0 oy
479 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kafama taktim ya bi is yapmak istiyorum esimle konusurken karar verdim oda destekledi

Organik bebek ve anne urunleri uzerine dusunuyorum

Zaten en sevdigim sey hangi urun katkisiz hangisi dogal hangisinin helal ve vegan sertifikasi var manyak gibi arastiriyorum almaya calisiyorum

Bole bir yer yok bildigim

Emziginden deterjanina kadar ayrica anne bakim urunleride olsa 

Bu saydiklarim orta karar fiyatli minimum 50 ve ustu 

Antalyada yasiyorum turisterinde yogun oldu yer olsa

Siz boyle bir magazaya merak edip girermisiniz

Boyle urunler kullanmaya dikkat edermisiniz 

9 Cevaplar

+1 oy
(5,938 puan) tarafından
Tabiki de girer bakarım ki oglum a aldığım çoğu şey organik

Kıyafet deterjan oyuncak yani.lcw de bile bir pijama takımı 40 50 tl üzerine biraz daha koyup organik almayı tercih ediyorum.arz talep meselesi ki turistler 3 e 5 e bakmaz yazın fazla si ile çıkartırsın bir kaç aylik satışla ucretini
tarafından
Kiyafete girmemeyi dusunuyorum daha cok bakim ve yardimci gerecler uzerine kiyafet bi derya deniz ve kucuk isletmeler icin zor malesef

Cunku turistler bile lcw den cikmio :):):)
(5,938 puan) tarafından
Allah gönlüne göre canım.
tarafından
Tesekkurler :)
-Reklam-
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Merak edip girerim fiyata bagli  
tarafından
Meslea organik oldugu icin sampuana 40.lira verirmisin 200 ml
(3,024 puan) tarafından
Uni baby kullaniyom.ben 900 ml 14 liraya almistim yani herkesin herhalde kurulu duzeni var
0 oy
tarafından
Brn dikkat ederim ama fiyatının makul olması çok önemli ve ayrıca hem organik hem uygun şeyler hiç bir yerde yok :) 
tarafından
Malesef bi tik yuksek
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Kesinlikle ilgi çeker.Antalya zaten kültür olarak fln insanları bilinçli bir şehir.Olabilir gibi.
tarafından
Valla dusunuyorum insallah olur
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Organik olması beni cezbeder ama fiyat konusuda önemli tabii :)
tarafından
Heheh bi tik yuksek fiyatlar normale gore
0 oy
tarafından
Guzel bi ismi olsa, butik tatli bi magaza olsa, raflarinda hep bilgiler yazsa, +6 ay sonrasi icin ek gidalar corbalar yemekler ve tarif kitaplari rafi rafi olsa, temizlik bakim bolumu bolu emzirme bolumu yapsan, anneler icin organik boya(hamilelikte sac boyatmak icin) bakim urunleri catlak kremelri vs vs. Korseler emzirme sutyenleri falan koysan, sadece anne bebek uzerine, ahsap oyuncaklar puzzleler koysan falan etiket ve barkod sistemi getirsen guzel olabilir. 

Ancak buyuk sermaya gerektirir cunku hep organik ve kaliteli urunler olacagi icin. Olmaz degil ancak sermayen varsa yapilabilir. 
tarafından
Mesela pamucco.com chakra.com hibboux.com hep takip ettigim indirimlerini surekli arastirdigim organik siteler. Chakradan bi urun aldim coook memnun kaldim gayet organik ve kaliteli idi.  Bunum gibi kaliteli siteler yapabilirsin
tarafından
Onuda dusundum ama bahsettigim markalarin kendi siteleei zaten var
Bu sefer uretime girmek lazim aslinda onuda goze almio degilim onada kafa patlatiyorum yanliz bulunsugum sehir uretim icin musait degil universite ve ar ge merkezleriyle ortak calismam gerek
Yuzyuze ikna kabilyetim daha yuksek bide
Yabanci dilimde var konsept ve markalasma dedigin gibi onemli
Suan baska birinin isi icin minimum 9 10 saat arka planda ise saatlerce calisip kafa patlatiyorum
Organize olma gucum ve is bitiririciligim cok yuksek tam enerjik yasimdayim sifirdan bir okulu kurdum markalastik sirkette 5 okulda 3u yilimiz ve cok iyi yerlerdeyiz yanliz ben bu verdigim enerjiye ragmen sabit maas aliyorum
Hep diyorumki neden kendime kullanmayayim
Alanimda en yuksek gelebilecegim yer mudurluk ki suanda geldim zaten bu kisa surede daha ilerleyebilecegim biyer yok en fazla bin tl ustune transfer olabilirim buda enerjimi kiriyor
tarafından
Anladimm haksizda degilsinn. İyi bi arastirma ve iyi biyerden iyi bi sermaye ile bismillah deyip baslamak gerekir. Allah calisanim yardimcisidir. Risk almadan olmaz denemeden de bilemeyiz. İnsaallah Allah yardimcinn olsun girisimciii elmalituttii :)
tarafından
Bu arada senin guzel fikirlerinide bedavaya vermis oldun ileede yaparsam biyer hediyen hazir yine fikir almak isterim :)
tarafından
Herzaman nedemek :))  ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
cok iyi fikir . benim de aklıma bebek yiyecekleri gelmişti ekmeği, bisküvisi ,,bunları yapan bi yer olsaydı ne iyi olurdu diye düşünmüştum . 
tarafından
Evet oda cok ayri bi alan
0 oy
tarafından
Madem öyle hayırlı olsun! Lütfen Bellybutton ürünlerini ucuza sat. Bebek ürünleri her daim gidecektir. Fakat Antalya baz alındığında bilemiyorum, turist için diyorsan. Bizim burda çok zayıf, içimizin gittiği herşey ithal. Bir de turistler çok iyi markaları gerçekten çok ucuza alıyorlar. Senin hedef kilten yerli müşteri olmalı bence. Kolay gelsin 
tarafından
Sadece turist icin degil ama onlarda estra musteri bide ithal urunden cok yerli urun dusunmustum bircok marka var sadece netten satis yapan bakalim fikirleriniz onemli benim icin :)
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Smdi organik urun dedigin tek marka yada 3 marka flan olmasi gerekiyo secme urunler olursa karışık pazar gibi olur. pahalı olunca elit bi yere ac yada her butceden insanlarin ulaşabileceği yer olsun avm ici dükkan olabilir yeri flan da önemli
tarafından
Avm olarak dusunmemistim hic ama orda barinmak sorun bence cok buyuk markalar var ama dikkate alacagim tesekkurler :)
(2,931 puan) tarafından
İyi arastirmak lazim bilindik seyler olmasin tam organik seyler olsun a dan z ye ama pahali olunca iste biraz maddiyati iyi insanlarin oturdugu semtlerde olmasi gerekiyo ama normal insanlarda ulassin o yuzden aklima direk avm geldi :)
tarafından
Ya tek sikinti dedigin gibi hedef kitlem cok dar orta sinif
 ust sinif zaten ithal urun kullanir ben hem organik hem saglikli hem ulasilabilir olsun istiyorum
Cunku insanlar kendine kiymazken bebeklerinin sagligi icin ucu besi denklestirip almaya calisiyorlar
(2,931 puan) tarafından
İnstagram sayfasıyla baslayabilirsn

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 199 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eslem123 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minik20 (5,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 511 göst.
0 oy