0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (590 puan) tarafından
Önce özelde sonra şükür atandım.cocuk doğurdum yine dewam ettim çalışmaya.. 

Nese ilk cocuk tüp bebek 2.deneme başarısız bu süreçte maddi olarak hastaneye çok paramız gitti..tüp bebekle eşimden kaynaklı sorun nedeniyle ugrstik...

Eşim zaman zaman herkesin ev araba aldığını bizim daha araba bile almadığımız i fln söylüyor sinirli sinirli.benjmde sinirlerim bozuluyor daha neyapacagim ben ucretsize bile ayrilmadim millet gbi diye ona kızıyorum....aldığım parayida ortak şekilde giderlere fln harcıyoruz.yani bana kalmiyor

Çok lüks bi hayatımız yok yani belli bir standarttayiz.arabayi evlenmeden önce ailesi vermiş.sizce bu laflndiginda neyapmaliyim..essek gbi çalışıyorum Bn neyapayim..birdaha duymayacagim dedim!!!!!!

7 Cevaplar

0 oy
(6,397 puan) tarafından
Yapabileceğin bişey yok şükür etsin evladı var sağlığı yerinde ikinizde çalışıyorsunuz daha ne olsun. Ama evin kiraysa bir an önce eve öncelik verin almaya çalışın derim. 
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Hem sorun eşinden kaynaklandığı için tüp bebeğe para harcadiniz hem bu borç sebebiyle ev araba yada bir birikim yapamadiginiz için sana laf mı yapıyor ben mi yanlış anladım-_-
(590 puan) tarafından
Aynen bide ben çocuk doguruncada normal insanlar gibi evde çocuğumu büyütmeyip ise gittim geldim:D bide daha yediğim laflara bak.allah razı olsun demiyorda.bidd kazandığım parayida giderlere ortak verioz bin tutsa 500 500 misal :D
(10,053 puan) tarafından
O ne kiz oyle alman usulu :) kalan parayi napiyosunuz
(2,393 puan) tarafından
Valla herkes birbirinin kusurunu söylüyor ise sende söyle o zaman kaldıramiyacaksa senin soyleyicegin şeyi onun da laf yapmaması gerekiyor
(590 puan) tarafından
Eskiden dile getirmiyordum ama artık diorum tüp bebeğe çok paramız gitti yoksa bizde yine para olurdu diyorum
(590 puan) tarafından
Melek önceden tüp bebek icin koyuyorduk son dönem pek bisey kalmadı hamileyim çok şükür özele hastaneye gitti
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Asgari ücretle ve tek maasla kira da olanlar napsin esindeki bu sukursuzluk nedir 
(590 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aynen.derdi bir araba bile alamamisiz değiştirememisiz .Bende çıldırıyorum ben daha neyapabilirim
(6,671 puan) tarafından
Yani çocuğa ragmen çalışıyor sun sukredecegi yerde söyleniyor
0 oy
(703 puan) tarafından

:D hiç şaşmıyor ya fedakar kadın = nankör ve tutumsuz koca

fedakar koca= nankör ve tutumsuz doyumsuz kadın 

(590 puan) tarafından
Aynen daha canımı alacak herhalde.bide bi kaprisli diyorki sanki cok luks yasiyorum.
şükür hamileyim.gecen dedimki madem öyle bu kez ucretsize ayrılayim nasıl olsa fedakarlığım gözükmüyor.sen tek maaş bakarsın artk.gtsemdd memnun olmuyorsun dedim:D
(703 puan) tarafından
sorun tam olarak calıstıgın halde lüx yaşamıyor olman fedakar olma tatlım
0 oy
(993 puan) tarafından
O kadar kolaysa çalışıyorsun al bir ev o kadar çalışıyorum bana da bir araba yakışır de :)) şartlar ortada çok şükür işiniz var sağlıklısınz çocuğunuz da var ❤️ 
(590 puan) tarafından
Aynen çok şükür Allah çocuk verdi şükür
(993 puan) tarafından
Ablamın çocuğu yok 11 yıl oldu evi de var arabası da hatta hepsini de evlendikten sonra yaptılar çocuk için harcadığı en kötü bir apart parasıdır hala da devam ediyor bugun çocuğu olacağını bilsin karşısında evini arabasını mı verecek hic düşünmez evladın yokluguda(kimine varlığı) büyük imtihan şükür siz en büyük servete sahipsiniz
(590 puan) tarafından
Aynen çok şükür hefgun şükrediyorum .bide tedaviye girdiğimizde değerleri eşimin berbattı.allah mucize verdi resmen.2.denemede değerleri iyiydi başarısız tutmadi
(993 puan) tarafından
Darısı ablama inşallah
0 oy
(48,708 puan) tarafından
niye bazi insanlar sukursuz acaba sen calismasan tüp bebek yaptirabilecek miydi 
(590 puan) tarafından
Nasıl yaptıracak tek maaşla.cift maaş bile zor yetiştik hastane masrafina
0 oy
(715 puan) tarafından
Peki toplamda ne kadar kazanıyorsunuz. Hastane için harcamissiniz ama iki maaşla biraz birikim yapmış olmalisiniz

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 660 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Kekik4 (2,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,051 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 398 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zhra5667 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 263 göst.