0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (497 puan) tarafından
Kızlar en son ilk defa sabahtan akşama kadar aralıklı olarak hamileliğimde hıçkırmiştim komik ama yine sabahtan beri hıçkırık tuttu yemek yiyorum geçiyor yarım saat sonra yine başlıyor hiçbir hamilelik belirtisi yok zaten de adetliyim şuan ama bi an korkmadım değil hani acaba mı diye 

5 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından

Başlığı okudum içeriğine bakayim dedim harbiden de ne alaka dedim şuan :D:D:D

tarafından
E ne diyelim şimdi test yapmadan nerden bilrceksinki
(497 puan) tarafından
Adetliyim zaten olamaz da öyle sohbet olsun diye post açtım
(9,626 puan) tarafından
3 hamilelik geçirdim şuan üçüncüye 13 14 haftalik hamileyim inanirmisin hamileliklerimde bi kere bile hickirmadim genel olarakta pek hıçkıran biri değilim gerçi  :D yani olabilir herkeste farklı etkileri vardır ama senin bahsettigin baskı uygulamasından kaynaklı olması için bebegin baya büyük olması lazım 1 aylıkken yavrunun daha kendisi bile oluşmamış oluyo neresiyle baskı yapsın  :D :D
(497 puan) tarafından
Tabi sende haklısın canım zaten hamileliğimde hıçkırık da 4. Ayda mıydım ne
(9,626 puan) tarafından
Yani dalga geçme anlamında yazıp gülmüyorum yanlış anlama lütfen  :) dediğim gibi herkeste hamilelik farklı bende de mesela 1 kere öğürme bögürme kusma olmadı bütün hamileliklerim bulantısız geçti hatta hep dua ederim herkese böyle hamilelik nasip olsun diye çünkü yaşamadım ama eminim zordur sürekli bulantiyla insanin kendini lavaboda olması mesela kizimda son bi ayında sadece bazı şeylerden tiksindim huzursuz bacak sendromu diye bi zıkkım varmış o başıma geldi sadece o zorladı beni ama ne olduğunu bilmiyodum ilkinde yaşamamiştm ben ne olduğunu anlayana kadar doğurdum zaten  :D ama genel olarak karnımın şişmesi dışında bi etkisi olmayan 2 hamilelik yaşadım darısı üçüncüsünün sonunu da hayırlısıyla getirmekte olur inşallah  :D :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya benim de sabahtan beri midem bulaniyor biraz fenalaştım korkuyorum acaba olur mu diye? Sonra diyorum vantilatör carpmıstir belki ya da ne bileyim gunestendir. 
(497 puan) tarafından
Valla spiralliyken bile korkacaksak niye yapıyoruz bu eziyeti kendimize anlamadım☺️
tarafından
Spiralli değilim. Geri cekilme ile korunuyoruz.
(497 puan) tarafından
Ben kedim için söyledim bunu canım ama senin iş çok kritik benden söylemesi o bı korunma yöntemi değil çünkü
tarafından
Biliyorum canim ama bu yontemle kalmayan da oluyor hayirlisi diyelim belki sicaktan olabilir
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Bende hamileyken çok hıçkırırdım ama bence şu an onlar alakalı değil canım :D
0 oy
tarafından
Kız midende gaz vardır adet olurken hamilelik mi anlamadım gerçekten 

Üzerine olma durumu gibi mi oluyosun yoksa adetin kesilince test yaptın mı daha önce benim annem dokuz ay boyunca hem adet görmüş hem bebeği karnında imiş anlam veremedim ama öyleymis bu
(497 puan) tarafından
Valla çok değişik geldi bana beni zorla tereddüte koyacaksınız ☺️☺️ben hiç bayılmadim he hamileliğimde hep filmlerde olur sanırdım gerçekmiş demek
(9,626 puan) tarafından
Evet üstüne görme diyolar yani hamile olup düzenli adet olanlar var yani adetliyim hamile değilimdir diye de cok rahat olmayalım lütfen  :D
tarafından
AA varmış annemin ki şu yönden saçma buluyorum
Adet olduğu için vücudu pis kan attığı için çocukları güzel oluyormus
(497 puan) tarafından
Anladım canım tamam ☺️♥️
tarafından
Bnde inanmazdm adet gördüm diyenlere başıma geldi valla canm :) çocuk tedavisi görmüştüm 5 sne olmadı bebeğim sonra bıraktm tedaviyi normal adet oluyodm hemde düzenli bir şekilde muhasebeciyim bir önceki gün sıcaktı hava güneşte çok durmuştm birden gözlerim karardı yığıldım yere sonra gözlerimi açtığımfa arkadaşlarım tepemdeydi :) eşim geldi hastaneye gttik genel rutin kan testi yaptılar meğer hamilelik testide varmış içinde anaa bide dedilerki hamilesin bnde sandımki yeni hamilelk kadın doğum doktoruna çıktıkki bana 13 haftalık hamilesin dedi ben şok oldm adet olduğumuda söyledim herşey normal bazı bünyelerde adet olunabiliyor dedi çok sık kontrole çağırdı 6 ay boyunca oldm daha sonra doğum yapana kadar olmadım canm
0 oy
tarafından

Geçen akşam bnde hıçkırdım hamilemiyim acep:O

tarafından
Canm spiral taktırdım kaydı çıkarttırdım hap içiyodm miğde kanseri olduğumu öğrendim doktor bıraktırdı aylık yada 3 aylık iğne vurulamıyorm polikistik over hastasıyım geriye de prezervatif + geri çekilme kalıyo ikisinide yapıyorz ama bilmiuorm ne olucak mayıstan beri aklım çıkıyo
(9,626 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim umarım şuan bi sıkıntın yoktur,Allah nasip ederse ben bu dogumda baglatmayi düşünüyorum en kesin çözümü o,biliyorum günah ama kaç tane doktora gittiysem hepsi 4. Gebeliğin tehlikeli olduğunu artık rahmimin ve vücudumun bunu kaldıramayacagini söyledi çünkü hepsi peşpeşe oldu geçen hafta enfeksiyondan hastaneye gittim farklı bi doktora gittim o bile aynı şeyi söyledi artık bağlatman gerek dedi oglum planlı oldu diğer ikisi sürpriz oldu tabi buna da cok şükür Allah evlat hasreti çekenlere de nasip etsin inşallah çünkü isyan edersem nankörlük etmiş olurum hem Allaha karşı hem çocuğu olmayanlara karşı o yüzden ne gelirse Allahtan diyip bunu da doğurup sorunu kökünden halledicem  :D
tarafından
Hayrlııs olsn canm korunuyomuydunuz peki ? Rabbim olmayanlarada versin ben çok çektim 7 sene çocuğum olmadı 5 sene tedavi gördüm rabbim bidaha yaşatmasın inşallah tedaviyi bıraktm umudum kalmamıştı 3 ay sonra felan hamile kalmışım haberim yokmuş 13 haftalıkken öğrendim hamile olduğumu 6 ay adet gördüm çok şükür 1 kızım var 2.5 yaşında rabbim olmayanların kucağını doldursn inşallah . Bağlatmak için yaş kriteri yokmu canm benim doktorum 35 yaşından önce bağlanmıyo dedi ben 33 yaşındaym
(9,626 puan) tarafından
Amiiiiinnn inşallah Rabbim isteyen hakeden herkese tattırsın..oglumda sadece geri çekilme vardi sonra korunmayı bıraktık tabi biz istedik Allah nasip etti oğluma hamile kaldım sonra kizimda da ayni şekilde korunduk koruyo diye  :D oglum 7 buçuk aylikti kızıma hamile kaldım dogurdum bu sefer hap geri çekilme + prezervatif bu şekilde korunduk yine hamile kaldım yani biz genel olarak korunamiyoruz onu anlamış oldum  :D :D ben 27 olucam ama doktor sorun olmadığını söyledi yani eş imzası olduktan sonra 25te bağlatan bile var artık eskisi gibi 30yas kuralı yok bana doktor 2. Gebeligimde bile demişti istersen bağlayalım diye o zaman 24 25 yasindaydım ama ben istemedim tamam deseydim o zaman baglayacaktı
tarafından
Öğrendiğim iyi oldu canm teşekkür ederim söylediğin için . Ben tek çocuk düşünüuorm bir yandada bir tanede kardeşi olsn diyırm ama kızım çok zor bi çocuk 2.5 yaşında hala gece uykuları yok o yüzden korkuyorm inanki sürekli peşindeyim düz duvara tırmanıyo :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 243 göst.
15 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 303 göst.
23 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Ümmühan (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hazalibis (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yildizsumeyye (497 puan) tarafından soruldu

380,340 soru

11,388,211 cevap

34,892 kullanıcı

...