0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (140 puan) tarafından
27 aylık kızım var tuvalet eğitimine başladık dünden beri bez takmıyorym çişim geldi diyor gidiyoruz yapıyor aradan beş veya 10 dakka geçiyor gene çişim geldi diyor bazen  lavaboda oyun oynamak için yapıyoe bazende  gerçekten 10 dakkada bir çiş ypıyor yani normalmi oyun içinmi ypıypr 

10 Cevaplar

0 oy
(2,393 puan) tarafından
Bu kızlar hep böyle ya wc eğitimini severler 

Erkekler de varsa yoksa tuvalet deyince ayakları totosuna vura vura kaçsın püüh yazıklar olsun oğlum bak kızı görüyor musun tuvalete gitsin diye 5 dk da bir cisim geldi diyormuş ben sana benim tuvaletim geldi deyince bile etrafta sağ sola koşuyorsun püühhhh
(35 puan) tarafından
Benim kızım da öyle,daha çok sifona basmak için çişim geldi diyor..bende yeni başladım bazen tuvalete bazen halıya yapıyor..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oyun için yapıyor canım benimkide ilk günler öyleydi ☺
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Normal 1 hafta 10 güne düzelir. Bende geçen ay basladim wc eğitimine 25 Temmuz da 28 aylik olacak şuan gayet iyi gidiyoruz oyun yapıyor yatmak istemediği zaman 2 dk bir cisim geldi diyor bazen gerçekten 10 dk bir çiş yapıyor.ben pes etmeden birsey demeden anneye şaka mı yaptın sen diyip gülüp geçiyorum.cunku sıkılıyor sonra bırakıyor.☺️☺️

Bu arada öğlen uykusuna yatıracağım zaman yarim saatin içinde 3 kez çiş +1 kaka yapmışlığida oldu oluyor. 
(140 puan) tarafından
Beni aydınlattgıbız için teşekkğt ederim :)
0 oy
(15,969 puan) tarafından
Ay benim kızım da öyle idi ya. Çok şükür öğretirken sıkıntı yaşatmadi bana 1 hafta öğrendi ama ilk zamanlar her 10 dk bir diyordu anne çişim var bende goturuyordum bazen yapardı bazen yapmazdı ama ya yaparsa düşüncesi ile her dediğinde goturuyordum 
(140 puan) tarafından
Bende her çişim var dediğinde götürüyorum
0 oy
(3,391 puan) tarafından
Üç dakika da bir. Bile WC ye gittigimizi bilirim kuzum sabır azz sabır 
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Çocuklar henüz tutmayı bilmedikleri için sürekli gelir zamanla bu süre uzayacak 2 3 saate kadar çıkacak şimdi biraz da heveste ediyor demek ki gitmek istiyor sürekli maşallah yine bak söylüyor gelse de gelmese de benim oğlum aylarca söylemedi 
(140 puan) tarafından
Evet şükür şanslıyım o konuda  korkmuştum acaba sorunmu varsa böyle diye
(14,030 puan) tarafından
Konudan bağımsız İstanbul'da mı oturuyorsun
0 oy
(35 puan) tarafından
Benim kızım da öyle,daha çok sifona basmak için çişim geldi diyor..bende yeni başladım bazen tuvalete bazen halıya yapıyor..
0 oy
tarafından
Evt cnm normal. Hatta ne güzel soylemesi
0 oy
(5,297 puan) tarafından
Benimde kızım 5 dk da bir tuvalete gidiyor ya kızıyorum artık. 22 aylık 
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Normal bence şimdi benim sıpa da biseyden kaçmak için hemen çişim var diyor tabi o çoktan öğrendi tuvaleti de şimdi kaçmak için kullanıyor :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 122 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 190 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 243 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Esraalya (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 561 göst.