0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Dün bizim evlilik yıl dönümümüz dü ben eşime hediye sldım bir kaç süprizim daha olacak dı hiç umrunda deil sabah çıktı gece 11 di geldi söylüyorum ona bu günün özel bir gün oldugunu anlamıyor ona aldıgım hediyeyi geri aldım ondan attım çöpe sen buna degmiyorsun dedim fazla deger vermemek lazımmış gerçekten hiç birşey istemedim ondan oysaki bir kaç tatlı cümle bu kadar ben salagım ne diye hediye alıyorum onun beni taktığımı var sizin eşler kutlar mı kızlar 

14 Cevaplar

+2 oy
(3,546 puan) tarafından
Kız boşver şimdi biri gelir der söyle kutluyor böyle kutluyor sunhediyeyi aldı buraya götürdü sen iyice kendini doldurur üzülürsün erkekler kadınlar gibi ince dusinceli değil onlar için bazı şeylerin çok önemi yok bütün erkekler böyle mi değil ama genel olarak kadınlar sırf başlarının etini yemesin diye kutluyorlar emin ol bende önem veririm ama eşim hediye almışım ona almamışım çok önem vermez hatta hediyeni sen kendin seç beğen ben alayım der begeneyim begenmeyim sen al da içinden geçen birşeyi mutlu olayım demi yok
-Reklam-
0 oy
(994 puan) tarafından
Biz karşılıklı sarılıp öpüp kutluyoruz canım çocuklar olunca ve bebek küçük olunca bir yere çıkıp birşeyler yapmıyoruz hediye de canımız isterse alırız istemezse almıyoruz (genelde eşim alır) sanirm ikimizde aşırı önem vermiyoruz normal bir gün gibi görüp hareket ediyoruz monotona bağlamış olabiliriz  :)
(154 puan) tarafından
Ya senin eşin yine iyi bence ya kutluyor yine agzından çıkıyor birşeyler benim kinde o da yok
(994 puan) tarafından
Şükür henüz o kadar kütükleşmedi :) normalde ince ruhludur aslında biizm bebek 4 aylık gazlı huysuz o yüzden eve hapsolduk :)
0 oy
tarafından
Kaç yıllık evlisiniz 
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Alıp çöpe atmakta nedir Allah aşkına bidahaki seneye yapmazdin
(67 puan) tarafından
O zamana hırsı geçerdi ve biz kadın milleti unutup aynı hatayı gene yapardık iyi yapmış en azından tepkisini göstermiş erkekler ne anlar ince düşünceden
0 oy
(982 puan) tarafından
Dün imam nikahı tarihimizdi 2.senemiz eşim sabah erkenden çıkmış hediye almış gelmiş kar küresi müzikli çok mutlu oldum bende 2 tsort aldım dün. Özel gunlere ikimizde değer veriyoruz .
(6,247 puan) tarafından
İmam nikah tarihi kutlanıyor mu ya ilk kez duyuyorum neden resmi nikâhı kutlamyorsunuz ki merak ettim
(4,986 puan) tarafından
☺️☺️☺️Anee bende ilk defa duydum
(982 puan) tarafından
Bizde özel gün sayısı bitmiyorki her ay bir özel gün var hemen hemen 5ayi yok sadece ☺️☺️
(6,247 puan) tarafından
Maşallah olsun aşkı diri tutar böyle şeyler :)
(982 puan) tarafından
İlk günkü gibi kör düğüm gibi (::::::
0 oy
(220 puan) tarafından
Bende aldım eşimde unuttu gorumcem hatırlattıgı halde bi kötü oldu ama hiç bi özel gunu hatırlamaz mesaj atmaz okuz yanı okuz 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Dogum günlerinde hediye aliriz kutlariz diger ozel gunlerde de sozlu olarak sarilip kutluyoruz belki guzel bi yemek yaparim aklima gelirse o da :) sen cok heves ettigin icin kirilman buyuk olmus hakli olarak.
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Hiçbirşeyi umursamayan biriyle evliyim ve artık yapanlara maşallah diyip geçiyorum bende yapiyim bamada yapsın hevesi kalmadı bemde heyecanımı ruhumu öldürdü 
0 oy
tarafından
Benim eşim hiç sevmez kutlamaları falan bizimde dün evlilşk yıldönümümüzdü pasta alıp gelmiş güzel bi notla çok sevindim hiiç beklemiyordum. Aslında yapmaz öyle şeyler erkekler biraz öyle çok da takılma 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Tavrını net koy bidaha kine ders olsun 
0 oy
(294 puan) tarafından
Geçen sene eşim telefon aldı ben bişey almadım bu sene ikimizde bişi almadık valla hicde darılma kirilma olmadı iyi gecinelim huzurumuz olsunda pek takmayiz ama keşke çöpe atmasaydiniz 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Eşinin huyu değildir tabiki insan hatırlamak bir sözle bile değerini görmek ister ama yapmadıysa her zamanki huyu öyleyse çok da kendini uzmemen lazım kabul etmek beklentiyi azaltır 
0 oy
(177 puan) tarafından
Eskiden çok önem verirdim hediye alır beklerdim alırdı da ama herşey hediye değil ama işte bir gün mutlu edip her gün *** gibi geçince bir anlamı olmuyor o yüzden canım hiçbir şey istemiyor söyliyeyim bişey alma diye
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Yani sen özen göstermişsin haliyle insan karşıdan bekliyor iki güzel söz ilgi bu erkekler odunn

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 120 göst.
0 oy
4 cevap 400 göst.
+1 oy
13 cevap 318 göst.
0 oy
5 cevap 191 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu

378,382 soru

11,325,905 cevap