0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (7,945 puan) tarafından
Bugün lazimlik aldım eve geldik direk deneyim dedim 23 aylık oğlum, cisin varmı dedim yok dedi bende cis gelince buna yapcaz tamammi dedim, hihi dedi, sonra sürekli üstüne oturmak istedi kalkmak istemedi sonra bir baktım içine isiyor :))))) kaka gelincede söyle dedim :) umarım alışır böyle böyle çok heyecanlandım hahaa :)).

4 Cevaplar

0 oy
(7,945 puan) tarafından

En İyi Cevap

Bunun aynısı canım benziyor ama ben burdan almadım:) burda dukkan vardı ordan aldım klasik lazimlik işte ☺️☺️

image 

tarafından
Şuanki evimde klozet yok canım önceki evimde vardı o aparatlar da var onlardan daha çok korktu bizim evdeki çocuk klozetini atıyım buraya bak
(7,945 puan) tarafından
At canım bu trdnyoldaki güzelmiş, 10 TL de kupon veriyo 365 lira oluyor, yada çarşıdan bak canım
tarafından
Ekledim canım bilmiyorum ki hangisini sever annem masraf yapma başka alıp diyor da çocuğun sevmesi kullanması önemli
(7,945 puan) tarafından
Benimki hala üstünden inmiyo şuan hahahahshhs hala otuuryor oyunn yaptı:)
tarafından
Ohh ne güzel maşallah sevmesi kullanması çok güzel
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Hangi lazımlığı nerden aldın canım 

(7,945 puan) tarafından
Lazimlik bile uçmuş başka yerde 155 dedi, biyer daha bakiyim.dedim orda 120 ymis aldım hemen ☺️ aslında 1 ay ertelicekdimm ama şimdilik iyi gidiyor bakalım ne yapicaz :D
tarafından
Bizimki kırık sırtını yaslayacak yeri yok ondan mı oturmaz sevmiyor mu anlamadım amcam geldi dün kızıma harçlık bıraktılar onunla alıyım bari dedım sevdiği bişey olsun totosunu üşütmesin
(7,945 puan) tarafından
Klozet gibi olanlar güzelmiş herhalde biri yorum yapmış
(7,945 puan) tarafından
Buda klozet gibi aslidna bilmiyorum cnm acaba senin bebe daha hazır değilmi istersen 3 yaşı bekle
tarafından
Bende bilmiyorum canım vala :(((
0 oy
tarafından
Alışır alışır Allahin izniyle sen sabırlı ol yeterki bende çok korkuyordum ama hiç korktuğum gibi değilmiş çok şükür öğrendi benim balım da 13 gün oldu ☺
(7,945 puan) tarafından
İnşallah canım çok sağol ☺️☺️❤️ masallah seninkinede
tarafından
Teşekkür ederiz teyzesi ☺❤
0 oy
(5,325 puan) tarafından
Canım çocuklarınızı neden normal tuvalet yerine lazımlığa alıştırıyorsunuz. Bana saçma geliyor sonra da tuvalete alıştırmak zorunda kalınıyo yada misafirlikte lazımlık yoksa ne olacak. 

En kötüsüde o lazımlıktakini yıkamak gerek
tarafından
İyi yapmışsın benimki korkuyor ya
(5,325 puan) tarafından
Benim kızım oğlumdan gördüğü için zorla kendi kendine eğitim verdi :D yoksa şimdi den tuvaleti yle uğraşmazdım
tarafından
Ahahha iyiymiş bizimki tek henüz abla olmadı ☺️
(5,325 puan) tarafından
Ya işte tek olunca herşeyi kendin öğretiyorsun büyüyünce oda kardeşine öğretiyor
tarafından
Aynen kuzum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 92 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 268 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde 3yaramazannesi (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 91 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu