0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Girmeden önce tavsiyeleriniz neler son iki kontrolde şekerli şeyler yememe rağmen cinsiyetini görememiştik bugün detaylı kontrol var yine çikolata vs yicem bakalım bir de özellikle şunu sormalısın dediğiniz bir konu varsa :) (22+0 gebelik)

4 Cevaplar

0 oy
(1,404 puan) tarafından
Cikolata ye vişneli meyve suyu iç 
tarafından
Tamamdır sağolun:)
-Reklam-
0 oy
(486 puan) tarafından
Çikolata visne suyu ve.hareket et yürü 
0 oy
(18 puan) tarafından
Her şeyi tek tek doktor söylüyor, hatta gösteriyor. Bana yanımda çikolata götürmemi söyledi dr. Çekilmeden 15 20 dk önce yiceksiniz ki bebek hareketlensin dedi. Bende detayliya girmeden önce ikili tarama testinde arter damarların birinde derin çentik vardı mesela, onun düzelip duzelmedigini sordum., Plasenta rahim ağzını kapatacak şekilde öndeydi. Bu da ilerleyen zamanlarda yukarı çıkabilir çıkmazsa ona göre yol izleyecez demişti doktorum. Detaylida bunu da sordum plasenta nerde, düzelmiş mi, normal doğuma engel mi, mesela benim doğumum son adet tarihine göre 24 Eylül'dü, detaylida  normal doğum için 13 Eylül görünüyor dediler. Cinsiyeti öğrendik önceden ama detaylida tekrar sorun emin olun dedi dr. Orda da erkek çıktı:) Sizin de bunun gibi daha önceden sorunlarınız varsa onların düzelip duzelmedigini mutlaka sorun derim. Aklınıza takılan şeyleri sorun, rapor hâlinde veriyorlar tüm baktıklarını. İnşallah bu sefer cinsiyetini öğrenirsiniz.
tarafından
Çok teşekkür ederim ne de güzel yazmışsınız genelde kontrollerim kısa sürdü kimisinde cihazım kötü dedi doktor uzunca bakılacak olan ilk kontrolümüz inşallah herhangi bir sıkıntısı yoktur Rabbim sağlıklıca kucağımıza almayı nasip etsin ❤️
(18 puan) tarafından
Rica ederim ne demek canimmm:) inşallah cinsiyetini de yüzünü de gösterir bebeğiniz. Zira bizim bey resmen elleriyle suratını kapatıyordu :)) sonra da yüz üstü yattı ne yaptıysak göremedik biz :D Rabbim sağlık sıhhat versin inşallah
tarafından
Aminn gösterdi çok şükür hem de ayaklarıyla oynuyordu bir şeyler yapıyordu :') bizimki de beymiş normalde iki aydır her gitmemde asla açmıyordu bu kez şükür öğrendik biraz geriden geliyor haftasına göre, bir de erkek bebekler de normal karşıladığımız bir durum kafası biraz büyük dedi :D Rabbim sağlıcakla hayırla kucağımıza almayı nasip etsin ❤️
(18 puan) tarafından
Yaa Maşallah çok mutlu oldummm. Bizim beyefendinin de kafası büyüktü vücuda göre. Şimdi vücut da büyüdü kafayla orantılı:))
0 oy
(547 puan) tarafından
Girmeden merdiven in çık

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 87 göst.
0 oy
8 cevap 191 göst.
0 oy
2 cevap 180 göst.
0 oy
13 cevap 255 göst.