0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (7,912 puan) tarafından
23 aylık oğlum bugün 2 kere lazimliga yaptı cisini, kakasını biraz donuna kaçırmıştı, sürekli anlatmaya çalışıyorum bugün ilk basladik, uzun bir süre çiş felan demedi bende çiş varmi dedim yok dedi, sandalyede otuuryordu bir baktım isemis taa yere kadar akmış sandalye felan temizledim hep en son yarım saat önce yaptı cisini, ne zaman tekra götürüyum bide sürekli çiş çiş diyor götürüyorum yapmıyor bekliyoruz saatlerce.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk günler öyle oluyor canım kendi söyleyene kadar kendim götürdüm taa ki söylemeye başladı  kendim götürmeyi bıraktım artık 
(7,912 puan) tarafından
Bu bebe canımı sıkıyor yaa ☺️☺️ lazimliktan ayrılmak bilmiyo sürekli üstünde oturmak istiyor kaldırdım yerlere atıyor kendini oyun yaptı bana habire çiş çiş diyor aklımla oynuyor götürüyorum yok bişey yapmiyo☺️
tarafından
Puhahahaaaaa dur zamanla sıkılır artık şimdi yeni yaa seviniyor oyun yapiyor ☺☺☺
-Reklam-
0 oy
(415 puan) tarafından
32 aylık kızım bes gundr br kez ble ypmadı lazmlıga  heryere işiyor masallah senınkı ypms yine. 
(415 puan) tarafından
Masallah kızım Konusmazmı hemde nasıl tvdekı ybancı sarkıları ble ezbere soyluyor herseyı anlatıyor konusyor blmedıgı kelıme yok diyebilirm
(7,912 puan) tarafından
Hadi ya seni anlar aslında hani buna yapckasin artık deyince ben öyle dedim oğluma alıştı yine gelip gidip çiş dedi onun üstünden inmek istemiyor
(415 puan) tarafından
Anlıyor sonra hayır çişimi ypmak istemıyorm ypmıcam deyıp kacıyor ustne ypıyor
(7,912 puan) tarafından
Ozaman sen beze devam :(
(415 puan) tarafından
en azından gundzu halledeym de gece sonraya klsn smdılık gece takarım dha

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
12 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 191 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 108 göst.
7 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 247 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,887 soru

11,340,785 cevap

34,808 kullanıcı