0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
4 aylık kızım kilo alımı çok yavaş biberona gelince ağlıyor içse içse 40 80 cc içiyor 

29 aylık oğlum ise yemek istemıyor mama içiyor ve gece sık uyanıyor bazen uyanıp yerde uyuyor bazen kalkıyor sabaha kadar uyumuyor suan kalkmış uyumuyor 

4 Cevaplar

0 oy
(2,393 puan) tarafından
29 aylık cocuk ne maması içiyor orayı anlamadim
(2,103 puan) tarafından
Ha yok pardon canım mama kısmını atlamışım ne yani o zamana kadar mama içiyor bide bunlar post sahibini kötülemek değil amacım benim bebeğimde kullanıyor 5.5 aylık o zaman kadar mama mı içecekler ben diyordum 1.5 2 de keserim olması gereken bu değil mi ben mi yanlış biliyorum
(2,393 puan) tarafından
Ben hiç vermedim desem sadece anne sütü verdim ilk 6 ay  o yüzden bilgim yok ama bana da büyük geldi  yemek yemeyip mama içmek istemesi ilginçmiş ama karnını doyurmaz bence su ile şişirmek gibi karni
(2,103 puan) tarafından
Bencede ayy hatip hissettim az önce kendi postumdan yazdım şimdide burdan hahahahah çok büyük benim bebeğim 5.5 aylık 12 saat aç kalıp mama içmiyor diye başladım ek gıdaya biberon reddi oluştu bebeğimde ek gıda ile düzeldi neyse ki
(138 puan) tarafından
Sma. Mama
(2,393 puan) tarafından
:Dd aynen heryerden konusuyoruz :Dd neyse ki anlatmışsın o dönemi..

NZLİ sadece mama mi iciyo cocuk meyve falan da mı yemiyor
-Reklam-
0 oy
(138 puan) tarafından
4 aylık kızımın da biberon reddi ve zoraki 40 cc kilo alımı yavaş 
(313 puan) tarafından
Benimde kızım 6 aylık 5 saatte bir 60 ml.mama içiyor bir hafta oldu benim.emmeyi bıraktı ama büyük çocuğunuzu kesinlikle mamadan kesmeniz lazim anca o şekilde yemeye düşer benim büyük kızımda öyleydi mama içerdi ama asla ek gıda almazdı nasıl mamadan kestiysem yemeye düştü kilo almaya başladı
(138 puan) tarafından
Kilo alımı nasıl
(313 puan) tarafından
6 aylık olan bebeğim az alıyor canım 3500 kilo doğdu şuan 6300 gram kilosu
(313 puan) tarafından
Ama büyük olan iki yaşına kadar çok zayıf bir çocuktu alt sınırda gidiyorduk sonra doktor mamadan kesmemi söyledi tabi hemen kesemedim pınarın içimin devam sütleri var mamayı kesip devam sütüne başladım sonra yemeye başladı çocuk çok şükür ondan sonra toparladı gerçi şuan yaz havalar sıcak diye biraz durdu yemesi
0 oy
(993 puan) tarafından
Valla 4 aylık oğlum emmiyor doğru düzgün mukuslu kak vs vardı süt ürünleri diyetine başladım günde 7/8 kez kaka yapıyor bende çok üzülüyorum bu aralar buna :(
(138 puan) tarafından
Benim kide ole kilo alımı nasıl peki
(993 puan) tarafından
Kilosu iyi ama bu ay daha doğrusu 40 günde 300 gram zor almış çok üzüldüm her ay gayet güzel kilo alıyordu canım ya
0 oy
(982 puan) tarafından
Oğlum ilk 3ay hiç uyumadı cnm kolik bebekti röflüsü vardı neler çektik kucakta sadece Allah'ım yardimcin olsun şimdide bazen yerde yatar 16aylik bazen uyumaz gece oturur kalkar yatakta o sıra ben uyuyor olurum gözümü açtım an gözlerini dikmiş beni izliyor ve lambayı yaktimda öper saçımı sever. Sırnaşır 

İlgili bir soru bulunamadı

380,707 soru

11,398,575 cevap

34,923 kullanıcı

...