0 oy
385 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
35+2 haftalik hamileyim ve eşimin beni aldattığını öğrenmiştim zaten ve perşembe günü artık sezeryan günü almaya gidecem eşim olacak adam beni her yerden engellemiş o kadar psikolojim bozukki tek başıma doğuma girecek olmak dışarıda babasının beklemeyecek olması çok zoruma gidiyor bunu nasıl atlaticam Bilmiyorum heves bile edemiyorum sütüm kesilir diye korkuyorum canta hazırlamak bile gelmiyor içimden Allahim sen bana sabır ver diyorum bunu nasıl atlaticam

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Öyle bir adam seni dışarda beklemesin zaten canım ailen olur tek başına da üstesinden gelirsin hiç merak etme kafana takma tadını çıkar bebeğin seni hayata bağlayacak 
(25 puan) tarafından
Umarım inşallah
(2,042 puan) tarafından
Insan kendi için değilse bile bebeği için sevgi dolu bir baba hayali kuruyor sanırım. Allah yardımcısı olsun evladı için bile bir insan böyle düşmanca hareketler yapmamalı hiç saygı kalmadı millette
-Reklam-
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Aynı evdemisiniz peki şuan 
(1,210 puan) tarafından
Kız annesinin yanında kalıyordu galiba canım. Eşi de azardan başka kadınlarla muhabbet edip ev 45, gün boş diyordu. Konuştuğu kadın da eşi idi
(7,924 puan) tarafından
Ha tamam hatırladım eşimi islettim felan demişti.
0 oy
(119,262 puan) tarafından
şuan dogum aninda bebegin babasinin orda oldunu dusunmek en son isin olsun sukur etki cabuk ogrenmissin sen dogumu bosver kendi yolunu ciz bebegine odaklan baba varmi yokmu ona yorma suan kafani
0 oy
(823 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyeyim canım. Zor.
0 oy
tarafından
Ailen varsa yeter canım böyle bir eşin sana hayrı olmaz Allah bildiği gibi yapsın onu ! 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Çok üzüldüm canim senin adina ama boşver öyle bir karaktersiz seni kapıda beklemeyi bile haketmiyor sen bebegine odaklan eminin onu kucagina aldığında herşeyi unutacaksın
(25 puan) tarafından
Hakliyken haksız duruma düşmek.zoruma gidiyor aslinda
(4,216 puan) tarafından
Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez bunu unutma senin ahin onun burnundan fitil fitil gelicek hamile halinle üzülüp canini sıkma sen
(25 puan) tarafından
Umarım gelir tek isteğim bu Rabbimden
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Sen eş olmaktan ziyade bir annesin çantayı yavrun için hazirlayacaksın. Yavrunu bir baba karsilamayacsk diye onun adına üzülmen normal ama kendi yalnızlığına acıyıp o adamın olmasını beklemen hata. Zaten birçok görevde anneler hep yalnız.  Allah yardımcınız olsun size güç kuvvet versin. Anneliğe odaklanmak size iyi gelecektir 
0 oy
(1,872 puan) tarafından
Bide o mu engellemiş nasıl bi yüz var ya. Hayallerini sadece bebeğin ve sen üzerinden kur inan hiç eksikliğini duymazsın canım mutsuz  büyüyeceği bi evden kurtardığını düşün 
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun ne sebepten bilmiyorum ama aldatmak da eğer şimdi susup üstünü örtüp kabulenseydin çocuk olacak diye ilerde çok pişman olacaksın emin ol çünkü ikinci çocuk olacak üçüncü olacka ve tutup birini getirse ne yapacaktin o zaman diyecektim ki keşke ikl öğrendiğimde tek çocuk varken ayrilsaydim çünkü böyle bi erkekle hayatı sürdükçe sahada batiyorsun daha da çıkmaza girer herşey 
0 oy
(97 puan) tarafından
Sen evladın için o çantayı hazırla. Hevesini kırma sakın. O hisseder üzülür annesi yapma ona bu haksızlığı sağlıkla kucağına bi gelsin hayatının aşkı o olacak zaten. Bırak cehennemin dibine kadar gitsin babası olcak karektersiz. Ailen yanında olduğu müddetçe hiç üzülme. Senden hem anne hem baba olur. Bu seni güçlü yapacak inan bana. 
0 oy
(167 puan) tarafından
Öyle bi adamda beklemesin zaten 
0 oy
(73 puan) tarafından
Allah size sabır versin peşinizden gezeceğim yerde engellemiş mi doğru mu okudum ailesi gelip barıştırmak istemiyor mu yani büyükler falan yok mu inşşlah arkanda ailen vardır 
0 oy
(411 puan) tarafından
Bende 35 oldum erken mi doğacak ne zmn alıyorsunuz ki günü bana da bilgi verin ilk gebelik mi bu arada 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Hem suçlu hem güçlü bir h.ayvan 
0 oy
(993 puan) tarafından
Hem suçlu hem güçlü Allah onu ıslah etsin . Sana gelince canım inşallah yavruna sağ salim kavuşursun ve herşey yolunda gider önemli olan ikinizinde saglikli olması içinde bulunduğun durum çok zor ama evladınında sana ihtiyacı olacak inşallah doğumun sana şifa olsun yaralarini sarsın 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 450 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 444 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 268 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 345 göst.
10 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

379,390 soru

11,356,449 cevap

34,832 kullanıcı

...