0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (2,425 puan) tarafından

Kızlar cildim yağlı. Cleocin T kullanıyordum. Pek faydasını göremedim. Bugün sağlık ocağına gittim dedim böyle böyle. O da imex i yazdı. Bu daha etkili dedi. Bugün baslicam da. Sizce etkili bir krem mi? 

Burnumda siyah nokta ve genellikle yanak ve çenede sivilce oluyor. 

5 Cevaplar

0 oy
(1,719 puan) tarafından
İmex kullandım fondöten gibi bı rengi var ben pek yararını görmedim.
(2,425 puan) tarafından
Evet canım fondöten gibi ama bilemedim kullansam mi kullanmasam mi? Dove sabun aldım pembe. Onu düzenli kullanıyorum. O da tam güzel değil ya
(1,719 puan) tarafından
Canım bana faydası olmadı belki sana olur. Doktor yazdıysa sen yinede bı kullan istersen.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bekarken bir ara kullandım faydasını görmüştüm 
(2,425 puan) tarafından
İns bende de faydası olur :)
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Siyah noktalara pek değil ama sivilce için etkili. Benim ergenlik sivilcelerimin katilidir kendileri :)) ama sanki yağlandiriyor 
(2,425 puan) tarafından
Haahah:) deneyeyim o zaman bi
(1,210 puan) tarafından
Dene bakalım o zamanlar da pahalıydı şimdi kesin iyice pahalanmistir
0 oy
(2,088 puan) tarafından
Tek başına faydası olmaz bence.  La roche veya babe'nin yüz yıkama jelleri ve tonikleri çok güzel. Babe kullanıyorum ben çok memnunum.
0 oy
(7,846 puan) tarafından
Ben kullanıyorum bir aydır. Etkili mi bilemiyorum ama cildimi kuruttu benim. Onu kullanmadığım süreçte nemlendirici kullanmam lazım. Benim sivilceler hormonlu spiralden sonra azdı. Onu çıkarana kadar sürekli kullan dedi doktorum bana 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 511 göst.
12 Ağustos 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde 06ogluna_asik (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.
5 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,090 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
29 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenur5561 (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.

382,491 soru

11,451,087 cevap

35,028 kullanıcı

...