0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Bu konuda bilgi sahibiyim ve olmayı düşünen veya aklında soruları olan kişilere yardımcı olabilirim uzman kişilere yönlendirebilirim 

3 Cevaplar

0 oy
(4,285 puan) tarafından

İkinci hamilelikte cigrimdan ciksaydim vermek  hic kasmicaktim direk olacaktim ameliyat. Onunda belli siniri varmis heralde 70 kiloya ameliyat yapmazlar heralde  uc bes ay hay.vansi yeyip icin 100 110 120 kg ne gerekiosa artik vurucaktim  tartida tavana:)sonra yatacaktim bicak altina sukurki gerek kalmadi. 56 ile hamile kalip 66 ile dogurdum. İlk bebekde 87 ile dogurmustum yine ayni sekil olursam diye hamile kalir kalmaz kafamda netlesmisti bu dusunce. Gerek kalmadi sukur

(2 puan) tarafından
Anladım ihtiyaç olursa veya düşürseniz size bilgileri ve no veririm gerekli araştırmayı yapıp danışabilirsiniz
(2,052 puan) tarafından
Kiz bende senin gibi hamileyken okadar spor yapıp yediklerime dikkat etseydim keşke bu kadar almazdım,ama bu daha dikkat ettiğim halim okadar kilo almamak icin
(4,285 puan) tarafından
İlk hamilelikte 87 ile dogurunca. Yerimden irganamadim sonrasi 35 kilo kadar verdim bikac aldim falan derken. Zor yani tekrar ayni cendereye dusmemek icin canla basla ugrastim. Eger yine ayni sey olsaydi. Hic kasmadan direk ameliyat olcakd iste gucum yok artik 30 kusur kilolar vermeye. Kizimin yedigi cikolatanin folyosuni paketini koklayip pakette kalan bulasigi yalayarak nefsimi korelte korelte o derece sefil sefalet verdim 35 kiloyu. Tekrar ayni seyleri yasamaya gucum yok
-Reklam-
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Benim ablam olmak istiyor nasıl yardımcı oluyorsunuz acaba
(2 puan) tarafından
Kuzenim bu işi profesyonel olarak yapan kişinin yanında diyetisyen isterseniz onunla sizi konuşturabilirim ve şimdiye kadar yapmış oldukları hastaları inceleyebilirsiniz
(2 puan) tarafından
İsterseniz özelden bilgilerini verebilirim
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Ne gibi bi yardım
(2 puan) tarafından
Kuzenim bu işi profosyenel olarak yapan kişinin yanında diyetisyen onunla konuşturabilirim hem sorularınızı sorarsınız hemde olan hastaları incelersiniz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
0 oy
4 cevap 63 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (419 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikcikiletaaa (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
28 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu

381,324 soru

11,415,549 cevap

34,966 kullanıcı

...