0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar Rabbime hamdolsun bebek nasip etti Allah isteyenlere de hayırlısıyla versin sağlıklı sıhhatli. 21+6 olduk ama bu şimdiden normal mi ilerleyen zamanlarda napıcam bilmiyorum ağrılarım çok fazla yattığım yerde tutulup kalıyorum kuyruk sokumu dizlerim bileklerim kireçlenmiş gibi ayaklarımı yere basarken de zorlanıyorum belimi hiç demiyim kırılacak gibi ağrıyor:( magnezyumu aksatıyordum bugün 2 kez aldım sabah akşam yine de hiç hafiflemedi 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bendede aynısı oluyordu doktor magnezyum tablet vermişti ama o tabletin portakkali kokusundan dolayı icemiyordum 

Valla ağrılarım yüzünden hmilelikten sikilmistim

Doğuma kadar devam etti
tarafından
Evet o tabletten kullanıyorum ama hafifletmiyor :( ilk aylar seviniyordum hamileliğim rahat geçiyor diye asıl şimdi başladı zorluk:(
tarafından
Aynen aynen benimde . Mide bulantım falan olmadı ama ağrılar bitirdi beni
İhmal etme kullaan
-Reklam-
0 oy
(4,444 puan) tarafından
kuzum agrı kesıcı degılkı agrını kessın depo yapacak kı oda agrılarını tamamen gecirmeyecek
tarafından
Doğru diyorsunuz düzenli kullanmaya devam edeyim :(
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Duzenli kullanman lazım canim. Eklemler gevsedigi icin oluyo bunlar bı de agirlik biniyo artik. Benimde belim agriyo otururken kaburgalarim batiyo kalcamdan ameliyatliyim zor yürümeye başlamıştım doktora söyledim magnezyum yazdi bana da gunde bir kullaniyorum biraz daha iyi gibi. Ben de senden uc dort gun ondeyim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
0 oy
1 cevap 52 göst.
24 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 345 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (574 puan) tarafından soruldu

379,272 soru

11,352,623 cevap

34,825 kullanıcı

...