0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (7,993 puan) tarafından
Emzirmeyi kestim 1 hafta oldu. Ama hala sütüm var göğüslerim sertlesiyor. Nasıl kesilir kendi kendine ne zaman gider acaba.

3 Cevaplar

0 oy
(7,275 puan) tarafından
Kendi haline birak derim benimki aşırı ağrı yapiyordu ona rağmen sabrettim tanıdık eczacıya annem sordu ilacı diğer bebeğe süt gelmeyebilir hormonları bozuyor dedi annem kullandirtmadi zaten istemiyorum kullanayım demiştim ama vücudunun düzenini bozma ki kızım 3 yaşında hala çok sıksam süt geliyor ama bir sıkıntısı yok 
(7,993 puan) tarafından
Kiz diğer bebeğe süt gelmeme işi doğru değildir burda çoğu insan kullanmış , 3 yaşında hala geliyosa sıkıntı bence ya
(7,275 puan) tarafından
Eczaci niye yalan atsın kız etkiliyordur belki satmak istemez mi yani mantıken 1 haftaya geçiyor ağrı ben sağdim rahatlayacak kadar öyle öyle çekildi şimdide iyice sikayim geliyor ama durduk yere gelmiyor
(7,993 puan) tarafından
Bilmiyorm canım, böyle birşey olsa satilmazdi bennce bu ürün hani bana eczacıda çalışan bir kadın kendi demişti ben düşük yapmıştım 17 haftalıkdi bebeğim düşükten sonra benim sütüm geldi göğüslerim taş gibi olmuştu 2 gun acı çektim hatta şaşırdım dedim 17 haftlikken böylemj olurmuş diye sonra eczacıyı aramıştım bayan dedi ilaç var bende kullandim istersen sende kullan demişti. Ama sonra gitti süt kendiliğinden aktı aktı son buldu 1 haftada gitmişti ama bu öyle değil uzun süre gitmicek gibi geldi bakalım bekliyorum yani kullanan okadar kişi varmiskiii böyle bişey olsa satılmaz bence ya. Çünkü bu çok günah bisey olur. Süt hormonu kendiliğinden salgılanan bişey bence eğer gebe ve doğum yaptıktan sonra illaki gelir diye düşünüyorum benim hamileyken akıyordu 16 haftada gelmişti
(7,275 puan) tarafından
Süt kanallarini tikiyabiliyor diye söylemiş bilmiyorum canım arastirmadim sonrada baktım geçiyor düşmedim üstüne ama postunu okuyunca yazmak istedim araştır bı istersen
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Dostinex dostinex dostinexxxxxxx
(7,993 puan) tarafından
İlk yorumu oku ahhaha
(2,393 puan) tarafından
Yalan o ya ona sallamışlar aci çeksin diye :D

O ilacı bebeğini kaybeden kişiler kullanıyor genelde 2. Çocuğu da çok güzel emziriyorlar :Dalakasi yok
(7,993 puan) tarafından
Benim sutde gitmicek.belliki alayım.bende
(2,393 puan) tarafından
İlk önce sağ sonra iç yarım yarım içiyorsun içinde iki adet var iki gün boyunca sabah akşam olmak uzere
0 oy
(12,730 puan) tarafından
Kuzuu başardınız maşallah ☺️♥️

Gitmezse eczaneden hap al eziyet etme kendine kesılır 

Ben hamileyim diye glba bitti bi haftada
(12,730 puan) tarafından
Ben yaşını bekledim kesmek için o sırada hamile olduğumu öğrendim ikinciyi de yaşında kesecem akli ermeden inşallah
Geçmiş olsun canım ♥️
(7,993 puan) tarafından
Kaç aylık oldun☺️☺️
(12,730 puan) tarafından
17 hafta bitti:)
Başta bulantı vardı şükür geçti 12 haftada normale döndü bu sefer de rahat ilerliyor
(7,993 puan) tarafından
Cinsiyet neydi erkekdi galiba öyle hatırlıyorum
(12,730 puan) tarafından
Evet canım ♥️ fabrikayı kapatacam böylece :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 72 göst.
23 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
18 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayca6273 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...