+1 oy
1,219 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar merhaba eşim ameliyat oldu hastanede yatıyordu bir tane hemşire çok ters davranıyordu en başında sonra eşimin iş yerinden hediye geldi bende poşeti masanın üstüne koydum unuttum hemşire poşeti görünce tavrı 360 derece değişti canım falan demeye başladı eşime eşim ağrım var diyince olcak o kadar dayanacaksin artık canım falan dedi bugünde ateşini ölçmeye geldi hemşire dünde ölçtü ben şimdi ateşini düşürcem senin dedi pis pis güldü neyse dedim fesatlık yapmayayım eşimde bıyık altından güldü bugünde geldiğinde bu uzaktan ölçen tabanca gibi aletle ölcecekti eşime dedi ki hep sen mi dıkşın yapacaksın sıra bende dedi güldü eşimde güldü ve eşim kordidora çıktı gezmeye baktığı yöne bir baktim hemşire orda bıraktım hastanede babasını yanına geldim. Geçenlerde de cafeye gittik garson çok hareketli bir kadındı yani cilveliydi bazı kadınlar doğuştan öyle olur biliyorsunuz eşime karşı öyle değildi sadece herkese öyleydi iki defa sipariş verdik ikiside yoktu üçüncüye geldi ay o da yokmuş ya diyip güldü yüzünü kapattı eşimde hadi ya dedi güldü yüzünü kapatto ben çok sinir oldum kızın ona karşı tavrı bu şekilde ama herkese böyleydi yani eşime özel degildi ama ben eşimin o hareketini ilk defa gördüm onda normalde aşırı soğuk bir insandır gülmez bile. Neyse üst üste olunca çok canım sıkıldı ben 1 haftadır hastanelerde perişan olmuşken onun gözümün önünde bu şekilde davranmasına sinir oldum hemen anladı zaten odadan ciktiktan sonra mesaj attı sen bana tavır mi yapıyorsun diye hemen çıktım odadan eve gelecektim zaten hazırlanmıştım direk geldim ama o da anladı yani isledigi haltı biliyor geldim geleli iki defa nasıl oldun diye sorup kapattom hemen içimden gelmedi sormak açıkçası sizce abartıyor muyum siz olsanız ne yapardiniz

40 Cevaplar

0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bana normal geldi yaa sanki cnm
-Reklam-
0 oy
(212 puan) tarafından
Boş bir kıskançlık değil bana göre haklısın ama tavrını da orda koysaydın hemşireye gözdağı verseydin keşke çıktı mı hastaneden eşin. Ateşini düşürücem ne demek öyle birşeyde kız dışarı çikinca peşine gidip bana bak burayı bir yakarım ateşi söndürmeyi sen değil itfaiye yetmez ayağını denk al derdim hep senmi dıkşın yapacaksın dediğinde bugün de ben yapayım ama ucında sen olacaksın derdim hemşireye tavrınızı o an koymazsanız elinize karşı tarafa yüz bulırlar hem de sizin yanınızda 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
O garson kız nasıl tüm herkese samimi davranıyormuş sadece eşine özel bi davranış değilmiş. Bence eşin de öyle. Tüm herkese karşı fazla samimi demekki. Direk bunlardan yola çıkarak bişey diyemem. Benim eşim yapsa kızarım çünkü karakter yapısına uygun değil eşim soğuk nevaledir bana bile iki güzel soz espiri yada şaka yapmaz o yüzden kızarım çünkü yaparsa flört olarak algılarım. Ama senin eşin normalde çevresine karşı şakacı sıcak kanlı atılgan biriyse normal yani. Hayatı da dümdüz robot gibi yaşayamaz herkes. Eşinin yapısı buysa bence sende kabullen kafaya da takma yapabiliyorsan ayak uydur diğer türlü senin için hayat cok zor olur. 
(33 puan) tarafından
Yok canım öyle olsa hiç takmam zaten aşırı soğuk ve herkese mesafeli birisi normalde ben bile espiri yapsam çok zor güler yani
0 oy
tarafından
Abla nasıl tahammül ettin hep sen mi dıkşın yapıcan lafından sonra hele o hemşirenin ağzına neler yapardım o laftan sonra o kızı sağlık bakanlığını arayıp rezil bile ederdim 
0 oy
tarafından

Büyük ihtimalle hediye paketinin üstündeki nottan polis olduğunu anladı ve yvşmk istedi kocana:ermm:kiz niye o an tepki vermedin ben olsam verirdim yani ne demek istiyorsunuz,haddinizi bilin yolardim onu,ama suç kocanda maalesef.kaynanani boşver oğlunu sana niye kotulesin tabi kotulemez, tavrını eşine göster haddini bilsin.

0 oy
(6,448 puan) tarafından
Hemşireyi başhekime şikayet et ve onun ilgilenmesini istemediğini belirt. Bu senin en yasal hakkın tatlım. 
0 oy
(8,990 puan) tarafından
Tek eşimin degil o hemşirenin de ağzına sıcarim. Adamın yanında karısı varken flörtleşmek nedir. Alirim o ateşölceri gö.tüne sokarım görür dıkşın yapmayı 
0 oy
(210 puan) tarafından
Yav millet kafayı yemiş tiktakci  bunlar ya bana denk gelmiyor böyleleri yeminle evire çevire onu doğduğu yere tıkarım.... sağolsun eşindensen görmedim böyle şeyler ama sinirimi bilir .... Şuan okudum sinirlendim sabah sabah
0 oy
tarafından
Hemşireyi neden terslemedin ben olsam terslerndirek görevlisi kimse onun gelmesini ister işini duxgun yapmadığını.soylerim 

Ardından kocama ayar çeker eve gecerdim
0 oy
tarafından
Hemşire eşime gel ateşini dusurucem diyecek benim yanımda benim kocama? Onu varya serumun kablosuyla yerde sürürum isteyen ******** desin bu ne gevşeklik be
0 oy
(934 puan) tarafından
Şimdinin bazı kızları tamam o.rsbu olmuş evli bekar takmıyor da, erkekler de az g.avat değil. Bak sinirlerim bozuldu, sen yine iyi susmussun ben hayatta susamam 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
O lafa ne dedin çok merak ediyorum diksin ne ya Allah aşkına 
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Ayyy ben çok merak ettim noldu acaba naptin eşinle konuştun mu ? Dıkşın olayı aklımdan çıkmıyor kahretsin . Postu hortlatmak zorunda kaldım 
0 oy
(472 puan) tarafından
Aaa vallah ben okurken sinir oldum  ben olsam Ağzıma geleni söylerdin çıkar gelirdim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Keşke o anda deseydin ne demek hep sen mi dıkşın yapıcaksın o nasıl bi cümle diye hesap sorsaydın o ne rezil bi karıymış ama seninde eşin az değil galiba
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim esimde öyle samimi olcak yer bulsun yeterki guzelse bide kiz tamam bazen kiziyorumda kirmizi isikta beklerken yanimizdan kadin sofor olsun bön bön bakiyo nie bakiyosun okadar diyorum her yere bakiyorum bakmasan kaza yaparim diyo mesela ama bende supeleniyorumhep
0 oy
(1,322 puan) tarafından
Hemşire adına ben utandım valla nasıl bir terbiyesizlik bu ha ben olsam ki yaparım bunu o kız yemeğe sigaraya gittiğinde önce onun canını okur sonra kata çıkar kocamin canını okurum 
0 oy
tarafından
Hemşireyle bukadar samimiyet neden?orda fişini çekerdim ikisininde .sen bu sahnede nasıl relax kaldın bacım onu anlat:))
0 oy
(1,170 puan) tarafından
hem eşimin cok guzel burnundan getirirdim o hemsereye de ters ters bakar yada laf sokar rahatsizligimi belli ederdim oyle hareketler yapmasına konusmasina niye müsade ediyorsun canim herkes işini yapsın
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Flörtöz bı kocanız var anladığım kadarıyla.Karsina da onun gibi tipler çıkıyor.Ama sizin yanınızda da aynı şekilde davranması şaşırtıcı.Konusun kendine çeki düzen versin.Birakin hastanede tek başına gidip gelmeyin ne hali varsa görsün anlar belki hatasını.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 337 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 439 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 394 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Syma (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 303 göst.