0 oy
162 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,035 puan) tarafından
Emzirirken başladı şimdi de bitmiyor uykunun ilk iki saati mutlaka uyanıp yemek yiyorum ne bulursam yemezsem hiç uyuyamıyorum tabi bu bana göbek olarak dönüş yapıyor çözümü bilen var mj

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yapma bacım yapma kendine bu kötülüğü yapma bende emzirirken gece gündüz yedim şiştim davul gibi şuan vermeye çalışıyorum çok şükür ki 4 kilo gitti çok scikirsan da su ic mideni bastırır ya da bir meyve ya da salatalık falan ye 
(2,049 puan) tarafından
Inşaallah bir deneyim bir de bol bol hareket edim spor filan ınşaallah gider bu doğum kilom
tarafından
Gider gider merak etme şuan onu takma bence beben nasıl kızın mi oldu yoksa
(2,049 puan) tarafından
Inşaallah gider, kızım oldu elhamdulillah,ama 5 gün küvezde kaldı solunun yetmezliği ve karnımdayken su yuttuğu için,oradayken bakmiyorlardi abla elleri mosmor olmuştu artık damar yolu açmaktan bir ara baktim serum takmışlar kıza kolu şişmiş gittim hemşireye söyledim kolu şişmiş diye duzgun takmamişlar dhaa diyorki hangi ara böyle oldu,3 saatte bir bebeklerle ilgileniyorlar o süre içinde  bebek çatlasada bakmiyorlar ben kaç defa söyledim şu bebek ağlaya ağlaya çatladı diye ,sen kendi bebeğin ile tek ilgilen yeter diyorlardı valla yürek dayanmiyordu elhamdulillah bebeğimde iyileşmisti biraz.sariligi var 2 gün daha yatiracaklardi ben kendi isteğimle çıkardım kızımı şimdi bol bol emziriyorum oda geçer inşallah
tarafından
Oyyy kurban olurum verene çok geçmiş olsun canım Rabbım size bağışlasın ahhh anne yüreği işte ne diyeceksin onlara kuzum
(2,049 puan) tarafından
Amin amin Allah razı olsun abla.
-Reklam-
0 oy
(7,871 puan) tarafından

Bende öyleyim. Bu ara ama 45 kiloyum :(

0 oy
(7,230 puan) tarafından
Aciktiginda tarçınlı karanfilli veya sirkeli su iç canım bende öyleydim bak çok şükür gidiyor 
(2,035 puan) tarafından
Teşekkür ederim denicem
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Akşamlari protein yemen gerekiyor canim . Başka türlü az yiyince akşam insanin ici kaziniyor. 

Yaz heldi artik salatalik havuç ayran gibi seylerle gecişrurmeye caliş. 

Emzirdigin icin şekerin düsüyodur seker dengeleyici seyler ye yatmadan önce 
(2,035 puan) tarafından
Emzirmiyorum ben gobek buyutuyorum
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız yeme en zor verilen kilolar akşam.yemekleri gündüz ne yersen ye ama akşam yeme kesinlikle
(2,035 puan) tarafından
Akşam değil kız gece uyanıp yiyorum mesala saat iki üç öğle uykum bölünüyor
(1,189 puan) tarafından
Gece saat iki üç temi yiyiyorsun daha kötü o
0 oy
(4,085 puan) tarafından
Sabah miden tas gibi uyanmiomusun kiz. Ben gec satte yemek yesem bile midem kup gibi uyaniyorum oturuo resmen yemekler mideme en son 5 bucukta yerim yemegimi hep oyle rahat oluo
(2,035 puan) tarafından
Midem yanıyor bazen bulanıyor ama yinede bırakamıyorum uykuya geç yatmayı denedim gene uyandım yedim çok kötü bir alışkanlık üstelik çok zararli ama alışkanlık iste
(4,085 puan) tarafından
Aman birak gitsin kiz ben aksam yemek yemeyi birak. Aksam cok su icersem sabah tartida cok cikarim diye korkuma susasam bile su icmek
İstemiyorum:)))) her sabah rutin vc gder sonra tartilirim hic sasmaz tartilmadan su bile icmem sabah. Gece susasam sabah tartida cik cikarim 400 500 gram fazla cikarim diye su icmek istemem gece

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Minnakinannesi (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
0 oy
11 cevap 131 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu