0 oy
809 göst.
Diğer kategorisinde (759 puan) tarafından

İnşAllah bi kızımız olacak,sağlıklı olsun da kızlar <3

Ben Ahsen 
Neva 
Eslem 
Nisa 
Ceylin 
Kurra çekeriz ismini kendisi seçsin :)

68 Cevaplar

0 oy
(569 puan) tarafından
Kızımın adı Elif Sare :)
-Reklam-
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Pera  ama eşim buna izin vermez 

Zaten de oğluşum olacakkkk samican 
0 oy
(890 puan) tarafından

Asel lina düşündüm 

Mihra bu sıralar aklıma takıldı :D

Ceylin anlamı hoşuma gidiyor 

Çok kararsız kaldımmmmm

(137 puan) tarafından
Anlamı da söylenişi de güzel canım :) benim çok sevdiğim ismi ailem beğenmedi onların dediklerini de ben beğenmiyorum bi de sakın koyma diyolar insan üzülüyor keşke kendi bildiğimi yapabilsem ama hep birileri karışıyor mutlaka
(890 puan) tarafından
Emin ol bana da karışıyorlar canım ama ben dinlemiyorum bir sürü isim söylüyorlar sadece duyup geçiyorum birde benim bir huyum var biri şunu yap bunu yap diyince yapasım varda bile yapmak istemiyorum soğuyuveriyorum o işten o yüzden şunu koy bunu koy dediklerinde sinir oluyorum
(137 puan) tarafından
Benim her dediğime yok sevmedim ben diyolar, onlar bana diyince yok beğenmedim diyince hiç bişey beğenmiyorum oluyor. Ben de sinir oluyorum şunu koy bu çok hoşuma gitti dediklerinde.
(890 puan) tarafından
Boşver sonuçta Allah'ın izni ile senin ve eşinin evladı kimseyi karıştırma onların istediği bir ismi koyup mutsuz etme kendini onların ebeğin üzerinde söz hakkı yok ister görümcen ister kayınvalidene istersen kendi annen olsun kendi kardeşin olsun
(137 puan) tarafından
Çok haklısın canım inşallah gönlüme göre olur inşallah sizinde gönlünüze göre olur♥️
0 oy
tarafından
Ben kızım olsaydı meva koyucaktim oğlum oldu k babam rica etti o koydu 
0 oy
tarafından
Ben kızım olsaydı meva koyucaktim oğlum oldu k babam rica etti o koydu selimcik var bı tane 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bi kız bi oglum var kızımın adı Defne ama mercimeği daha işim düşünmedik defneye uygun ve anlamı güzel bise arıyoruz bakalım buluruz inşallah :D

0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kızımın adı ❤️❤️ şeyda nur ❤️❤️
0 oy
(12 puan) tarafından
Kızım olursa Aden olur ama şuan için oğluşum Miraç Batu
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Miray kızımın ismi 2 yaşında 
0 oy
(497 puan) tarafından
Kızımın adı Helen ilk bebeğim ♥️☺️bidaha kızım olsa onun adını da Mihrimah koymak istiyorum 
0 oy
(230 puan) tarafından

Kızımın adı Ayşe Zümra <3 Yaren ismini de çok beğeniyorum ama eşim anlamını beğenmedi onun için koymadık 

0 oy
(1,555 puan) tarafından
Benim de Defnem var:)
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Kızlarımın ismi 

Eslem ve Esma ❤️
0 oy
tarafından

Kızımın adı MASAL LİNA <3

0 oy
(7,053 puan) tarafından
Ben bi gün kızım olursa berre koycam peygamber efendimizin ananesinin ismi aslında asya ismini çok seviyorum da kuzenim benden önce koymuş olmaz artık o :)
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Büyük Ecrin Küçük zeynep küçüğe Ceylin koymayı çok istemiştik ama ablası zeynep dedi 
0 oy
(520 puan) tarafından
Kizimin adı Almila naz❤️
0 oy
(220 puan) tarafından
Betül olcak Allah Nasib ederse bende yanına 2. Isim.koysam mi diye düşünüyorum 

Oğlumun adı da berat efe  ona yakin bisey olsa mi diyorum ama bilememdim
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Rabianur Hatice Kübra Mihra kızlarımın isimleri ama Rabia Rümeysa Rüveyda olsa çok uyumlu olurdu 
0 oy
(8,986 puan) tarafından

Bizim ki ESLEM <3

380,272 soru

11,385,501 cevap

34,885 kullanıcı

...