0 oy
385 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Kizlar diger sayfada biri sormus kanda beta hcg 10.000 cikti 15 gündur adet gecikmem var diye biride dış gebelik olabilir demis  

Benimde ilk gebe oldugumu ogrendigimde kanda beta hcg 10.500 cıkti ultrasona girdim 8+6 gunluk hamile ciktim ben normalde adet duzensiligine bakmam ne zaman geldiginide bilmem ama beta hcg yuksek degilmi dış gebelik olma ihtimaline karşı

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Direkt dış geceliktir demek için beta değeri yeterli olmaz ko canım çoğul gebelik de olabilir erken döllenme de olabilir ki bence 15 günlük gecikmede de çok çok yüksek bir değer değil bu kese görünmüş mu görünmemiş mi doktora muayene olmuş mu yoksa sadece kan değerine mı baktır mis bunlarda önemli tabiki bizde sonuçta bu işin uzmanı ya da teknisyeni değiliz en doğrusu bir hekime gözükmek en doğrusunu o söyleyecektir bebim de mesela bir kaç gün günüm geçtikten sonra değerim 10080 çıkmıştı doktor kese göremiyorum bir hafta sonra tekrar gel demişti devlette ama ben özel de bir iki gün sonra gördüm ve 6+4 günlük falan gebeydim 
(2,765 puan) tarafından
Doktor ynok kesesi var bebek yok demis 2 hafta sonra gel demis te o sayfada pek yorum yapan olmamis belki bunu görur bilgilenir dedim
tarafından
Hmm yolk kesesi varsa bebekte gorunuz insallah ki kese gorunduyse dis gebelim olma ihtimali sifir bos gebelikte olamaz çünkü yolk kesesi var bir kaç güne bebekte görünür inşallah ") tatlı heyecanlar ")
(2,765 puan) tarafından
Insallah rabbim isteyenlerin kucagini doldursun insallah
(642 puan) tarafından
Benim 15 gun gecikmede 400 çıkmıştı hcg kizlar... meğer gec dollenmeymis
-Reklam-
0 oy
tarafından
o degerde bebek gorulmediyse dış gebelik demiştir buyuk ihtimal 
(2,765 puan) tarafından
Kese varmis ama bebek yokmus oyle sormus bi arkadas
tarafından
keseyı gorduyse dr o dış gebelik olmaz canım .
(2,765 puan) tarafından
Himm bebegin kese oldugu halde olmama ihtimali varmı
tarafından
malesef o var :( Rabbim yasatmasın sabırsızlıkla bebek bekleyen kimseye
(2,765 puan) tarafından
Aminn rabbim olmayanlara vermesin sadice bebek isteyenlere versin güzel rabbim
0 oy
tarafından
Dış gebelikte anormal bir artış olur ama sadece değere bakıp dış gebelik denmesi imkansız eğer değer bu seviyede ve gözüken kese yok ise dış gebelikten şüphelenilir.
(2,765 puan) tarafından
Kese varmıs ama doktoru bebeği görmemis
tarafından
O dış gebelik değil boş gebelik olur o zaman ama yine de beklemesi gerekir 1 hafta felan daha
(2,765 puan) tarafından
2 hafta sonra gel demis doktoru ben orda ona sordum ama cevap vermedi buraya sorim dedim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 179 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 308 göst.
0 oy
6 cevap 178 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 344 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu