0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Oğlum 27 aylık oldu ne zaman lavaboya gitsem o da gelmek istiyor bezini çıkarıyorum yaptığı da oluyor yapmadığı da ama sorun şu bnm oğlum lavaboya suyla oynamak için giriyor bn ne zaman girsem peşimden ağlıyor bnde gelcem diye almayıncada yanıma kendini yerden yere vuruyor kapıya bişeylerle vuruyor bilemedim başlasam mı yoksa bir sonraki yaza mı bıraksam

4 Cevaplar

0 oy
(1,210 puan) tarafından
Bir sonraki yaz çok olur bence sende hazirsan kendi de hazır gitmek istiyor başla bence benim kızım da 22 aylık olacak başladım inşallah en kısa zamanda çözerler 
(1,465 puan) tarafından
Çok sağol cnm bugün itibariyle başladım inşallah hayırlısı ile alışır
-Reklam-
0 oy
(3,375 puan) tarafından
Tuvalete su için bile giriyorsa başla derim canim kızım tuvaletin önünden bile geçmez o derece korkuyor 
(1,465 puan) tarafından
Yok maşallah bu giriyor cnm bazen kendi başına bile girer süpürgeye suya karışır bn her girdiğimde oda gelip suyla oynamak ister inşallah alışır başladım bugünden
(3,375 puan) tarafından
İnan bu kızımdan önce 3 çocuğumu büyüttüm hiç böyle korkmadım tuvalet egitiminden vallahi öyle korkuyorum ki anlatamam ama tuvalet eğitimi tamamen çocuğa bagli bunu anladım meme emzik biberon bıraktırmak bize bağlı ama tuvalet cocukda bitiyor
(1,465 puan) tarafından
Evet maalesef öyle kızımıda oğlum kadarken denedim kendini hazır hissetmedi 3 yaşında alıştırdım bnde maalesef oğlumda şimdi bakalım o inşallah alışır seneye erteletmez bana
0 oy
tarafından
Bence başla canim ne kadar erken olursa daha iyi benim 27 aylik 11 gün oldu başlayalı çok şükür ikisini de çözdük 
(1,465 puan) tarafından
Bizimde bir gün var 27 aylık yarın yani tam 27 aylık tuvalete girmeye hevesi var ama yapmak değil oynamak için bnde bunu fırsata çevireyim
tarafından
Lazimlik al ona istersen belki daha çok heves eder alışır bir an önce inşallah
(1,465 puan) tarafından
Lazımlık alırsam bu kez lazınlıktan vazgeçirme derdi var cnm kızımı direk alıştırdım bakalım oğlumda alışacak mı
tarafından
Anladım canım inşallah bir an önce alışır Allah bol sabır kolaylık versin
(1,465 puan) tarafından
İnşallah cnm alışsın evi komple çamaşır suyu detarjan yapıp yıkıycam duvarlara kadar bütün eşyaları söküp yıkıycam altına yapıyor benimki çiş demezde zaten konuşmayı bile bilmiyor doğru düzgün altına yapıyor sağa sola oturuyor tırmanıyor her yere farkında olmadan o haliyle değiyor daha ilk günümüz
0 oy
(227 puan) tarafından
Benimkide 27 aylık 1 hafta oldu başlayalı canım lazimliga yapıyor klzotten korkuyo normal tuvalttede oyun oynuyo ama lazimligina yapıyor daha hiç soylemiyo çiş falan diye sabırla bekliyorum bnde bence baslamsin
(1,465 puan) tarafından
Benim klozet yok cnm alaturka yer lavabosu bn lazınlık almadım direk lavaboya alışsın dedim onu bide lazınlıktan vazgeçmek var lazımlıktan tuvalete alışsırmak var kızımı da direk lavaboya alıştırdım ondada alaturka lavaboydu bakalım hayırlısı başladım bugünden bnm oğlanda söylemez sanmıyorum bn götürüyorum yarım saat bir saatte bir
(227 puan) tarafından
Hadi bakalım inşallah alışır canım
(1,465 puan) tarafından
İnşallah kuzum da biraz zor gibi benimki çiş demez bilmez çiş gelince gidelim diyorum yani zaten onun söylemesini beklemiyorum bn yarım saat bir saatte bir götürüyorum o kadar götürmeme rağmen yaptı altına bir kaç kez
(227 puan) tarafından
Benimkide söylemiyor daha 1 kere söyledi bugün defalarca ıslattı altını sabah iyiydik aslında valla pes mi etsem beynim yoruldu artık bı hafta bitti bugün hala soylemiyor
(1,465 puan) tarafından
Aha yine yapmış oysaki daha 10 dakika olmadı tuvalete götüreli orayada yapmıştı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Maianiz (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Demetgnl (12 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 320 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu