0 oy
367 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
12gun sjnra dogumum var esimle de aram kotu ne yapmam gerekiyor 12gun sonra yanima gelecek neredeyse 3aydir yan yana degiliz hamileligim riskli oldugundan kaynanamlatda kaliyorum esim gorev icabi baska sehirde 3aydir o yuzden yan yana degiliz cocugumuza gelicek ama 1haftadan fazladir oonusmuyoruz konusunca tartisiyoruz fikir verirmisiniz moralim cok bozuk afamiz duzelsin ostiuorum o kadar cabaliyorum ama o birsey yakmiyor

5 Cevaplar

0 oy
(1,913 puan) tarafından
Size tavsiyem doğumdan sonra çok kalmayın evimize dönün. 3 aydır ayrıymışsınız tabi aramıza soğukluk girer 
(9 puan) tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum boyle olmuyor çünkü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uzak olduğunuz için devamlı tartışıyorsunuz bence ne olursa olsun farklı yerlerde kalmasaydınız keşke aynı evin içinde kızsanda küssende yatakta beraber yatınca bi şekilde ınsan barışıyor ama GÖzden uzak olan gönülden de uzak  oluyor 
(9 puan) tarafından
Esim askeri personel gorevb butliste ev tuttuk orda kaliyorduk ama o birgün evdeydi birgun degildi bayıldığım günler oluyordu 2kere de dusuk yapinca korktuk tabi o yuzden buraya geldim simdi 3aydir da ayrıyız cocuga kullancak butun iznini 12gunum kaldi insallah geldigb zaman aramiz düzelir yan yaba olmayinca ne desem bos gibi surekli cabaliyorum aramiz iyi olsun diye yok hep ayni cabaladikca batiyorum bj sucum da yok aslinda suc benim gibi davraniyorum onb anlamaya calisiyorum yine olmuyor aslinda araba almayi dusunuyordu ben bileziklerimi de vericektim babasi da yardim etcekti alcaktik ama arab birden yukseldi ben ne yapabilirim ver dedi de vermemem mi dedim sadece kararsizim ama veririm yine de cocugumuzda olcak rahat olyruz rahat gidip geliriz dedim
(967 puan) tarafından
Bence bileziklerini verme bı altı ay faln bak hal hareketlerine sonuçta senin guvencn bilezikler canm
(9 puan) tarafından
Artik vermeyi pek düşünmüyorum zaten son 12gunjm kaldi ben aramiz duzelsin diyr suc benim gibi sürekli yaziyorum ariyotum ama o iyice bozulsun ister gibi huc umursamaz oldu cok zoruma gidiyor hiç böyle değildik
(967 puan) tarafından
O yüzden temkinli ol ne yaparsan yap yaranilmz böylelerine cnm
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Umarım düzelir dua edicem sizin için 
(9 puan) tarafından
Cok cok sağol ya duzelmesi icin vedud cek diyolar bende onu deniycem eşimi cok seviyorum cok da iyi anlasiyorduk birden boyle olduk dogumuma da az kaldi cok kotu oluyorum boyle oldukca
(6,669 puan) tarafından
Evet netten bak dualar var bnmde ara ara esimle aram bozuluyor o yüzden iyi biliyorum nasıl kötü bir his olduğunu Allh karı koca arasına hzur ve muhabbet versin ins bakara filan aç evde
(9 puan) tarafından
Amin insallah keske butun esler aileler mutlu huzurlu olsa hic bir sorbn olmuycak
(9 puan) tarafından
Bizim ve arasi bozuk olan butun esler icin dua rt canım inşallah düzelir aramız ben böyle konusmadan yapamoyorum o nasıl duruyor anlamış degilim
(6,669 puan) tarafından
Amin ins ♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
12 gun var daha sabhret cnm illaki arar
(9 puan) tarafından
inşallah canım
0 oy
tarafından
mesafe olduğu için çözülmüyor bazı şeyler. geldiğinde sorunlarınızı çözersiniz bence. kimin ne ima ettiğini anlayamıyorum ben mesela, yüzyüze daha içten geliyor. sürekli kavga halinde olduğu için konuşmamanız daha iyi olmuş bence yoksa daha çok yıpranırdın. o da bu sürede düşünmüştür, aklını başına almıştır. bebeğiniz olacakken yaptığı hayvanlıktan başka bir şey değil yani
(9 puan) tarafından
Sorma son günlerim zaten iyice strese sokuyor baska birseb yaptığı yok cok severek evlendik ama boyle yaptikca kendinden doğutur oldu
(9 puan) tarafından
Bide ben cocuga gelirken aramiz kotu olsun istemiyorum huyuna gitmeye çalıştıkça sanki ihanet etmisim gibi davranıyor ben ugrastikca o beni itiyor onun ugrasmasi lazimken ben ugrasiuorum artik son konusmamizdan sonra bende bıraktım her aramiz duzelsin diye guzel seyler soylerim ararim arama der mesaj atarim atma der hep uzulen ben olunca bıraktım ya ne yapiyorsa yapsin artik kendi bilir
(9 puan) tarafından
Kaldı 11gunum onun dusunmesi lazimken ben dusunuyorum herşeyi artik nasil davraniyorsa bende öyle davranicam en iyisi bu yoksa her arayip kesaj attigimda uzulen strese giren ben oluyorum stresten dogramiycam diye korkar oldum artik

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 135 göst.
0 oy
20 cevap 1,081 göst.
13 Aralık 2020 Aile kategorisinde elif_58 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 588 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevda Mehmet emir (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 126 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde rozerin_gk (11 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...