0 oy
376 göst.
Diğer kategorisinde (165 puan) tarafından

Adete göre 6haftalik ama ultrasinda 4+5 gördü doktorum geç döllenme de olabilir boş gebelikte dedi haftaya gel gozukmezse yine sonlandiralim dedi daha haftam çok başında 10hafta da bebeği gözüken var napicagimi bilmiyorum elimden dua etmekten aşka bisey gelmiyor çok üzülüyorum sizce beklemelimiyim bana Bi zarari olur mu beklemenin bana kalsa 9ay da beklerim gerçi keşke gozukse:(

13 Cevaplar

0 oy
(703 puan) tarafından
10 haftaya kadar bekle ve baska doktora sankı ılk kez gıdıyomus gıbı gıt tatlım bu haftalarda doktora gıtmek sadece ınsanın psıkolojısını bozar baska da bı halta yaramaz
(165 puan) tarafından
Öyle yapacagimbaskadoktora gidecegiminsallah gözükür çok moralim bozuk çok üzülüyorum:(
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
İmkan varsa farklı hastaneye git canım biraz daha bekle kontrole gitmek için 
(165 puan) tarafından
Aslında özele gidiyordum özelden doktorum bana öyle söyledi bu kez devlete gidecegim sonra bildiğimi özel daha var oraya da gidecegim inşallah gözükür:(
0 oy
(15,828 puan) tarafından
8 haftalık gördük kalp atışlarını duydum kizlariminn eğer kanaman ağrın sizin yoksa bekle derim geç döllenme olabilir 
(165 puan) tarafından
Kanama ağrı felan herhangi bir sıkıntım yok umarım dediğiniz gibidir geç dollenmedir:( bu arada hangi haftaya göre kalp atışını duydunuz yani olması gereken haftanız adete göre mi yoksa ultrason haftasına göre mi
(15,828 puan) tarafından
Canım ultrason tarihini hatırlamıyorum ama sat göre bakiliyordu ilkimde kalbi durmuştu kürtaj olmuştum saolsun doktor çok iyidi sakın stres yapma haftaya bı daha bakarız diyerek moral veriyordu biri 13 biri 10 yaşında oglumdada bilerek geç gittim 9 haftalıkti
(165 puan) tarafından
Bende haftaya yinede gideceğim ama beklemek istediğimi söyledim sen bilirsin dedi bana
0 oy
(758 puan) tarafından
Sakın sakin bekle derim sana . Benimde geç döllenme ben  adete yakın hamile kaldım çok iyi biliyorum teste çıktı. gittim doktora   1 hafta bekledim  . 2 ikici haftada deprem oldu . 3. Hafta doktora gittim kese boş 12 gün sonra gittim kalp atışıni duydum . Bı hesapla bakalım resmen. Hamile olduğumu 29  ocakta öğrendim kalp atışını 1 ay sonra  duydum . Bekle derim 
(165 puan) tarafından
10haftaya kadar beklenebilirmis sanirim öyle okuyorum yazilarda bana kalsa 9ay bekleyecegim:(
0 oy
(165 puan) tarafından
Cevap verir misiniz neolur :((
(832 puan) tarafından
İdrarim gelmiş canım gözükmüyodu nasıl kötü oldum    sonra WC gt gel dedi göründü canım aklında bulunsun doktrom ilgiliydi aklında bulunsun baksasi demez Belkı o sekidle kalp atışını bile duydum
(165 puan) tarafından
Doktorum da bana idrarla alakalı bisey dedi ama ben tam anlamadım idrarin sıkışık gel mi dedi gelme mi dedi hatırlamıyorum
(832 puan) tarafından
Canm ben bekledim orda idrarım gelmiş göremeyince çıktım gittim geri geldim altdan baştan baktı kalp atışını bile duydum rahatladım ama başka brısey daha göründü ne olduğunu anlamadı başka özelde gittim oda net brısey demedi bekliyorum inşallah değişir sağlıksız gebelik olabilir dedi kalp atışı duyduk iyi brısey dedu blmıyorm bnm o şekilde göründü Altan özelde
(165 puan) tarafından
Bana hiç alttan bakmadı bakalım felan da demedi anlamadım niye oylekestirip attı başka doktorlarada gidecegim
(832 puan) tarafından
Daha önce boş gebelik yaşadım diye mı bilmiyorum devlette bakalım istersen dedi onu yaşadım için kabul ettim
0 oy
(262 puan) tarafından
Benimki 2 hafta gerildi ilk gebeligim ona bile 12 ci haftaya kadar beklicez kanaman olmadığı sürece korkma dedi bekledik 8+6iken kalp atışına kadar duydum 
(165 puan) tarafından
İnşallah bende duyarım kalp atışını ve görürüm bebeğimi doktorunuz ne kadar pozitifmis benim doktorum bırakın 12yi 7.8 bile demedi haftaya gostermezse sonlandiralim dedi direk normalde kendisinden çok memnundum ilk kızımda hep ona gittim doğumu o yaptı ama şimdi böyle yapınca sogudum çok üzüldüm söyleyiş şekli bile çok uzucuydu direk kötü bisey oldu felan gibi başladı konuya başka doktorlarada gidicem inşallah gösterir kendini geç dollenmedir:(
0 oy
(684 puan) tarafından
İlk haftalarda başka doktora da bı görün derim çünkü burda çok boş gebelik diyip sonrasında dolu çıkan okudum 
(165 puan) tarafından
Evet canım inşallah bende öyle olurum Bi mucize gerçekleşir de Allahim benimde yüzüme gulwr inşallah Bi yanımda umut var hala Bi yanımda çok korkuyorum dünden beri ogrendigimden beri yüzüm gülmüyor çok suskunum sürekli araştırma icindeyim:(
(684 puan) tarafından
Allah'ım kalbine göre versin kuzum inşallah
(165 puan) tarafından
Amin canım inşallah ❤
0 oy
(1,182 puan) tarafından
Arkadaşıma da dr kürtaj dedi 1 ay kadar bekledi ama onun kese düzgün değildi. Kese düzgün se geç döllenme de olabilir

. Bi arkadaşıma da Kürtaj dediler bekledi 10. Hafta gibi kalp atışını duydu sağlıklı bir doğum yaptı. 
(165 puan) tarafından
Doktorum geç döllenme de olabilir haftaya gel bakalım dedi zaten ama ben korkuyorum bebek olmazsa yine diye biraz daha beklemek istiyorum
(1,182 puan) tarafından
Kese düzgün olmayınca diyorlar zaten,
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Bende kızım 9 haftalık iken gittik bebek ölmüş dedi kürtaj olucaksın de 7.5 haftada kalmış dedi 

Başka doktora gittim bebeğim yaşıyor çıktı şimdi 29 haftalık hemen bir doktora inanmayın başka doktora da gidin 

Şimdiden geçmiş olsun Allah gönlünüze göre versin <3

(165 puan) tarafından
Haklısınız başka doktora da gozukecegim inşallah Allahim benimde yüzüme güler ❤
(1,538 puan) tarafından
Amin cnm haber et
0 oy
(165 puan) tarafından
Çok kafamatakiyorummm
0 oy
tarafından
Beklemekle nereye kadar kanını zehirlemeye başlayana kadarmı
(738 puan) tarafından
9 haftaya kadar beklenebilir. Bende boş gebelik geçirdim . Doktorum kendisi bekle istersen dedi . Bir sakıncası olsa niye desin
(165 puan) tarafından
Evet hatta 10hafta felan diyolar 12hafta da bebeği gözüken Bike oluyo
tarafından
Valla kanama başlayınca anlar zaten
0 oy
tarafından
Bence başka bi doktora gt
(165 puan) tarafından
Öyle yapacağım biraz daha bekliyorum ultrasona göre 6hafta olsun en azından öyle gidecegim
0 oy
(895 puan) tarafından
Kese boyu kaçtı canım 22 mm e kadar gozukmezse boş gebelik kabul ediyorlar 
(165 puan) tarafından
Valla canım hiç bilmiyorum doktorum da söylemedi sadece haftami söyledi bu gittiğimde soracagim ama umarım geç dollenmedir:(

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 220 göst.
+1 oy
2 cevap 102 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gizem0224 (7 puan) tarafından soruldu