0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Selam kızlar. Benim bebeğim 2800 doğdu şu an 6 ayı bitirdik ve 7 kilo. Sadece anne sütü alıyordu bu ay ek gıdaya başladık. Son iki aydır ancak 200 300 gram kilo alıyor aşırı derecede hareketli emerken bile illaki bacaklarını sallar o derece. Sağlık ocağındaki doktorumuz gelişiminde bir sıkıntı yok hareketli olduğu için yavaş alabilir dedi. Şimdi soruma gelecek olursak geceleri önceden bir kez ya da iki kez uyanır emerdi şimdi çok sık uyanıyor acaba doymuyor mu yatmadan önce mama takviyesi yapayım mı siz nasıl bir yol izlediniz şimdiden cevaplarınız için teşekkürler:)

4 Cevaplar

0 oy
(26 puan) tarafından
Bence hiç yapma doktoru gelişimi güzel demiş zaten bikac ay sonra hepten yemeye başlar devam sütüne de başlarsınız mama değilde gece mamaları var gündüz emzir gece ondan ver olmazmi.
(178 puan) tarafından
Olabilir canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sütün yetiyorsa mamaya gerek yok canım hele şimdiki zamanda fiyatlar almış başını gidiyor sen gece yatmadan daha fazla ye iç süt olsun bol bol uyansın emsin çocuk ben emziremedim sütüm kesildi içimde kaldı 
tarafından
Benım 2 buçuk yaşında kızım var gebe değilim Allah nasip ederse 2. Yi istiyoruz da aynı şeyleri yaşamak istemiyorum bir yandan da kızımın hakkını yemiş olcam ıkıncı çocuk emerse
(178 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin canım öyle düşünme Kızın çok da küçük değilmiş
tarafından
Allah razı olsun canım küçükken emziremedim sağdım içirdim sütümü stresten sütüm kesildi içimde kaldı iste
(178 puan) tarafından
Stres en büyük düşman şimdiden kendini ona göre ayarla sıkıntı olmaz inşallah
tarafından
Insallah canım
0 oy
(1,329 puan) tarafından
Yok kilosu ideal maşallah sütünde varsa mamaya alıştırma sakın zaten ek gıdaya başlayacak gerek yok mamaya gece sık uyanmasına gelirsek evet alışkanlık oluyor bir süre sonra emmek istiyorlar gece beslenmesini kesmen lazım 1 yaşında kesersen rahat edersin hiç uyanmaz. Birde gece mama versen bile inan yine zırt pırt uyanacak mama diye 
tarafından
Ilk zamanlar sarılık çabuk geçsin diye biberonla beslemek iyi oluyor bol bol içiriyorsun ☺️
(178 puan) tarafından
Doysun da uyanması da mühim değil acaba yetmiyor mu diye düşündürdü beni
tarafından
Devamlı huysuzsa yetmeyebilir canım göğüslerin hep dolu olsun çok ye iç
(178 puan) tarafından
Aslında hiç açlık belirtisi yok da ana yüreği ve toplum basksii shsjsj teyzem doğduğu günden beri mama ver diyo halbuki ilk gunler bir göğsümü emerken diğerinden akardi ona rağmen mama ver dedi durdu hala da diyo
tarafından
Verme sende canım öyleyse
0 oy
(380 puan) tarafından
Buzamana kadar mama vermemisin daha verme bence gece uyumadan uyku mamaları var yap yarım saat önce yedir suyunu içir uyut 
(178 puan) tarafından
Tamm canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 349 göst.
0 oy
5 cevap 354 göst.
23 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ❤ Ayşe ❤ (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 131 göst.
0 oy
4 cevap 173 göst.