0 oy
517 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından
Çok mu ağrılı bir işlem ve devlet hastanesi nasıl yapıyor sezaryen sureck nasıl geçiyor olanlar bigli verebilir mi 

35 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Üşendim anlatmaya ya gece gece gündüz soraydın bunu ahaha 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bana yapmadıkar oyle bısey
(13,824 puan) tarafından
Bana da bastirmadilar kum torbasimi ne agirlik koydulaf sdce
0 oy
(228 puan) tarafından
Bir anda basıyorlar biraz aciyor ama sonra direk geçiyor zaten korkulacak bisey yok 
0 oy
(275 puan) tarafından
Ben ozelde oldum  canımdan can gitti 4 5 sefer yaptılar hastane inletmiştim resmen yapan kişide önemli tabi afedersin ****** gibi bastırıyordu bana yapan kişi ben dedimm bırakın en sonunda tabi herkse yaplmiyor heralde arkadaşıma yapmamislardi
0 oy
(11,229 puan) tarafından
Sezeryanda karna basilmaz diye biliyorum canım yanlışsa duzeltsinler beni ama zaten kesi oluyor açıp aliyorlardir
(1,408 puan) tarafından
Anlatsana yaprak çok korkuyorum az kaldı doğuma
tarafından
Anlat normal doğumdan vazgeçsin hamileler ahahaha
(11,229 puan) tarafından
Kız yok be yani vazgecmesinler yani tabiki zorluğu var ama ben bugün dogursam gene normal isterim  :)
(10,016 puan) tarafından
Kiz dogumda degil yaprak.k sen yanlis anladin :) dogumdan sonra odada uyusuklugun gecince gelip karnina basip kan akimini kontrol ediyolar
(11,229 puan) tarafından
He kız ne bileyim karnına basmak deyince ben dogumda sandım ya anaaaa  :D
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bana yapmadılar canım
0 oy
(229 puan) tarafından
Ikı sezeryan gecırıdm ılkı arastırma hastanesı yapmadılar ıkıncısı devlet hastanesı yaptılar anlamadıgım neden uyusukluk gecmedne bastılarda canımız yanmadan hlletmedıler gozlerımden  yas geldı annem hemsıreye müdahale etmeyım dıye elımı tuttu paramparca etmısım elını
(10,016 puan) tarafından
Demekki bi suresi var yapilmasi icin :)
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Genel anestezi ile araştırma hastanesinde doğum yaptım bana ole bisey yapmadilar
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Benimde basilmadi canim sondayi cikarirken kanama kontrolu yaptilar sadece 
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Her sezeryanda olacak diye birşey yok canım. Ağrılı bir işlem de değil korkma.
0 oy
(6,989 puan) tarafından
İki doğumumda da bastılar yalan söyleyemeyeceğim beni en çok zorlayan bu olmuştu. F
0 oy
(160 puan) tarafından
Ben ilk8nin acisini bildigim için ikinci doğumumda elin8 tuttum brakmadim bana ne halin varsa gör doktoruna soyluyecem dedi belki yanliş bisey yaotim ama sanci icinde kivranirken bide ona musade edemezdim
0 oy
(121 puan) tarafından
Içerde kan vs.kalmasin diye bastırıyorlar bana gelip gidip bastiroyodu hemşireler baya aciyo ya aklıma geldikçe kötü oluyorum 
0 oy
(415 puan) tarafından
Bana yapmadılar ilk kez duydum 
0 oy
(5,867 puan) tarafından
Bana yaptılar, ertesi gün yanıma gelen kıza yapmadılar. Ablamda özelde ilk doğumda yapmışlar ikinci doğumda yapmamışlar. Çok iğrenç bir şey. Kadının kolundan sıkıca tuttum yapmasın diye ama nafile yaptı maalesef. 
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Çok çok kötüydü dışardakiler normal doğum var sanmış içerde içim dışıma çıktıydı
0 oy
(292 puan) tarafından
Aşırı derecede bastırmıolar ki hafif hafif 10 saniye anca sürüyor. Çekince de geçiyor zaten hemen korkulacak bişey değil 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Benim karnima basmadilar
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Benim karnima basmadilar.  Ertesi gun doktor muayene ederken kesi yerini muayene etti ama acili bir islem degildi
0 oy
(9,546 puan) tarafından
Anlık acıyor geçiyor korkulacak çok bişey yok içimde kan birikmesin diye 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 158 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde SnurT (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 163 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
31 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 217 göst.
9 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merirem (2,450 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...