0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Artık vallahi bıktım yaa bir insan bu kadar mı vurdumduymaz olur kafamdan aşağı ne var ne yok hwrsey çarpıyor artık bugün esim sigara içiyordu su dökmüş esim bağırdı çağırdı şimdi eşini bekliyor konusacakmis yöneticiye şikayet ettik söyledi yine aynısını yapıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(558 puan) tarafından
Aynısını yapıyorsa cimere yaz zabıta gelir gerekirse belediyeyi ara 4 bin 500 TL cezası var resimlerini çek cezayı yeyince görsün isterse yoneticide ceza kesebiliyir benim bildigim
tarafından
Gelir mi ki öyle az kaldı canım zaten
-Reklam-
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Bisey sirkeledigi zaman videoya çekip belediyeye şikayet et para cezası var ödesin aklı başına gelir
tarafından
Var video su canım çektim yani
(8,778 puan) tarafından
Hemenn belediyeye git şikayet et cezasız kalmaz emin ol görsün bakalım kim kimin tepesinden ne sirkeliyormus
0 oy
(7,230 puan) tarafından
 o ve onungibilerin ............. Benimde yukarim manyak sandalyeye keçe aldım yarısında ona verlcem yapıştırır inş bı zahmet 
tarafından
Hahah manyak vallahi az kaldı cikacam yukari
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Nasıl döküyor da suyu taaa size denk geliyor acaba insanlar ne acayip ya köyde yaşar gibi davranıyorlar. Böylelerine apartmanda oturma izni vermemek lazım insanların tüm huzurunu kaçırıyorlar nefret ediyorum umarsız komşulardan 
tarafından
Esim balkonda sigara iciyorsu dışarı bakarak kafasından aşağıya su dokmus
(2,015 puan) tarafından
Ay yuh ya
0 oy
tarafından
Akşam akşam ne suyu döküyormuş ki ordan aşagı size kastı mı var acaba huzursuzluk çıkartmak için mi yapıyor 
tarafından
Bilmiyorum ki kendisini hiç tanımam konuskanligimda yok öyle

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 178 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 403 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kader2127 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 516 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu