0 oy
58 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (465 puan) tarafından
Diz kapağımın arkasında, ayaklarımın yan taraflarında varis olmaya başlamış. Krem yada önerebileceğiniz bişey varmı? Doktora gitmek istiyorum da hangi bölüm bakıyor?

2 Cevaplar

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Dr pek bişey yapmıyor ama sülük  yada hacamat yaptır özellikle sülük süper ise yariyo olanı geçirmez ama ilerletmek bide ağrısını dindirir
(1,250 puan) tarafından
Sahibindende filan satıyorlar al ordan direk bacağına koy o zaten kendisi halleder korkma gerek yok minik bı üçgen kesip pis kanları çeker kan akışında hizlaninca çok rahatlarsın benimde minik catlayim var gebelikten ağrımaya başladı bir kaç güne bende yapicam
(465 puan) tarafından
Kız ben korkarım sülükden acı falan hisseder miyim
(1,250 puan) tarafından
Sinek ısırığı kadar bişi zaten minnacık kesiyo hemde üçgen şeklinde kesiyo bana çok ilginç geliyo hiç korkulacak bişi yok
(465 puan) tarafından
Tekrarlamam gerekir mi canım yoksa bir defa yeterli olur mu
(1,250 puan) tarafından
Senede iki üç yapsan iyi olur ben bir kre yaptım dört senedir ilerlemesi şimdi gebelikten ağrı oluyo biraz ondan yapcam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ben fizyoterapistim varisin tej çaresi sülük maalesef. Damar kapatma filan yapiyorlar şırınga ile ama işe yaramiyor herkeste. Sülük öneririm. 
(313 puan) tarafından
Olanı geciriyor mu bu canım oluşani yani
tarafından
Evet tabi. Cok cok hafifledigini göreceksin
(465 puan) tarafından
Ben korkarım sülükden acı falan hisseder miyim bide tekrarlamam gerekir mi mesela bir defa yaptım hemen geçirir mi yada sürekli tekrar ettirmek mi gerek
tarafından
Korkulacak birşey yok aslinda. Acı vermiyor sadec3 ilk basta sinek ısırığı gibi düşün. 4 ayda bir tekrarlanabilir eger ilerlemisse.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 238 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.
29 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serklajli (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
0 oy
8 cevap 187 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Kubra n (123 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,576 cevap

34,953 kullanıcı

...