0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından
Kizlar ben 3 yasindaki  otizimli ogluma uflrmesi icin boloncuk verdim icinede inte baktigim bulasik detarjani  seker su karisimi yaptim o sirada  10 aylik bebegimde yanimizdaydi  mutfaga gidip pecete alicaktim gelmemle 10 aylik bebegime icirmis buyuk olan agzinda kopuk midesini bulandiriyordu  hemen alip agzini yikayip  3 defa kusturdum    bisey olurmu suan iyi oynuyor esim gelecek  birazdan ozmna kadar sorun olurmu hastaneye goturucem  off icim icimi yiyor

8 Cevaplar

0 oy
(115 puan) tarafından

En İyi Cevap
Götürdum kizlar cok sukur suan iyi kan tahlili aldilar serum taktilar   bisey cikmadi doktor eve yoladi midesi bulanirsa bisey yemese getir dedi rabbim korudu
(2,705 puan) tarafından
Hadi gecmis olsun mesele cocuk olunca hersey bi anda oluyo goz acip kapatincaya kadar
(115 puan) tarafından
Evet sagolasin aklim gitti
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Geçmiş olsun ama beklemeniz hata,1 dakika bile çok önemli yani eşinizi beklemenize gerek yok ambulansı arayabilirdiniz anında.
0 oy
(999 puan) tarafından
Ambulansı aramalısın canım 1 dakika bile çok önemli bu durumda 
0 oy
(2,320 puan) tarafından
Kusturmak hata canım acile götür ambulans çağır hatta kusturdugunuda özellikle belirt böyle zehirlenme bişey içme durumunda yapmamamız gereken tek şey kusturmak 
(2,320 puan) tarafından
Canım benm kzmda küçükken yüzey temizleyici içti sandık şükür içmemis heryere dökmüş ama aradık acil doktorunu sakın kusturmayn dedi gerekli durumda aktif kömür mu varmış neyse onu kullanıyolarmis ondan dedim ben
(9,205 puan) tarafından
Hayır canım lütfen yanlış bilgi vermeyin hiçbir şekilde kusturulmaz sadece ilaç içerse çıkartması için kusturulabilir yani haptan falan bahsediyorum
(999 puan) tarafından
Valla hayatım ilk yardım sertifikası var bende o şekilde eğitim gördüm hangi birine inanalım ülkece şaşırdık :D
(9,205 puan) tarafından
:D bende bilgiliyim bu konuda canm sağlk okumadm ama çok araştırdm sordum her doktora, kusturulmaz deniliyor kesinlikle. Allah öyle duruma sokmasın inşallah kimseyi
(999 puan) tarafından
En iyisi bu durumlarda hiç birşey yapmayıp hastahaneye gitmek en sağlıklısı . İşini bilene bırakacaksın
0 oy
tarafından
Hemen ama hemen acile gidin 
0 oy
(1,638 puan) tarafından
Bisey olmaz kiz benimki de içti :) camasir suyu değil sonuçta rahat ol
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Canım Öncelikle Çok geçmiş olsun Ama kaçıncı defa söyleyişim burada bilmiyorum da, Allah rızası için Çocuğunuz kimyasal bir madde içtikten sonra kusturmayın. içtiği anda zehirleyen madde kusarken yeniden zehirleyip her yerini tahriş ediyor, iki defa içmiş gibi oluyor.
(115 puan) tarafından
Dogru cnm bilmiyordum cok sagol
0 oy
(4,441 puan) tarafından

ishal olur birsey olmaz bebekken bır kutu pril içmiş olan bırı olarak yazıyorum suan 30 yasındayım :))))))

(2,161 puan) tarafından
Nasıl içtin kız hepsini :))
(4,441 puan) tarafından
Valla bebekken annemin arkasini donmesiyle 1 bardaga yakin icmisim=)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 262 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 93 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ryyn (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
15 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu

379,257 soru

11,352,207 cevap

34,823 kullanıcı

...