0 oy
77 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Merhaba kizlar duzensiz adet goren birisiyim hep gecikmeli adet olurum adetim 15 gun gecikdi ve bu ayin 2 si olmaliydim ama olmadim 2 sine 1 hafta kala pembe kahve rengi lekelenme basladi gunde 1 defa peceteye silince geliyordu 11 gun surdu sonra durdu simdi yine 5 gun lekelenmem oldu ve bitdi çok az geliyordu sabahlari peceteye silince goruyordum sora hic gelmiyordu boyle devam etdi acaba yerlesme kanamasi ola bilirmi ve surekli aç oluyorum ne kadar yesemde doymuyorum normlade cok yiyen birisi diylim aranizda yerlesme kanamasi yasayan varsa yaza bilirmi 

2 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kan testi versen bir iyi olur hem emin olursun 
(20 puan) tarafından
Yarin idrar testi yapcam yukarda yazmaya unutmusum sol kasig ve bel agrim var *** *** sanci girib keciyor eyilib kalkinca sanki bisey batiyor bu gebelik belirtileri arasinda varmi?
-Reklam-
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım bu ara bende öyleyim doktora gittim muayene olup kan verdim ama hiç bişey çıkmadı dönemsel olabiliyor bazen böyle dedi doktorda ama sen mutlaka doktora git kist filanda böyle yapıyomuş ben onun için gitmiştim ama hiç bişey çıkmadı 
(20 puan) tarafından
Ya insAllah kist cikmaz  prki bu duruk gebelige engelmi? Dokdorun bu konuda bisey soyledimi
(763 puan) tarafından
Bende hiç bişey çıkmadı canım ama büyük olmadıkça kontol içerisnde olmak kaydıyla sorun olmaz sanırım ama yinede doktora danışmak lazım
(20 puan) tarafından
Bu gun doktora gitmistim yumurtaliklarin tenbel ve buyuk dedi ve usutmussun dedi o yuzden ara kanama ve adet duzensizligi yapiyormus 10 gunluk iyne ilaclar falan yazdi sora yine dokdora gorunucem in se Allah hamile kala bilirim
(763 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim gönlüne göre versin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 60 göst.
0 oy
4 cevap 183 göst.
25 Nisan 2023 Aile kategorisinde Aylin su (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 313 göst.
0 oy
5 cevap 49 göst.