0 oy
1,251 göst.
Diğer kategorisinde (968 puan) tarafından
Kuzenime ve aileden bı kaç kişiye asla hakkımı helal etmicem.. en çok kuzenime çünkü resmen hayatımı mahvediyordu .. Hem içimde bı sizi yara Allah'a havale ettim ama her aaklima geldiğinde çok kötü oluyorum

66 Cevaplar

0 oy
(166 puan) tarafından
Kayinanneme halama ve kuzenime nefret ediyorum özellikle halamla kuzenimde
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Kayınbabama ve yengeme asla helal etmiyorum, ahirette sırat köprüsünde beklesinler beni 
0 oy
tarafından
Eşim, eşimin ailesi iki dünyada da helal etmiyorum 
0 oy
(634 puan) tarafından
Kayınpeder olcak insan müsveddesine etmiyorum yasattiklarini ikindunyada da misliyle yaşasın inşallah 
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Evet var büyük depremi yaşadık abimlere sığındık evleri 3 katliydi artcılar devam ediyordu korktuk 10 günün sonunda bizi okdr gereksiz bı sebepten evden kovdu ki anlatamam oda yetmezmiş gibi anneisyle bir olup ne hakaretler ne beddualar etti ben ozmn hamileydim doğmamış bebeğime bile beddua etti hayır görmesin diye asla hakkımı helal etmiyorum Rabbime bıraktım 
0 oy
tarafından
Aileme hakkim.haram olsun 

Hep düştüm birde onlar vurdular 
0 oy
(163 puan) tarafından
Kocam. Maalesef kocam demeyede dilim varmıyor ama
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Yok çok şükür kimseden o kadar nefret edecek sebebim olmadı olsaydı da Rabbime havale ederdim 
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Eşim ve annesi. 

Bir de teyze oğlum nefsi bana yönelmişti bir kere yanlıs hareketi oldu. Bu 3ü ile hesaplaşacağız. 
0 oy
(993 puan) tarafından
Herkese helal ediyorum Allah iki cihanda da karşılaştırmasını beni yeter :)
0 oy
(3,448 puan) tarafından
Hayatımda sadece 2 kişiye hakkimi helal etmiyorum  onunda belalarıni Allah versin  
0 oy
(3,672 puan) tarafından
Olmaz mı var iki kişi ve onların ailesi Rabbim ahımı hakkımı gozyasimi içimin acısını koymasın yanlarına 
0 oy
(17,879 puan) tarafından
Eltime asla hakkimi helal etmiycem
0 oy
(402 puan) tarafından
Eşim ve ailesi özelikle büyük ablası :(
0 oy
(266 puan) tarafından
Hangi birini saysam  
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Benim de var. Allah bilsin sorsun ona havale ediyorum diyorum ama içim de sogumuyor. Hayatımı mahvettiler.
0 oy
tarafından
Evet var benim anneme ve kızıma laf söyleyen var asla onlara hakkım helal değil cayır cayır yansın
0 oy
tarafından
Babamın akrabaları asla hiçbirine hakkımı helal etmem yıllarca beni de annemi de hizmetçi gibi kullandılar 
0 oy
(437 puan) tarafından
İlk sırada eski eşim asla hakkımı helal etmiyorum annesi ve babasınada çok kızgınım ama helallik konusunda emin değilim 
0 oy
(140 puan) tarafından
Evet var  ikinci sınıftan dördüncü sınıfa kadar okutan öğretmenim ona asla hakkımı helal etmiyorum hatta sınıf olarak sonıfın yarısı onu asla sevmedi 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,725 göst.
7 Eylül 2018 Diğer kategorisinde 3 prenses annesi (25 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 484 göst.
0 oy
33 cevap 1,040 göst.
0 oy
18 cevap 1,295 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,188 soru