0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar şoyle bir takintim var: Mesela bulaşik makinasi dolu ama tabak ya da bardak cikarmam gerek ama omce herseyi dolaba yerlestiriyorum sonra ordan gerekeni cikariyorum cok sacma degil mi :)) 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Değil çünkü bende aynısını yaparım ")
tarafından
Yaa çok iyi yalnız değilmişimmm :)))))
tarafından
Düzen severim ama iki çocukla pek mümkün olmuyor bu ara da olsun "))
-Reklam-
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Ben de makineden bile çıksa su içecek olsam o bardağı 3 kere çalkalamadan su doldurup içmem:) :) 
tarafından
Bi ara turk kahvesi maskesi yaptim yüzüme esiminde erken gelesi tutmuş :D kapi deliginden baktim eşim komşu olsa acmiycaktm ama mecbur actim esim yanls eve geldim sanirim kusura bakmayin diyip dalga geçti ne bulsan yüzüne suruosun korkuorum bisey olacak yüzüne dedi :D
(1,690 puan) tarafından
Annemin bir arkadaşı var o da öyle.. Duyduğu her şeyle maske yapıyor ama kadının yüzünde hiçbir değişiklik olmuyor :D sende işe yarıyor mu bari.. Patatesi rendeleyip yüzüne yapıştır kağıt havluyla da üstünü ört 5 10 dk bekle patatesleri al yüzünden 1 2 kere suyla durula pamuk gibi yapıyor :D ellerine de yapabilirsin bunu :D
tarafından
Ayy saol canım yeni şeylere açığım denerim valla :)) teşekürler ♥ yüzümde değişen biseyde yok hahaytt amaç kendimi bakimli hissetmek duzenli yapmiyorum yapsam belki değişir :))
(1,690 puan) tarafından
Rica ediyorum ne demek :) başka öğrendiğim bir şey olursa paylaşırım seninle :) :)
tarafından
Sevinirim canım ozelden yazarsn bana ♥ teşekkürler ♥ :)
0 oy
(335 puan) tarafından

Yani sence de saçma ise bence de saçma :D ama nasıl istersen öyle yapacaksın tabi ki. Tercihler senin :D

tarafından
Elimde değill illa koyacam yerine
(335 puan) tarafından
Senin evin senin hayatın. Boşver. Mutlu olduğun şekilde yap
0 oy
tarafından
Aciliyet yoksa evet bende hepsini yerime koyarım öyle alırım 
tarafından
Yani acil olsa bende almam:)
0 oy
(266 puan) tarafından
Yooo bende oyle yapiorum:))))
tarafından
Yaaa tek degilmisim:))
0 oy
(1,065 puan) tarafından

Haha hayııırr değil   bende bulaşıklar temiz ise  alıcamı almadan önce herşeyi yerine yerleştiriyorum alıcam şeyi bile sonra ordan tekrar alıyorum:D

tarafından
Daha derli toplu oluyor sanki öyle :)
0 oy
tarafından
Sacma değil bende sol elime bişey alinca ordan sağa alıyorum sanki kötü bişey olacak gibi. Yada biseyi yaparken uc kere yapmak vs gibi. Bu sadece bir takıntı değil artıyor. Ama bazen deniyorum yapmasam ne olacak görelim diye ve bazen takıntıyi boyle yeniyorum bisey değişmediğini görünce geçecektir umarim sende bunu dene
tarafından
Aynen canım ama rahatsiz oluyorum oyle :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Allah başka dert vermesin :D

tarafından
Dert degil de takinti iste:)
0 oy
(119,345 puan) tarafından
Kız bunun neresi takinti aynisini ben hep yapiyom
tarafından
Takinti kiz bence:)
0 oy
tarafından
Evet çok saçma kendine iş cikaryosn
0 oy
tarafından

Esim suyu içip bardagi normal birakir sinir oluorum sudan gecirip ters birakirim suzulsun diye :)) hix bi dolabi acik birakmam esim gardolabinin kapagini acik birakir arkasndan ben kapatirim sürgülü :)) yemek yerken esim yere bi kırıntı döksün agzima geleni sayarim ( görende hergun temizlik yaptigimi sanir :) yere dokmese hergun yapmam düşüncesi) ymek yerken sapirdatma sesini hic sevmem dahada varda hepsini yazmayim Allah'ım bu kafayla iyi yasiorum :D haa bide huy olarak bulasik makinasini doldurmaya bayilirim bosaltmasindan nfret ederim :D 

tarafından
Ayyy hepsiii bendeeeğg :))
tarafından
Hepimiz takintiliyiz demekki :))
0 oy
tarafından
Vallaha eger makine boşalacaksa yada ortalık toplancaksa gelen gıdenım olmamasına ragmen uyuyamıyorum :) bu daha saçma
tarafından
Bende oyleyim :)
0 oy
tarafından
Benim de makinem yok ama mesela yemek yapıcam ya da yemek yicez tezgahta bulaşık varsa orda hayatta iş yapamam aslında bekleyip bütün bulaşıkları beraber yıkasam daha iyi ama yok ben illa önce bulaşık yıkayıp sonra yemek yapıyorum :D sürekli bulaşık yıkarken buluyorum kendimi
tarafından
Ben de öyleyim ymeege baslicaksam illa tezgah bos olacak kiz makinaya atiyorum bi o kadar da elde yikiyorum geri :))
tarafından
:D aynıyız desene

İlgili bir soru bulunamadı

380,253 soru

11,384,779 cevap

34,884 kullanıcı

...