0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çocuk yapmaya başladık. İçimden bir his oldu diyor. İlişkinin üzerinden kaç gün geçmesi lazım test için. En erken tarihi icin

5 Cevaplar

0 oy
(4,988 puan) tarafından
Hoop diye tutmuyor ki öyle hemen insallah ta vardır canm 

Adetine 1 yada 2 kala en erken öğrenebilirsin 
tarafından
Hop diye de tutabilir. Spiral ile ve hap ile korunmadigim için ihtimal yüksek. Kan testinde Gül erken gebelik testi icn sordum aslnda
tarafından
Hop diye tutabilir çünkü benim ki tek sefer de oldu. İkinciye bile gerek kalmadan bi baktım hamileyim:)
(4,988 puan) tarafından
Valla bende hicbirsey kullanmadığım halde hop diye tutmadı kendini kesin vardır diye sartlama uzulmeyesin senin için diyorum
Allah gönlüne göre versin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yeni öğrendim canı hamile olduğumu varsa yumurtlama dönemini hesapla o günler yapin 

Birde bir ay sonra yaptım çıktı adetin üzerinden 6 gün gecikti öyle öğrendim 5 haftalık mis 
tarafından
Evet, yumurtlama tarihinde denedik.. adete daha var. Kan testi mi erken sonuç verir idrar testi mi
tarafından
Canım biraz beklemelisin daha çıkmaz ki hemen
0 oy
tarafından
Kan testi erken sonuç veriyor adetine 4 5 gun varken ogrenirsin
0 oy
(839 puan) tarafından
Bn adetime 9 gün kala test yaptım ve iki czgı cıktı ertesi gün hastanede test verdjm sonuc pozitif cıkmştı
tarafından
Merka ediyorum. Eczane ile uğraşmadan sağlık ocağına gitsem olurmu. Yani ilişkiden kaç gün sonra en erken kanda çıkar. ? Merakımdan catliyorum
(839 puan) tarafından
Sağlık ocağına kan ver ertesi gün gelir ama
0 oy
tarafından
İçinden bir ses oldu diyebilir benim de öyle diyordu. İlk evladıma iki yıl sonra hamile kaldım. Hisle olacak şey değil. En erken adetine bir hafta varken öğrenebilirsin. 8 ya da 9 gün kala öğrenen de var ama erken döllenme olması lazım onun için.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
0 oy
2 cevap 103 göst.
0 oy
4 cevap 153 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu

385,602 soru