0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
24 ayligiz ve 4. Gunumuz lazinliga oturmak istemiyor evimde klozet yok 35 haftalik hamileyim bazen tuvalete gider gitmez yapiyor ama buyuk abdesti beklememeiz gerekiyor ve karnimdan dolayi fazla bekleyemiyirum siz neler yasadiniz kac gundaha boyle surer 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeni lazımlık sipariş ettim evdekine oturmuyordu kızım bunu beğenir ınsallah 
(7,949 puan) tarafından
Nasıl bişey aldın asko
tarafından
(7,949 puan) tarafından
Çok değişikmis kız ama hiç yorum yok ins güzele gelir
tarafından
Evet normal sandalye gibi bakalım ınsallah iyi gelir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sabırlı ol pes etme canım güzellikle konuş anlat hemen pat diye öğrenmiyorlar benim de 14 gün oldu bugün çok şükür bitti öğrendi sakin hiç bir şekilde bez bağlama kafasi karışmasın gerekirse bir tabure al kendine tuvalete sende otur o yapana kadar öyle öyle alışır 
tarafından
Aman vallahi o kadar parayi vermeye gerek yok bence benim klasik sandalye gibi hop kendi gidip oturuyor hoşuna gidiyor ☺
(7,949 puan) tarafından
Rabiat kaderin yorumuna bak oda değişik almış link atmış fiyatida uygundu ben normal olanlardan aldım 120 tlydi onunki değişik yine 124 tl
(30 puan) tarafından
Bakiyirum cnm ama alsam kac gunde gelecek bklm en iyisi kedim gidip almam lazim kargoyu bekleyemeyiz
(3,508 puan) tarafından
Ben pazardan 60₺ aldim kizlar hos benim beyfendi istemedi yapmadi ona da
(7,949 puan) tarafından
60 TL iyi Almissin ;D
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Bizimde 6.gunumuz hala alışmış degil
(30 puan) tarafından
Rabbim yardimcimiz olsun
0 oy
(3,508 puan) tarafından
Benim oglum hicbir sekilde lazimliga yapmadi klozet aparati aldik ona yapti 4.gun oyle hemen kabul edip yapmiyorlar canim bir hafta boyunca surekli ustune kacrdi ve soylemedi cisinin geldigini kakasindan da korktu uzun sure yapmadigi oldu ve hep altina yapti bir hafta. Bir haftanin sonunda cisini soylemeye baslayinca kakayi da denk getirdik bi kac defa yavas yavas alisti iki hafta oluyor artik gece de kacirmamaya basladi sukur duzene girdi sayilir bu arada oglum 27 aylik ben de 31 haftalik hamileyim basinda beklemek zor oldugu icin kucuk bi tabure de kendime koydum banyoya oturup bekliyorum buyuk tuvaleti olunca
(30 puan) tarafından
Klozetim yok malesef klozet gibi lazimliklardan alacagim birde gece hic problem olmuyor 10 da uyuyoruz sabah 8de kalkiyoruz kalinca yapiyir gece tuvaletinj hic yapmiyor
(3,508 puan) tarafından
Bir de oyle dene canim gece yapmamasi iyi hazir demek ki
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bir ayda sürebilir iki üç haftada da bitebilir çocuğa bağlı cnm.Bizim tuvalet eğitimi 1 ay sürdü ikinci çocuğum 25 aylık biraz geçsin ona da öğreteceğim.Sabır gerektiren bir iş ilk bir hafta genelde tutuyorlar iyi ki seninki tutmamış tuvalete yapmış bnm çocuğum inat edip başta tutmuştu.
(3,895 puan) tarafından
Lazimlik istemiyorsa devamlı tuvalete götür cnm aslında lazimlik işimizi kolaylaştırıyor sanıyoruz aksine zorlaştırıyor.
(30 puan) tarafından
Oyle evet ordada suyla oynak istiyor ve cikarken agliyor tuvalet icin degilde oyun icin gitmek istiyor
(3,895 puan) tarafından
Yani yaramazlık yapıyor bnmkide suyla oynuyordu.İlgisini başka yöne çek zamanla alışır ama çok sabır gerekiyor öğrenince bile kaçırabiliyorlar bnm çocuk dört yaşına kadar kaçırdı.Hatta bir tanıdığım çocuğunun altını geceleri bezliyordu beş yaşına kadar bezledi.Çocuk tuvalet biliyordu ama gece kalkmıyor altına kaçırıyormuş o yüzden bezledi gerçi çocuk büyüdü artık bezlenmiyor.Ama her çocuk farklı tuvaleti öğrenseler bile gece gündüz kaçırabiliyorlar.
(30 puan) tarafından
Oyle tabi sabredecigim tekrar bezi takmak istemiyorum
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Çocuğun hazır olması ilk şart annenin hazır olması lazım bezi hiç takmiyoruz gündüz belli aralıklarla lazimliga oturtuyoruz sen basardin gibi motivasyon sözleri ile destek ilk üç dört gün kaçırıyor sonra alıştı şükür lazimligu kendine sectirdim ben ona göre aldınm 
(30 puan) tarafından
Bende simdilik tuvalete gidiyoruz ama sali gunu alicam beraber secelim istiyorum
0 oy
(230 puan) tarafından
Bizde 24 aylığız 14 gün oldu daha ogrenmıs degıl bugun benım ıcın buyuk ınsanlık ıcın kucuk bı adım attı kakasını yapıyordu ben mutfaktayken odaya geldı ve tuvalete gırmek ıster gıbı bı ızlenım verdı ama bıraz korkuyor galıba cısı var mesela sokuyorum tuvalete baya beklıyorum oyalıyorum oyun oynuyoruk kızıyorum ne yaprsam yapmıyor ama cıkınca kendıne yer edındıgı yerlere ısıyor galıba benmkı bıraz daha zor gecıyor
(30 puan) tarafından
3 dort saniye oncesinde buyuk abdesti i yapacagini anlasam hemen lovayo yetistiricem ama farketmiyirum hic
(230 puan) tarafından
Benm kızda su var boyle ugrastıgı seyı bırakıp sessız sakın koselere sıze kendını gostermeden gıdıyorsa bılınkı oraya emanet bırakacak :))  erkek kardesmden bılıyorum
(30 puan) tarafından
Yok oyle yapmiyor farjetmiyir yaptigini tam kendisi ama yapinca anne ciş diyor
(230 puan) tarafından
İlk baslar benmıde oyleydı sonra yer edınıd kendıne

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 50 göst.
24 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 508 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Asena.ekinci (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,255 cevap

34,855 kullanıcı

...