+1 oy
1,218 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar merhaba eşim ameliyat oldu hastanede yatıyordu bir tane hemşire çok ters davranıyordu en başında sonra eşimin iş yerinden hediye geldi bende poşeti masanın üstüne koydum unuttum hemşire poşeti görünce tavrı 360 derece değişti canım falan demeye başladı eşime eşim ağrım var diyince olcak o kadar dayanacaksin artık canım falan dedi bugünde ateşini ölçmeye geldi hemşire dünde ölçtü ben şimdi ateşini düşürcem senin dedi pis pis güldü neyse dedim fesatlık yapmayayım eşimde bıyık altından güldü bugünde geldiğinde bu uzaktan ölçen tabanca gibi aletle ölcecekti eşime dedi ki hep sen mi dıkşın yapacaksın sıra bende dedi güldü eşimde güldü ve eşim kordidora çıktı gezmeye baktığı yöne bir baktim hemşire orda bıraktım hastanede babasını yanına geldim. Geçenlerde de cafeye gittik garson çok hareketli bir kadındı yani cilveliydi bazı kadınlar doğuştan öyle olur biliyorsunuz eşime karşı öyle değildi sadece herkese öyleydi iki defa sipariş verdik ikiside yoktu üçüncüye geldi ay o da yokmuş ya diyip güldü yüzünü kapattı eşimde hadi ya dedi güldü yüzünü kapatto ben çok sinir oldum kızın ona karşı tavrı bu şekilde ama herkese böyleydi yani eşime özel degildi ama ben eşimin o hareketini ilk defa gördüm onda normalde aşırı soğuk bir insandır gülmez bile. Neyse üst üste olunca çok canım sıkıldı ben 1 haftadır hastanelerde perişan olmuşken onun gözümün önünde bu şekilde davranmasına sinir oldum hemen anladı zaten odadan ciktiktan sonra mesaj attı sen bana tavır mi yapıyorsun diye hemen çıktım odadan eve gelecektim zaten hazırlanmıştım direk geldim ama o da anladı yani isledigi haltı biliyor geldim geleli iki defa nasıl oldun diye sorup kapattom hemen içimden gelmedi sormak açıkçası sizce abartıyor muyum siz olsanız ne yapardiniz

40 Cevaplar

+8 oy
(6,251 puan) tarafından
Senin eşin sanırım biraz gvat.

Zaten günümüz kızları.oynak olmuş evli bekar fark etmiyor onlarah
(33 puan) tarafından
Bende öyle olduğunu düşünüyorum artık demek fırsat bulsa yüz veren bir kadın olsa aldatacak.
(6,251 puan) tarafından
Sende yüz verme rezillik çıkar bune beee biraz edep ya edep
(33 puan) tarafından
Haklı değil miyim Allah aşkına günlerdir hastanede perişan olan ben emeğinden utanır insan. Kaynanam yok kizim abartiyorsun yanlış anlamışsındır diyor hangi kadın kocasını bilmez de yanlış anlar üstelik iki farklı olay demek ki yüz veren kadın bulsa aldatır bu
(1,975 puan) tarafından
:☺️☺️☺️☺️
(7,945 puan) tarafından
Esmaa++++
-Reklam-
+3 oy
(224 puan) tarafından
Ağzına sicarim ben ona bakicam o hemşireyle gözümün önünde fingirdeyecek tekrar ameliyat ederim onu bu ne samimiyet
(33 puan) tarafından
Kayınvalidem abartıyor musum gibi davranıyor ama halimi görsen üstüm basım kır içinde kaldı saçım basım perişan koltuk üstlerinde bir haftadir aç susuz bakıyorum ya insan emegimden utanır
(224 puan) tarafından
Valla haklısın sakın yumuşama sonra bu tavırlarını hep yapar
(210 puan) tarafından
Karşıdaki nekadar kasarsa senin kocanda belliki okadar neyse .... Vallahi ben  deliyim ikisinide parcalarim
+1 oy
(1,552 puan) tarafından
Bence abartmıyosn haklısın madem hemşireyle kırıstırıyo bırak ozmn hemşire baksın ona terbiyesiz adam .asla arama 
(33 puan) tarafından
Kesinlikle öyle düşünüyorum birde şimdiye kadar eve gidip üstümü degiseyim dediğimde girme diyen adam bugün git değiş ama akşam gel babamla sıkılıyorum dedi bugün hemşire de 4e kadar çalışıyordu akşam calismiyordu
(1,552 puan) tarafından
E gunduz seni gönderip hemşireyle sohbet muhabbet edecek aksamida nede olsa karım var diyip beklicek .
Kusura bakma normalde kimsenin postuna böyle ağır yazmam ama benim bile çok zoruma gitti
(33 puan) tarafından
Değil mi Allah aşkına ya kaynanam diyor ki yanlış anlamışsındır yok kızım yoktur öyle birşey sen abartiyorsun şüphe ettim kendimden yani iki farklı olay Allah aşkına günlerdir hastanede perişan oldum insan emegimden utanır
(1,552 puan) tarafından
Kimse yoğurdum eksidir demez cnm .
tarafından
Bencede,zaten kimse oğlunu kötülemez.
+1 oy
(6,512 puan) tarafından
Bak bak bak o hastaneyi de o hemşireyide o kocayida orda paralardım gev.şege bak 
(33 puan) tarafından
Gerçekten rezillik çıkarmamak için zor tuttum kendimi ben şimdi ateşini düşercem diyip gülmek ne demek
(6,512 puan) tarafından
Hadi karı gev.sekmiş de kocan ne demeye gülüyor
Normalde suratsız demişsin demekki kocamda da bı sorun var bide hediye neydi de görür görmez değişti
(33 puan) tarafından
Kesinlikle zaten ordan çok sinir oldum normalde kimseye gülmez mesafelidir bu kadın ne espiri yapsa güldü polis eşim emniyetten gelmişti
0 oy
(6,190 puan) tarafından
Terlikle ağzının ortasına bi vururum. Ne o cıvık cıvık hareketler evli barklı adam hiç sevmem 
(33 puan) tarafından
Normalde hiç böyle değil düşün nasıl gevşedi
0 oy
(3,254 puan) tarafından
Eşinin işini ve gelen hediyeyi merak ettim nasıl 360 derece değişti yani. Ben olsam bana da takılırdı hesabını da sorardım hayırdır derdin ne hastanedeyken komalık mı olmak istiyorsun derdim 
(3,254 puan) tarafından
Sen de haklısın ama bunu es geçme boş kıskançlık değil yani
(33 puan) tarafından
Ne yapayım sence
(3,254 puan) tarafından
Tavrını koy eşine açık açık söyle kadına değil eşine önce ayarı ver. Sokakta böyleleri çok var eşin düzgün olmazsa tek tek kadınlarla mı uğraşacaksın
(33 puan) tarafından
Aynen öyle ben yanımdakine sahip çıkamıyorum el âlemin karısına nasıl sahip cikicam hayır en çokta neye üzüldüm ben yanındayken bunları yapıyorsa ben yokken neler yapiyordur
(3,254 puan) tarafından
Evet fazla abartmış eşin haklısın ister istemez aklına gelir yani
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Ben olsam o yaralı haliyle ya da evliyken heeki karısı ysnindayken milletin karısına isve cilve yapsbiliyosa ağzına sicarim net kayınbabama anlatırım sonrada evden kovarim defolsun gitsin kimle cilvelesiyo mu napyisa yapsin pislik herif ayrıca boş kıskançlık ne demek canım gözünün önünde daha napmasi gerekiyo adamın ******** olduğunu anlaman icin 
(7,041 puan) tarafından
He kız hemşireye saydirmamisim dolayamadin mi saçlarını eline şunun manyak karı
(33 puan) tarafından
Yok bacım ne diycem ben yanımdakine sahip çıkamıyorum elin orspusna nasıl çıkayım o ******** olmasın o gulmezse o da yapamazdi
(7,041 puan) tarafından
Senin kocada da ne şeytan tüyü varmış ve herkes seninkine bakiyo valla ben olsam bunun üstünü kapatmam ortalığı kaldırırım yani
(33 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun. Yok be bacım tıp yok millet polis olduğunu duyunca para avcısı mevki meraklısı çok hemen değişiyor. Sence ne yapayim
(7,041 puan) tarafından
Tabi canım bak birini kapatmissin ikincisini yapmış bunu da kapatirsan üçüncüsünü hazır ol diyim anla artık
0 oy
(267 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın ama suç senin kocan da canım cıvık cıvık hareketleri sen yapsan Bi erkeğe ağza alınmayacak laflar ederler bende şimdi düşündüm de eşimde aynı şeyi ne kadar sinir oldum ya cıvık kadın vardır dışarıda evli de olsa eşinin sevgilisinin yanına adama sulanır yaparlar yapıyorlar ama senin eşin tavrını koysa cıvık cıvık davranmasa onlar bu yüzü bulamaz 
(33 puan) tarafından
Aynısını dedim bende illaki kani bozuk insanlar var onlara tavrını o belli edecek benimle olacak iş değil o oyle gulerse kadin tabi boyle yapar
(267 puan) tarafından
Aynen öyle karşı taraf yüzü bulamaz yoksa o tavrı koysa eşin vs Allah içine ferahlık versin bacım ben bile sinirlerim oldum
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Bu kadar şeye birde abartiyormuyum diye sorman :)
(33 puan) tarafından
Kaynanam öyle diyor
tarafından
Kaynanani boşver o oğlunu sana niye kotulesin ki
(1,375 puan) tarafından
Ozaman o kaynananin genişliği kendi kocasına yapılsın bakim napıyor
0 oy
(360 puan) tarafından
Ay okurken çıldırdım ateşini düşürecem diyip kıskıs gülmek ne ya ? Normalde kıskanç biri değilim ama bu bana bile fazla geldi.
(33 puan) tarafından
Bende normalde boş kiskancliklari olan biri gerçekten değilim eşimin kadın iş arkadaşları vardır o görüsmez ben görüşürüm yani geri kafalı da değilim ama salakta değilim bu lafta soylenip gülünecek bir laf değil
(360 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Her gün başka bişey okuyorum burda şaşkınlıkla rabim hidayet etsin erkeklik hormonu azmis heralde 
0 oy
(5,325 puan) tarafından
Hediye poşetini görünce tavrı neden değişti anlamadım
tarafından
Büyük ihtimalle hediye paketindeki notta polis olduğunu anladı☺️diye tahmin ettim.polis olduğunu görünce yvşmk istedi herhalde.
(5,325 puan) tarafından
Bende diyorum hediye poşeti ve tavır ne alaka :D
tarafından
Yaa bence öyle:D
(5,325 puan) tarafından
Doğrudur başka bişey olamaz :))
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Yanii bacım esin de az kalır şey değil o zaman anladığım kadarıyla...

Sen varken böyle de yokken bilemedim iyi Bi konuş Bi an önce değişsin bu ne rahatlik
0 oy
(4,300 puan) tarafından
Yani bu sitedeki en rahat insan benimdir heralde ama ben bile bu durumda nedir bu samimiyet derdim 
0 oy
tarafından
Hastane ortamindan nefret ederim cok civik oluyirlar
(33 puan) tarafından
Öyleymiş gerçekten şok oldum ne yapacağımı bilemedim
0 oy
(3,181 puan) tarafından
O hemşire canım bile diyemez eşine nasıl Bi sMimilşk bu be ce eşinden yüz buldu öyle davranıyor eşin suan hastanede mi 
(33 puan) tarafından
Evet hastanede babası kaldı bu gece yanında
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Resmen gözünün önünde cilvelesiyorlar şaka gibi 
(1,210 puan) tarafından
Eve gidip de meydanı ona bırakma. Bidaha aynı şey olduğunda ortalığı karistir olay cikart rezil et
(33 puan) tarafından
Geldim valla bacım 18 aylık bebeğim var günlerdir o pisliği bekliycem diye çocuğuma babaannesi bakıyordu göremiyorum ustum basım leş olmustu benimki önce adam olsun ben elin karısına ne kadar müdahale edebilirim
(1,210 puan) tarafından
Tabi canım senin muhattabin kocan
0 oy
(10,957 puan) tarafından
Eşin hoppa ve aldatmaya yatkın biri.neden o anda atesini dusurcemlerde baş hemşireyi sorumluyu talep etmedin ki ağzına ederler
(33 puan) tarafından
Şok oldum çünkü neye uğradığımı şaşırdım hiç tanımadığım biri bir anda öyle söyleyince sorumlusunu bile cagirsam ben o niyetle demedim diyip sıyrılcakti
(13 puan) tarafından
Ben sen olsaydım büyük konuşmuyorum ama  kendimi tanıyorum karakterimde bir değişim olmazsa ben o hemşireyi şikayet eder rezil rüsva ederdim kocamın ağzına sc.ardim
(10,957 puan) tarafından
Kız tutiver kolundan dışarıda bak seni burda hem yolarim hem işinden attiririm bir daha adım atmayacaksin bu odaya diyiver.cikarkende bir dilekçe ile üstlere bildir
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Dikşin   ne ya valla güldüm 
0 oy
(2,726 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hemşire olayı tamamen berbat bir durum eşinin baktığı tarafta Hemşire olması falan da tesadüf değil bence .ama sen orda hemşireye deseydin ya bu nasıl konuşma tarzı? Diye.  Hemşire sırf sana gıcık olup seni kıl etmek için yapmış olabilir çünkü öyle ka.sarlar gerçekten var . Ama eşin hemen kaymış ona.

Hemşire nasıl bir tipti?
Bu arada hiç bir şey için geç değil yarın gidiyorsun hemşireye takibe alıyorsun ters birseyinde agzina siciyorsun. Hatta kendin catıyorsun ona ve geçen de eşime ateşini dusurcem dikşın yapcam diyip gevşek gevşek konuştun yeter artık o yayık agzina sicar.im diyorsun lütfen 
(3,205 puan) tarafından
Kesinlikle o hemşireyi bı kere bozmalisin cnku sana da saygisi olmalıydı, bu gevşek tavrindan dolayi senin kendine saygın varsa bunu havada bırakma canim. Kocana zaten ayar verirsin o ayri
(2,726 puan) tarafından
Aynen öyle

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 336 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 432 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 394 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu