0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (796 puan) tarafından
Kızım 39 aylık 2 hafta once basladık egıtıme 5 gunde sukır ogrendı hıc ınanamıyodum ogrenecegıne darısı tum annelerın basına

7 Cevaplar

+1 oy
(2,393 puan) tarafından
Niye dalga geçiyorsunuz kadınla mutlu olmuş işte ne güzel ha geç ha erken bosverin 

Hayırlı olsun darısı başıma:)
(796 puan) tarafından
Etrafta okadar dalga gecen varkı bırak gecsınler bı taraftan da haklılar bacım  sukur alıstı ya  gec oldu ama ıyı oldu ugrastırmadan
(2,393 puan) tarafından
Onlara da kakalı bez postalasaydin:D
(796 puan) tarafından
Yapmak ısteyıpte yapamadıgım
-Reklam-
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Maşallah darısı başımıza
(796 puan) tarafından
InsALLAH cnm
0 oy
(7,926 puan) tarafından

39 aylığa kadar bezlendimi kız :D

(796 puan) tarafından
Evet mecbur yapmıyodukı ınat edıyodu bende de sabır Yok anca basladık
0 oy
tarafından
Canım çocuk nerdeyse 4 yaşina girecek e öğrensin artık☺️
(796 puan) tarafından
Sukur ogrendı
tarafından
Hayırlı olsun
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Biraz daha bekleyip okula başlayınca bıraktırsaydn kız :D bide nie herkes 39 aylık 56 aylık 77 aylık diye yazıyor ya hahah 3buçuk yaşında diyip geçin işte  :D
(796 puan) tarafından
Inat yapöadı teyzesı tuvalet dedıgınde bagırıyodu Kız valla nebılım 3 bucuk yazsam  yalan olacak daha var 3 bucuga ne yazacagımı bıleöedım uygulamadam ayına baktım oyle yazdım
(9,205 puan) tarafından
Ahaha canm benim ☺️☺️ gözun aydın
(796 puan) tarafından
Sagol cnm
(44,603 puan) tarafından
Özge benimkide 42 aylık inadindan çok zor ogrendi bez bagimlisiydi kac gün  boyunca  bez için ağladı bizde yeni ogrendik bir ay olcak nerdeyse ajsjsjs:D
(796 puan) tarafından
MasALLAH demekkı  oluyomus ben hep dıyodum benımkı tek ogrenemedı dıye demekkı varmıs koca bebekler
0 oy
(562 puan) tarafından
Amin insAllaah banada dua edin hamileyim birde alıştırma lazım :)
(796 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim oğlumda 42 aylık bu ay içinde tamamen işi cozduk bitti üç hafta sürdü bizim şükür çok rahatız artık şu sicaklarda kurtuldular valla 
(44,603 puan) tarafından
Her çocuğun öğrenme zamanı farklı işte kimi erken kimisi geç işte geç olsun güç olmasın dicemde güç de oldu:D
(562 puan) tarafından
Aynen erkek cocuguysa daha geç öğreniyor canm birazda usengeclikten yapmiyolar benim kızımda çok üşengeç ve inatçı bende onunla inatlastim bugün benimkide 33 aylık kardeşi olucak kız çocuğu kimseye de altını değiştiremem hem bebek hem o ikisindede zorlanicam 10 günde sürse ugrasicam ogrenene kadar :D
(796 puan) tarafından
Kendılerı ısteyene kadar yapmıyolar benımkı herseyı bılıyodu pısık oldum  krem sur altımı degıstır dıyodu ama yuvalete gıtmek ıstemıyodu enson babası dedı bezler cok pahalı alamıyorum paramoz yok dedı oyle oyle ıkna olmaya basladı
(562 puan) tarafından
Benimki yok cnm söylemiyor hiç dün sadece bir kere elimi tuttu götürdü banyoya başkada yok bakalım insAllah ogrenir
(796 puan) tarafından
Ogrenır ınsALLAH cnm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 160 göst.
0 oy
4 cevap 173 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 388 göst.
18 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy