0 oy
60 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar merhaba yardımcı olursanız çok sevinirim

Kızım bugün iki aylık oldu gazdan aşırı çektik ilk ay çok fazla oldu, şimdi biraz rahatıs gibi ama bazen çok sıkıştırıyor duş aldırıyoruz kendisi yavaş yavaş gazını çikarmaya başladi zorlanmadıpı zamanlar da ama bazen çok sıkışıyor 

Benim size sormak istediğim bebeğim doyuyor diye sadece anne sütü veriyordum sonra fark ettim ki doymadığı için meme+mama yapmaya başladım bebelac gold kullanıyorum şu an gazını yine çıkarıyor ordu ama bakaya pek faydası olmadı bebeğim ıkına ıkına ağliyor birde metsil gaz damlası kullanıyorum

Kardeşim de evolvia kullandığım için gaz yapmıyor dedikleri için ondan almiştım sanki iyi gelmiyor gibi

Bir yakınım ***** kullanıyordu smaya geçmiş günde 12 tane kakalı bez atıyorum diyor biz genel olarak kakada zorlanıyoruz

Acaba szin bildiğiniz kolay kaka yaptıran rahatlatan mama var mı sizce sma iyi mi bu şekil yapıyor mu? 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
12 tane kakalı bez hıc saglıklı degıl kı? Cocuk nasıl hemen yedı de oguttu de cıkarttı? Her ınsanın her cocugun bagırsagı farklı calısır, ben gunde ıkı kere cıkarım sen ıkı gunde cıkarsın, kabızlık 3 gunden sonra baslar
-Reklam-
0 oy
(100 puan) tarafından
Canim benimde sütüm az olduğu için meme +mama yapıyorum sma kullanllandik ilk başta doğdu zmnlar gaz oldu mamayi değiştirelim dedik hipp aldık onunla da doymadı bebeğim sürekli açıktı tekrar sma ya geçtik gaz yapmayan biberon aldık baya faydası oldu ve sma ya alıştı bebeğim sıkıntı yaşamıyoruz gaz konusunda artık kaka bez konudunds da 3 4 bazen 5 günde yapıyor sıvı doktora sordum normal dedi 1 hafta olmasi kabız olmadığı sürece sıkıntı olmazmış günü bizim böyle bizde 55 günlük olduk bugün 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 127 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sirindn (2,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
29 Mart 2023 Aile kategorisinde DuyguHira (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaakyuz (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
21 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (204 puan) tarafından soruldu

397,287 soru

11,882,344 cevap

36,002 kullanıcı

...