0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (985 puan) tarafından
11 aylık. Resmen saç yiyor. Doktora da danıştım normal dedi her şeyi ağzıyla bakıyor dedi ama bu artık anlama, bu ne acaba diye bakma aşamasını geçti. Kanı falan da temiz çıktı. Oynadığı odada asla saçımı açıp bağlamıyorum. Her gün süpürüyorum çarşaf seriyorum. Ama nerden buluyorsa bulup yiyor. Kaç kez ağzından aldım. Sürekli gözümün önünde. Daha bugün poposunda vardı. Kaç kez böyle kakasında buldum. Ne yapıcam ben yaa. Deliricem en son 

6 Cevaplar

0 oy
(934 puan) tarafından
Acaba tepkiniz için mi böyle yapıyor aklıma ilk o geldi. Umursamayan bırakır muhtemelen 
(985 puan) tarafından
Kendi haline bıraktım yine yiyor ya
-Reklam-
0 oy
(8,076 puan) tarafından
1 yaşında kızım yerde ner görse ağzına atmaya başladı son 1 aydır sırf bunun için eve robot süpürge alacağım koca gün temizlesin dursun evi 
(8,900 puan) tarafından
Geç bile kaldın
(8,076 puan) tarafından
Farkındayım canım her ay tatile gidersen robot süpürge almaya para kalmaz :)
(8,900 puan) tarafından
Robot tatilden daha önemli onu al bunca zaman ne halt etmeye almadim diye kafanı duvarlara vurursun
(8,076 puan) tarafından
Koltukların altı kaç cm olmalı girmesi için canım
(8,900 puan) tarafından
6 cm yeterli
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Benim oğlum ellerini hareket ettirmeye başladığı zaman oluyordu o 3 4 aylıkken saçları da döküldüğü için ağzına giriyordu kakasını Bi açıyordum saç dolu ama sonra olmadı Bi daha öyle Bi şey doktorlar dizisinde karnı saç dolu bi kız vardı o geldi aklıma bak şimdi 
(8,076 puan) tarafından
Ay evet ama o kendi saçını bildiğin yiyordu canım ya öyle 1 tel falanda değil:)
(4,158 puan) tarafından
Ay evet ya bilerek yiyordu hem de :))
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Emzik kullaniyorsa belki ondan yada oynadigi oyuncaklardan olablir.kendi saci dokuluyordur elindekide o dokulen sacina dusuyor ve o agzina aliyorsa ondannolablir.bizimde oldu emzik her dustugunde temizleyip verirdim.kendi saciydi ama.yatagina emzik dusuyor ya baslarda direk bakmadan verirdim ondan oldu.
(985 puan) tarafından
Emzik kullanmıyor. Kendi saçı da değil bayağı benim saçım yaa. En son sıfıra vurucam o olacak
0 oy
tarafından
Benim kızım da çok saçma şeyler yiyordu eğğ eğğ dedim. Tepki göstermedim anladı pisi olduğunu daha yemedi
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun. Benimki de yapiyodu.. birkaç ay sürdü çıldıracaktm artık sonra kendiliğinden bıraktı şükür.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
27 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hazalgms (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 440 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
5 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu

379,169 soru

11,349,921 cevap

34,817 kullanıcı

...