0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (817 puan) tarafından

3 yaşında oğlum hiçbir şey yemiyor. Ne kahvaltı ne öğle yemeği ne akşam yemeği hiçbirisi yok. Çok da zayıfladı çok üzülüyorum bu haline :( İştahsız çocuklarınıza neler yediriyorsunuz ya nolur tavsiyenize ihtiyacım var…

5 Cevaplar

0 oy
(616 puan) tarafından
Gorumceninkiler de öyleydi Dr a götürdü iştah açıcı şurup verdi şimdi daha iyiler sizde bir götürün faydası olur belki
(817 puan) tarafından
Polivit veriyorum canım Zühre ana kullandık fayda etmedi polivit başladım dün inşaAllah faydası olur
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Hiç zorlama, açlıktan ölmez nihayetinde, bak bazen benim çocuğum sadece sabah yedigi şeyle yatıyo asla zorlamıyorum, bir kere teklif ediyorum yerse yiyo yemezse ikinciyi söylemiyorum, çok acıkınca ben yerken falan kendi gelip istiyo daha 23 aylık. Bide ben depremde 20 günlük çocuğun günler sonra çıktığını görünce daha da rahat birakmaya başladım yemek konusunda. O bebek açlıktan ölmediyse benimki iki gün yemezse bişey olmaz heralde diyorum.
(817 puan) tarafından
Çok doğru canım ama yemeyince çok takıyoruz anne olarak aklım hep onda oluyo. Gezmeye bile gidemiyorum mutfaktan çıkmıyorum akşama kadar
0 oy
(3,542 puan) tarafından
Benimki de oyle bu aralar 2,5 yasinda yemek seciyor bi de kilo almiyo kac aydir
(817 puan) tarafından
Aynen biz de en son hastaydık baya kilo kaybettik17den 15e düştü kemikleri gözüküyor çok üzülüyorum :(
0 oy
tarafından
Değerlerine bakıldımı 

Bağırsak paraziti olabilir oda iştahı kesiyor yani doktora götürün siz 
(817 puan) tarafından
Sanmıyorum olsa karnı ağrırdı sürekli
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Benimde 26 aylık öyle valla bende kafayı yiyecem en son
(817 puan) tarafından
Napıcaz canım böyle hergün düşünmekten yoruldum inan ki. Bişey yemiyo diye de evden çıkasım gelmiyor.
(1,189 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun cnm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 423 göst.
21 Nisan 2021 Aile kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
18 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,125 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
21 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu

380,554 soru

11,394,191 cevap

34,908 kullanıcı

...