0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (1,176 puan) tarafından
Merhaba hanımlar kacgun dur post açıyorum sürekli  bebeğim küvez de diye hatırlayan  vardır.  Çok şükür bugün tahlil sonuçları temiz çıktı yavrumun . Hafif  hırıltı kalmış ama 2 güne geçer dedi doktorumuz . Perşembe günü emzirmeye çağırdı 15 gün oluyor perşembe günü bebeğimi o gün çıkarırlar mi acaba ya emmez memeyi Red ederse ne olur bilgisi olan var mı acaba

7 Cevaplar

0 oy
(2,753 puan) tarafından
Reddederse Sakın vazgeçme. Karnını tam emene kadar hiç tamamen doyurma. Memeye muhtaç kalsın.
(4,202 puan) tarafından
Yavrucak sarılık olsun bir de? Ayrıca bebekler sütten ya da mamadan sadece besin almazlar SU da alırlar. Dediğiniz böbrekleri de tehlikeye atar
(2,753 puan) tarafından
Daha neler bu yöntemle çocuk sarılık olmaz ki.
(1,176 puan) tarafından
Hastanede tutmazsa ya bir sorun olur mu . Evet sarılık geçirir bu sefer aç kalırsa.
(4,202 puan) tarafından
Yapmayın lütfen ya. Çocuk aç bırkaılır mı? Bunun bir sürü güncel ve daha insalcıl teknikleri var. Ayrıca bebek susuz kalır
-Reklam-
0 oy
(8,084 puan) tarafından
Red etse bile biberon kullanma sütünü sağ şırınga yada kaşık biberon ile ver canım sürekli güğüsünde dursun emzirmeye çalış hep 
(1,176 puan) tarafından
Öyle yapım dimi.  Eve getire bilirmiyjm  hemen acba
0 oy
(4,202 puan) tarafından
Benim bebeğim küvezde kalmadı ama 2 ay memeyi reddetti. 2 ay uğraştım canım. Ve böyle bir sürü arkadaşım var. Tutmazsa da üzülme canım. Ama vazgeçme. Her defasında mama vermeden önce ya da memeni sapmadan önce mutlaka ağzına verip emzirmeyi dene. Zorlama ama mutlaka dene. 5 ay süt sağıp biberonla verdim ben. 5 ay sonra tam anlamıyla sağımı bıraktım. Şimdi 10 aylık kendini indiriyor yakamo paçamı :)) bu bir süreç. Sakın üzme kendini
(1,176 puan) tarafından
Hadi inşallah bende ilk günden beri sagıyorum  gönderiyorum her gün bırakmadım hiç ama korkum şu ki hastanede ya emmezse :)
(1,176 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eve gelirse Allah'ın izniyle  bende gayret edicem memeyi tutmasa bile sağım  yapıp vericem
(4,202 puan) tarafından
Yani mama için de o şekilde düşünme. Günümüz mamaları anne sütüne gerçekten çok yakın. Ayrıca bebeğine mama vermek zorunda kalan anneleri üzebilie bu cümlen
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Benim oğlan 25 gün kaldı emdirmeye gidince nasıl yapacağımı bilemedim :D tutamadım bile göğüsüme ordaki hemşireler yardım etti zorda olsa aldı konuş onunla kokunu hissetsin op kokla inşallah tutar hemen 
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Seni güzel şekilde emene kadar çıkarmayabilirler. kızımda öyle olmuştuk 
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Red edebilir ama vazgeçmek yok emme refleksine göre persembe degil de birkaç gün daha takip edip çıkartabilir ben 2 bebeğimi de öyle çıkartmıştım kuvezden
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sen elden geldikçe emzirmeye çalış canım büyük ihtimal memeyi reddedebilir ama panik yok pes etmek yok ama o gün çıkarmayabilir daha inşallah durumu iyi olurda çıkar bebişin hayırlı sağlıklı imanlı ömrü olsun
(7,768 puan) tarafından
Birde doğumdan beri sağdın mı sütünü bebek emmese bile 2-3 saatte bir sağ gece bile mutlaka

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 192 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Emirhann (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Emre Alparslan (1,176 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
0 oy
3 cevap 54 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde emine384 (10 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...