tut 
(3 puan) tarafından
Rabbime sığındım kuzum evet çok negatif konustu
0 oy
tarafından
Rabbım yar ve yardımcın olsun canim sağlıkla sağ salim zamanında kucağına alırsın inşallah 
(3 puan) tarafından
Amin amin amin İnşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Havuç suyu öneriyolar canım peki doktor ne önerdi? Birde neden azalmış suyu sebebi neymiş
(3 puan) tarafından
Sebebini falan hiçbir şey söylemedi bana onu hiç bunu şey yap veya hiçbir şey demedi sadece dedi ki acilen gitmen lazım dedi başka hiçbir şey demedim oradaki hemşireler hani korkma dedi içine ferah tut dedi bol bol su iç dedi
0 oy
(4,114 puan) tarafından
38 haftalıkken suyu azalmıs bızımde Dr dogumu başlattı hıc kalmamış yada sezeryana alacaktı.. Bebek ölebilir dedı eve bile göndermedi. Dogum yaptım suyum cok az geldi gerçekten. Bol bol su iç cnm bilemiyorum başka daha zamanda çok senin. Hayırlısı olsun inşallah 
(3 puan) tarafından
Amin  inşallah canım ha bire su iciommm
0 oy
(2,651 puan) tarafından
İmkân var özele baktırsan canım daha iyi bilgi verirler sana 
(3 puan) tarafından
Özel tek bir hastahane var ordada kadın doğum Dr yokk kuzum
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Bı tane tek doktorla kalma cnm benim arkadasada öyle dedi doktor ciğeri gelişmiyecek ölebilir dedi başka doktora giti arkadaş Allah'a şükür öyle bisey çıkmadı çok iyi sağlıklı bebeği sende başka bı doktora gözük cnm
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Günde en az üç litre su için ve günlük bol bol taze sıkılmış havuç suyu için 
(3 puan) tarafından
Çok  teşekkür ederim canım
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Canım sana yapman gerekenleri söyleyeyim mümkün oldukça yatman lazım ben su azalmasıyla 37 de doğuma alındım 33 haftalıktı başladı benim ne yaptıysam fayda etmedi bir de benim suyum sızmaya başlamıştı ben sıcak olduğu için terden sanıyordum meğersem suyum sızıyormuş sezaryen günü için konuşmaya gittik muayene etti 38 e gün verecekti ki ultrasonda artık su hiç kalmadığını gördü 2 gün içinde sezaryene aldı beni 1 aylık ancak durabildi 33 te fark ettik 37 de doğum oldu su bitti diye inşallah sende işe yarar elinden geldikçe yat canım kalkma bana doktorum yat dedi hep ama 3 yaş kızım vardı pek mümkün olmadı 
(3 puan) tarafından
Canım rabbim sana bağışlasın İnşallah kuzum bmde ,4 tane çocuk yatalak kaynana var

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 384 göst.
11 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Gülümumut (7 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 137 göst.
0 oy
8 cevap 142 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,757 puan) tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,885 cevap

34,767 kullanıcı