0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından
Ay kızlar bilen biliyor çok post açtım ama kızım çok akıllı konuşuyor da gece olduğunda altınada kaçırmıyor  ama on gündür hiçbir şekilde cıs kaka demiyor sürekli evin her yerine işiyor ne yapacağımı şaşırdım benimki biraz zor bir çocuk zannedersem

12 Cevaplar

0 oy
(2,182 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim kızım bir ayda hatta bir buçuk ayda anca alıştı sabır canm
(2,182 puan) tarafından
Yok kız hep ben hatırlatıyorum var mı evet derdi bazen olsa bile hayır diyordu ben zorla goturuyirdum
(230 puan) tarafından
Bnm cocukta sıznkı gıbı zor olcak gibi
(2,182 puan) tarafından
Valla. Benimki beni verem etti ama ben inat ettim :))
(230 puan) tarafından
Vallaha ben de inat ettim çünkü eşimde bugün dedi bağla diye ben grip olmak istemiyorum bu kadar emek vermişken zaten bir kere her yer kirlendi halıların kirlendi bari değsin diyorum zaten yazın başında değiliz sonlardayız kışında hep evde olacağımıza göre öğrenmiş olur yaza kadar Bahar’a kadar
(2,182 puan) tarafından
Hayır canm 10 gün az bir süre değil vazgeçme ki vazgecsende seneye yine baştan baslicaksin bu sene bitir kurtul hem heryeride batirmis sil baştan olacak seneye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bu postları okuyunca korkuyorum bende eğitim vericem:D
(230 puan) tarafından
Ya zorlu bı surec ama bi adım kaydedememk zoruma gıdıyo
tarafından
Oyy oyy ben nasıl başlıycam ya önerilerini bekliyorum
(4,176 puan) tarafından
Baslamadan birkac ay onceden kafasina isle sende buyuyunce buraya yapcaksin bez baglamican boyle anne kilotu giyceksin diodum kizima . Erkekse baba boxeri:)) heveslensin. Lazimlik degil klozet aparati daha kilay temizlemesi bas sisfona temizlensin. Hem ayni yere herkesin oturdugunu gorunce guven verio cocuga. Cunku lazimliga bi kendi kullancagi icin korkabilir. Kizima cis varmi gidelim bakalim oturuoduk aparatla şırrr diye ses gelcek duy duyalim falan. Bazen bilac damla. Koyveriodu sinra sıkıodu kalani tutuyodu daha bitmemisdir birazdaha cok şırrr sesi duymamiz gerek. Baya bi idrar torbasi bosalana kadar assa yukari yapmasi gerek oturunca yoksa iki damla vc ye sonra kalinca kalani da camasirina kacirir. Tamamini vc ye birakmasi gerektgini anlamali. Kaka yaparken cups diye ses cikcak dur dinleyelim. Bakalim. Cukuk cups mu cikcak buyuk mu . Bazen minicik parca yapinca cups sesi az cikio bazen kocaman yapinca cok cikio onu dinlemek merak etmek heveslendirio:))) biz oyle oyle astik. Kacirir falan sanmistim halilari kaldirmistim koltuklara alt acma ortusu yayip ustune carsaf ardmistim bir kere bile kacmadi. Kacan kilota geliyordu oyle akip heryeri bulastiracak pacalardan sizacak gbi degil kilitu sortu biraz islaninca farkediodu isedigini tutuyodu sıkiodu . Uc gun kadar ben sordum surekli. Sonra kendjm cisim var kakam var demeye basladi. Ama oyle etrafi batirmalik kadar kacirmadi hep usti islaniodu. Zaten uzunca bi sure kacmalar oluyor oyuna daliyor son anda cis var diyor vc ye yetisemeden koridorda koyveriodu bazen ust batiodu ama kalani vc ye yetisiyorduk. Geceleri komple saliyordu ara ara bazen kuru bazen islak. Gece kaldrmadim hic cise aliakanlik olmasin diye. Ben saat basi kalktim baktim bakiodum ustu kuru demekki yapmamis yatiodum yerime. Bi saat sonra kalkiodum bakiodum ustu islak degistiriodum ustunu uykusunu acmadan karanlikta. Oyle oyle oyle geceleri de tutmasini yada cisi gelince cizim var deyip vc ye kalkmasini ogrendi. Ocak dogumlu ocakta soguk olur diye haziranda basladim yani  28 bucuk aylik yada 29. Aya yeni girmisti basladigimizda
(230 puan) tarafından
Bizimki on gün sonra iki yaşını tam dolduruyor ama işte gördüğüm kadarıyla herkes üç günün sonunda en azından bir cıs kaka dedirtmeyi yetişemese de boşanmış ben de mi bir sorun var benim çocuğumu zor bence benim çocuğunuzu çünkü her saniye başı anneciğim şiş anneciğim gidelim anneciğim oturalım kendi tuvaletimiz de başladım daha sonra lazımlı kaldım olmadı yani daha bir şey bakalım ne olacak
0 oy
(230 puan) tarafından
Kızlae yardımm
0 oy
(415 puan) tarafından
32 aylık kızım da dha once, denedm pes ettm bu defa pes etmek ıstemıyorum. Al bnden de o kadar bıcır bıcır herseyi anlayan anlatan sarkı soyleyen cok akıllı br kızım vsr cok sukur ama asla çiş kaka demıyor oraya buraya işiyor. Ikı gn oldu. Bklm nasl devm etcz blmyorm ben gece bez tkıyorm cnku sbh bezı cok dolu uyanıyor kızım
(230 puan) tarafından
Ya okuyorum herkes bı haftada cıs kaka demeyı kacırıp yapsada ogretmıs benım cocukta sorun var bence bıraz gıcık cok guzel kolzet aldım lazımlık sever dıye oyuncak gibi oynuyoe yapmıyoe
(415 puan) tarafından
Bnm kızda aklı erıyor ama ypmıyor lazımlıga oturtmaya bsldık bz ondan da korkuyordu ama ypmadı hıc dha en azından korkusu gectı onada şukür dyırm. Bnmkıde hla lazımlıkla oynuyor konusyorum anlatyorm hayır dyo ona ypmcm dyor:(
(230 puan) tarafından
Bizimkide dakga gecer gibi guluyor korkusu gectı ama baklım adım adım
tarafından
Gece sakin bağlama o hatayı yaptım ve süreç uzadı hemde altı bzki diye çocuk ona güveniyor
0 oy
tarafından
Ayni benimki herseyi bioiyor bi tuvaletini söylemiyor 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Benim ki alıştı şükür ilk denedigimizde 2 yaşındayd 3 gundealisti 1 ay gitti sonra gitmedi ağladı altına yaptı ara verdim şuan 3 yaşında ve şükür alisti tekrar hata bana bile söylemeden kendi gidip yapıyor beni cagiryor 
0 oy
(220 puan) tarafından
Canım benim ki de çiş kaka demiyor ama kendini belli ediyo geldiğini anlıyorum gidelim dediğim de itiraz etmiyo bizim de 11. Günümüz 2 defadır kakasını yapiyo lazimliga çiş işini 3. Günde halletmistik sakın olmak çok önemli benim ki yerler kirlencek diye ağlardı temizlerim ben sen merak etme diye hep konuştum hazırsa Bi şeklide alisiyolar
(230 puan) tarafından
Benimki işi oyuna vuruyor yanı agedersin falakaya yatırsan yıne guler oyle arsız
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Kaç aylık canım...benim oğlum da iki buçuk yaşında maşallah çişi çabuk öğrendi ama bizim de kaka problemi var tutuyor oyun arasında rast gelen yere yapıyor.. bende ona alistiramadim bir türlü.. valla bu çiş eğitimi zormuş 
(230 puan) tarafından
Kız çişi bile demiyor ya anlamadım gitti vok zor gececek benmkı burdan anlafıgım kadarıyla o 24 aylık
0 oy
tarafından
Bizim de bugün 11. Gün kızım 27 aylik çok şükür ikisini de çözdük ilk zamanlar hep altına kaçırdı güzellikle anlattım konuştum sabırlı olmak lazım canım Allah kolaylık versin hele büyük tuvaletini asla lazimliğa bile yapmıyordu 4 gündür yapıyor artık 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Aha böyle postu görünce aklıma çıkıyor bizde bugün bay bay dedik bakalım ama başta Bi ağladı bağırdı lazimlik dan korkuyor onu anladık şimdi klozete yaptık çok şükür ins böyle devam eder bide 1 ay sonra doğum vR korkum iki katı ins hemen öğrenir 
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Kaç aylık canım
(230 puan) tarafından
24 ayşık cnm
0 oy
(799 puan) tarafından
Konusmayla alakai yok bnimki konusamiyordu ogrendi 3 gunde sukur ilkgun altina kacirdi birak islk kalsin biraz rahatsiz olsun canim sakin kizma bu arada halilari topla islak kalinca rahatsiz oluyoru oyun oynamiyordu iyle oyle artik isememeye calisti gecede sakin baglama alez ser gece 3 4 gibi uyandir cvye bon oyle yaoptim cisi gekince kalkiyor kndi artik zamnla

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 325 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde LMihrace (7,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
0 oy
5 cevap 105 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 021821 (1,410 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...