0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (2,235 puan) tarafından
Benim alt komşum tam bı man.yak 60 yaşında ben iletişimi kestim iki senedir selam sabahta yok en son olay benm eşimle kaynanamla olan bir kavgamızi duymuş bunu komşu komşu anlatmış 

O günden sonra dedim huyu iyi değil hiç ses etmeden sabahı selamı kestim bu sürekli bizim gelecegimizi bile bile duruyor duruyor tam kapısının ağzında çarpıyor kapısını 

Deminde parktan geldik artık doldum ciddi anlamda bekledi bizi bekledi bekledi tam gececegimiz zaman kapıyı kıracak gibi bir çarptı kızım eve geldi agliyo korkusundan ne oldu oldu çocuk bende artık doldum 

Çıktım yöneticiye beni bir ağlama tuttu sinirim bozuldu dedim derdi ney bunun sinirim gecene kadar ağladım çocuğum bir tuhaf oldu dedim derdi neyse gelsin söylesin bu ne böyle çocuk gibi ben bile onun yaptıklarını yapmıyorum 

Yoneticide dedi ben kocasıyla konusrum olmadı eşimle sizde inersiniz sorun çözülür uğraşmak istemiyorum ama bu kapıdan geçerken bekleyip bekleyip kapıyı carpmalari çok oldu hiç birine ses etmedim ama bukez patladım smdide pişmanım hiç yöneticiye cikmasamiydim kafaya takarda iyice kötü olur mu

5 Cevaplar

0 oy
(1,886 puan) tarafından
O kapıyı. Hele ki cocuğum ağlayacak yönetici falan bilmem ben. 
(2,235 puan) tarafından
Kız zoruma gitti çıktım yoneticiye kendimi tutamadım ciddi anlamda çocuk evde ne oldu ne oldu anne der smdide kasıklarıma ağrı girdi bide hamileyim inşallah bişey olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın derdi ney acaba neden ugrasiyo durduk  yere mi ?acaba akli dengesi yerinde değil mi 
(2,235 puan) tarafından
Durduk yere olmaz kuzum dört sene selam verdim bir gün o balkondan bakarken selam vermedim diye o günde çok hastaydm sesim soluğum kesildi çocuğun arkasından koşmaktan ondan kocamami sikayetler etmedi neler neler en son geldi kapıma dedim ona bak kaynana gibi kocama söylersen olmaz bir derdin olduğu zaman çık bana gel neyse biraz gecdi kaynnamla eşimle bagiris çığırıs oldu bakdm bu duymuş her komşuya gitmiş anlatmış ondan sonra ses etmedim iyice selamı sabahı kestim kudurdugu için yapyor
tarafından
Allah Allah ister verirsin ister vermezsin bende bazen komsularima slm vermiyorum görüşürüz diyorum bu kadar bazen hiç bişey demeden gidiyorumda
0 oy
(935 puan) tarafından
Ay ne korkuyosun, valla onu ben kafama öyle bir takarım ki felegini şaşar, bulmuş sessizi ezdikce eziyor belli ki. Dişini gösterme zamanı gelmiş de geçiyor bile
(2,235 puan) tarafından
Damadı içkici sickici ondan korkuyom başımıza musallat olmasn diye sustukça tepeme. Geldi
(935 puan) tarafından
Hiç korkma bi b.k yiyemez
0 oy
(2,397 puan) tarafından
Iyi yapmissin, edepsiz menepozlu.
0 oy
(119,150 puan) tarafından
hemso cok sabirlisin ben dalmistim coktan

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 419 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu