0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (475 puan) tarafından
Dilan polata lazer epilasyona giden var mı memnun musunuz.... tüm vucut diyorlar ya buna bel gobek yuz falan dahil oluyor mu....  birde hamilelikte bu tuyler tekrar cikiyor mu dilan polat lazere gitmek istiyorum ama 8 seans acaba ne kadar etkili olur..... bu tum sorularimin cevabini biliyorsaniz litfen yardimci olur musunuz para verecegim sonucta boşa gitsin istemem

2 Cevaplar

0 oy
(531 puan) tarafından
Canım ben lazere gittim Dilan polat degol ama başka bir yere gittim sana söyleyeceğim etrafımda bir sürü kişi de gitti cihaz alexandrite değilse gitme tekrar çıkıyor ilk 3 4 seans tüyler bitmiş gibi geliyor ama seanslar tamamen bitince 1 2 ay alma geri çıkıyor kuzenim alexandrite gitti hiç çıkmadı doğum yaptı çıkmadı çok memnun 
(6,516 puan) tarafından
Evet ben gideceğim lazere alexandrite çok iyi dediler
(531 puan) tarafından
Canım alexandrite diyorlar ama onun yan sanayisi oluyor ona dikkat et cihazı görmek istediğini söyle ondan sonra internetten bak cihaza alexandrite mi diye oysa kesin git kuzenim gidecek 5500 TL demiş sana ne kadar dediler
(6,516 puan) tarafından
Tüm vücut 3 buçuk dediler burda çevremde giden var memnunlar biraz araştırma içindeyim şuan zaten
Bide bizim bura ilçe küçük yer ondan uygun biraz
(531 puan) tarafından
O zaman canım senin o alexandrite değildir emin ol Ipl lazerdir herkesi öyle diyerek kandırıyorlar
(6,516 puan) tarafından
Zaten şuan araştırma aşamasındayim canım burda 3 tane lazer yapan yer var bakalım artık ne olacak
-Reklam-
0 oy
(48,617 puan) tarafından
8 seans yetmiyor daha sonra uc dort ayda bir gidip atis yaptırmak gerekiyo tek tük cikanlar icin

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 114 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 159 göst.
23 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Delice zeytin (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
8 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
17 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,988 soru

11,344,215 cevap

34,809 kullanıcı

...