0 oy
103 göst.
Aile kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İnsanların yanında konuşmuyor kızım 5 yaşında yıllardır konuşsun diye uğraştım tam konuşmaya başladı şimdide insanların yanında utanıyor konuşmuyor???

3 Cevaplar

0 oy
(3,723 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Utanıyormuş canım kendisi söylemiş ya özgüveni kırılmış bence çocuğun imkanın varsa mutlaka bi pedagogla görüştür eminim faydası olur anasınıfının da ona çok faydası olacaktır inşallah 
(3,895 puan) tarafından
Çocuk yıllardır düzgün insan yüzü görmedi kardeşi doğdugundan beri düzgün dışarı çıkamadı evde etkinlik yaptırdım.Evde bir şeyler öğrendi anaokuluna kaydoldu inşaAllah faydası olur.
(3,723 puan) tarafından
Çok faydalı olur başlarda biraz zorlanır ama zamanla açılır hatta imkanınız varsa yaz okuluna falan da gönderin alıştırma olur önden
(3,895 puan) tarafından
Yaz okuluna yaşı tutmadı cnm anaokuluna kaydettik seneye ilkokula gidecek.
(3,723 puan) tarafından
Hadi inşallah canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
kalabalik ortama girmemis demek ki.. daha cok oyle ortamlar olustur.. ztn okula gidince de alisir
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Ben oğlumu yaz okuluna götürüyorum orda bir kız çocuğu var asla konuşmuyo konuşmayı biliyo ama ama asla tek kelime etmiyo ne kdr desen Sümeyye bakmaz ayaktaysa otur desen oturmaz oturmussa kalk desen kalkmaz ve sürekli masanın altına girip uzanıyor çıkmıyor engeli bir durumu yok insana bakiyo anliyo gülümsüyor yapmıyor öğretmen ailede bir travma geçirmiş dedi en azından seninki öyle değil kız o takma utaniyormus minnoş zamanla alışacak konusacak

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
14 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,600 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 114 göst.
0 oy
2 cevap 64 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hayat0606 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 338 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bsraknc6544 (23 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...