0 oy
234 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kizlar ben bugün kontrole gittim 3 ağustosa gün verdi sezeryan için bu hamilelik dönemindede eşimin beni aldattığını öğrendiğim için bide beyefendi üste çıkıp sanki ben yapmışım gibi beni engellediği için iletisimim kesinlikle yok ama doktor eşinle sabah 8 de gel dedi ben babamla gitsem bisey olurmu acaba ben onu dogumumda görmek dahi istemiyorum 

9 Cevaplar

+1 oy
(703 puan) tarafından
doktora neden ayrıyız demedın kı yada es ıstemesı ne alaka doktorun anlamadım var mı yok mu esı ne bılıyor kı belkı öldü adam yanı
(7,768 puan) tarafından
Sezeryanda isteniyor canım eş imzası
(25 puan) tarafından
Vala gerekirse babam atsın imzayı yani napayim gelmeyen adamı zorla getiremem ki ben
(703 puan) tarafından
Bende sezeryan oldum esımle bırlıkte gıttık ben ıcerdeyken ımza aldılar ama es sart degıl bır yakının ımzası da oluyor
-Reklam-
+1 oy
(6,432 puan) tarafından
Arkadaşta yazmış zaten aynen dediği gibi eş şart değil yakın akraba yeterli.
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yok bişey olmaz onun gibisj gelmesin zaten
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşinle aranızında sorun olduğunu görüşmediğinizi ptesi ara sekretere bir bildir canım
(25 puan) tarafından
Gerek hoc duymadım sonuçta herkesin eşi yanında olacak değil ya yurt dışında çalışıyor derim olur biter onu görmek istemiyorum çünkü zaten cagirsamda gelmez haysiyetsiz
(7,768 puan) tarafından
Canım ameliyat oalcaksın malesef imzası şart sn dürüst ol yoksa bir şekilde imza isteyebilirler
(25 puan) tarafından
Ya ben ararım aramasına ama biliyorum s.erefsiz gelmez üste çıkıyor o yüzden
0 oy
(53 puan) tarafından
Erkeklerin yüzde ,99 u eşleri hamileyken böyle bir girişimine bulunuyor 
(25 puan) tarafından
Aynen öyle kendi kaybeder ben kaybetmem
0 oy
(270 puan) tarafından
Çocuk doğduktan sonra kafasını dağlara taşlara vurur da iş işten geçmiş olur 
(25 puan) tarafından
İlk başta çok ağladım ama değmez böyle insanlar için
(270 puan) tarafından
Yok neden ağlıyorsun, sevin kurtuldun diye. Ağlaması gereken o. Yakında baba oluyor ama evladı bir ömür kendisinden nefret edecek ve çevre de hamile bi eşi aldattığı için yüzüne tükürür. Eşini kötü bir süreç bekliyor
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Doktora esinle ayrı olduğunu bildirmen gerekiyor
0 oy
(1,538 puan) tarafından
İmza için isteniyo ama ailenden biride atabilir sanırsam 
0 oy
(195 puan) tarafından
Hastaneye gidince şöyle eşim yok diye, ben sezeryan olduğumda tüm evrakları ben imzaladım eşim atmadı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
18 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KuzucuklarinAnnesi07 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Huzeyfem (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 211 göst.
31 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 90 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu

381,042 soru

11,407,669 cevap

34,943 kullanıcı

...