0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından
Kızlar bugün sezaryen sonrası 9 . Günüm ama hastanedeyken afedersiniz büyük tuvaletim İshal şeklinde geliyordu hala öyle devam ediyor ilaç olarak antibiyotik kan şurubu ve kan sulandırıcı iğne kullanıyorum sizce bunların bi etkisi var mıdır ? Bu şekilde olan var mı varsa ne zaman düzeldi 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kan ılacı bende kabızlık yapıyordu sende tam tersi yapmıs ama buyuk tuvaletıne cıkmak bır nimet sezeryandan sonra bol su iç vucudun sıvısız kalmasın
(77 puan) tarafından
Su meyve suyu bu tarz şeyleri cok içiyorum elimden geldiğince.. kan ilacı hamileyken benide kabız yapıyordu ama şu an tam tersi
tarafından
Hiçç elleme valla ıshal ıyıdır ıcı temızlenır ınsanın derler hele sezeryanken ıkınmaman lazım, ınsan korkuyor bırsey olucak dıye ıkınamıyor zaten
(77 puan) tarafından
Haklısın aynen öyle valla en ufak hapşırırken yada öksürürken bile aklim çıkıyor dikislerim patlayacak gibi hissediyorum bide kabızlık çıkmasın başıma sadece 9 gündür hiç kesilmeyince merak ettim sebebini bilen çıkar belki diye
-Reklam-
0 oy
(7,404 puan) tarafından
İyiki ishal sin kabız olma bol bol sıvı tüket Susuz kalmasın vücudun 
(77 puan) tarafından
Buda bi nimet haklısın valla dikislerim zaten acıyor bide kabız olduğumu düşünemiyorum ilk dogumum normaldi kabız olmuştum dikislerim açılmıştı
(7,404 puan) tarafından
Allah korusun cnm çok zor valla ben oldum bikere ağladım resmen
(77 puan) tarafından
Aynen öyle canım çok zor .. Allah hepimizi güç kuvvet versin annelik her yönden sabır metanet istiyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 48 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde 2prensannesi. (959 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 76 göst.
0 oy
0 cevap 31 göst.
0 oy
1 cevap 36 göst.
2 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrc04 (16 puan) tarafından soruldu

383,036 soru