0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (547 puan) tarafından
Merhaba hanımlar hamilelik kilolarınızı verebildiniz mi verdiyseniz nasıl verdiniz

6 Cevaplar

0 oy
(2,754 puan) tarafından
Aç kalınca veriliyor bacım. Başka türlü gitmiyor o kilolar 
(547 puan) tarafından
Şuan o pek mümkün değil canım ya bebem daha 1 aylık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallahi canım ben doğumdan 2 ay sonra eski kiloma hemen döndüm tabi emzirme ve emzirmeden sonra geri aldım ama 1 aydır diyetteyim 5.kilo gitti kaldı 5 kilocuk ☺
(547 puan) tarafından
Oda gider bence merak etme:)
0 oy
tarafından
9 ayda 19 kilo verdim. Son 4 kaldı vermem gereken. Dikkat ettim mi kesinlikle hayır. Tam tersi daha çok yiyorum çok yoruluyorum çünkü. Emzirme vs zayıflattı
(547 puan) tarafından
Maşallah inşallah bende veririm
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Göbek atarak oturmayacak dolanarak halay çekerek ❤️❤️❤️❤️
(547 puan) tarafından
Ahahha iyimis :)
0 oy
(31 puan) tarafından
İlk 7 ay hiç kilo veremedim ve sanki hiç veremeyecek gibiydim çok mutsuzdum. 7.ayda adet olmaya başlamamla kilo vermeye başladım. Tabi çok yemek yemedim, abur cubur çok nadir yedim yemedim desem yeridir. Bebem de sağ olsun büyüdükçe popo üstünde durmadığı için evde, sokakta bir oraya bir buraya gide gele aldırdığı kiloları verdirdi. Son 2 kilom kaldı. 
(547 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(294 puan) tarafından
Öhü öhü ikinci defa anne oldum  evlenmeden önce 52 kg idim ilk dogumdan   6 ay sonra tartıldım 62 idi iki hafta diyet yapmıştım 57 olmuştum sonra diyeti bırakmıştım hdhd 8 ay önce doğum yaptım doğumdan sonra gene 62 idim geçenlerde diyet yaptım  2 hafta 58 oldum tabiki evde spor da yaptım sonra bıraktım dayanamadim hem emzir hem diyet hem spor hem boya badana tadilat çocuklara bakmak bıraktım iki ay oldu birakali iki gün önce tartıldım 56 olmusim hha diyeti bıraktım ama ben usengecim aç olsam da kendime tek yemek vs yapmam kahvaltiyi sevmiyorum bile hamur işleri sevmiyorum tatlıları sevmiyorum  ama akşam yemeklerine bayilirim ama yaparsam hdhd yapmadigim için yemiyorum  
(547 puan) tarafından
Maşallah canım hayırlı olsun :) yemek yemeği bende pek sevmiyorum havalarda sıcak zaten korse tayt olayına girdim bide bakalım hayırlısı:)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 522 göst.
28 Mart 2020 Diğer kategorisinde Iki melek annesi0666 (820 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 48 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Dilannnnn (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 65 göst.
22 Nisan 2024 Aile kategorisinde ElizanG344 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 15062022- (2 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı