+2 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından

Misaifir gelmeden önce gittikten sonra yapılan iş bı kenara da gidince hatta daha apartmandan çıkarken ben domestosumla tuvalete giriyorum  direk :) bu bende takıntı oldu kizlar ya varmı benim gibi iyi bişey mi kötü bişey mi bilmiyorum , arkadaşlarım söyleyince abartiyosun falan diyolar

15 Cevaplar

+3 oy
(7,121 puan) tarafından
Söylemek saçma bence yani temizlenir sonuçta özel bakteriyel alan hastalıkli bir yer hijjjen olmalı ama bunu tutupda insanlara """ misafir gidince domestosla temizliyorum ben "" demek saçma muhabbet
(3,519 puan) tarafından
+++sanki biz misafirden sonra anı kalsin diye iki sene yikamiyoruz ;))))
(8,926 puan) tarafından
Semantin çok güldüm ya sjsjsjsjjsn
(1,618 puan) tarafından
En temiz titiz kendileri ya onu ispatlama çabası
(7,121 puan) tarafından
Sbbshshsbsbsb kız Allah iyiliğini versin
-Reklam-
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ben günlük yikiyorum zaten birisi girse de girmese de ama annem kaynanam vs dahi gelse evden çıktıkları an yıkarım midem almıyor 
(134 puan) tarafından
İşte aynen bende oyleyim ya misafiri seviyorum çokta misafirim gelir çok şükür ama  bu tuvalet konusunda gerçekten takıntım var uzakta olan bı arkadasim var başka şehirde o gelmiyo alınmaz diye ona söyledim :))) o da biraz abarttigimi düşündü ama huyumdan vazgeçemiyorum yani demek ki normalmiş
(14,032 puan) tarafından
Ay saçmalamasinnn tuvalet temizliği aşırı önemli aşırı ne abartması ya
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bende öyleyim bence gayet normal bişey
(134 puan) tarafından
Demi bencede ya çok şükür normalmisim :)) elimde değil yani gelinsin yenilsin icilsin doksunler sacsinlar hiç önemli değil ama söz konusu tuvaletse hiç affetmem anında temizlerim :)))
0 oy
(8,325 puan) tarafından
Yoo en doğrusu bence bu ortak kullanım alanları her daim temizlenmeli bir sürü hastalık bulaşıyor tuvaletlerden 
(134 puan) tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kullanım sıklığına bağlı biraz ama.evet genelde bende misafir.gittikten sonra domestos dökerim. Gelmeden.once de.tabiki muhakkak wc yi kontrol.ederim. Ben.nasil.icime sinmezse misafir.kullanamk.zorunda.kalirsa onunda.icine sinmesi.lazim
(134 puan) tarafından
Aynen öyle canım  ama herkes bizim gibide değil ne insanlar var o ayrı konu vala biraz da bundan dolayı takıntı oldu bende
0 oy
(2,150 puan) tarafından
O yine iyi benim eltim misafirden sonra bütün evi ayaga kaldiriyor temizliyormuş 
(134 puan) tarafından
Kız o kadar artık hastalik oluyo ya bizimde var öyle tanıdık koltuk örtüsü vs herşeyi baştan aşağıya yıkar kumandaya ellmesinler diye streclemis düşün :) ama gerçekten doktorluk bizimkide hatta adınıda klorakci sado koyduk kendi de guluyo elinde değil kıyamam ya  :)))
(2,150 puan) tarafından
:)) Allah iyiliginizi artırsın :))
0 oy
(12,646 puan) tarafından
Misafir almıyorum post yukarı 
(134 puan) tarafından
Ayy iyimis bu :)))
0 oy
(429 puan) tarafından
Canım olması gereken o zaten ben bir misafirlige gittim tuvaletin içini geçtim kulozetin kapaği çop kutusu tozdu pexeteyle silip oturdum bir daha gitmem o eve dedim sonra enfeksiyon oldum valla ne pis insanlar var 
(134 puan) tarafından
Yaa bak işte demi kiz gercekten hiç dikkat etmiyorlar ya biraz da ondan dolayı kaldı bende bu takıntı mesela ben herkezin evinde de tuvalete giremem gerçekten benim gibi yaptığına inandığım kişilerin evinde girerim y da çok çok gelmesi lazım dayanamicak gibiysem mecbur vala kadınız her türlü hastaliga açığız canım ve ben kız çocuğu yetiştiriyorum korkuyorum ilerisi içinde bakalım
0 oy
tarafından
Misafirim olmadığı için bilemiyorum 
(134 puan) tarafından
Hiç gelen gidenin olmuyomu
tarafından
Valla birkez annemler geldi normal temizliğimj yaptım yeni ayrı eve çıktım 4 ay oldu kaynana benden baya baya uzak gelenim gidenim yok bi kaynim var o gelir ara sıra normal temizligimi yaparım
0 oy
(112 puan) tarafından
Bende yıkarım havluyu felan değiştiririm. Günlük yıkarım ama misafir gelsin tekrar yıkarım. Enfeksiyon felan kapma ihtimali olabilir 
(134 puan) tarafından
Aynen öyle demi canım kimi insana abartı geliyoda bende dedim acaba bende hastalık mı oldu bu
0 oy
(246 puan) tarafından
Vallahi abartmıyorum ben de öyleyim çıkar çıkmaz hemen tuvaleti yıkıyorum ;))))
(134 puan) tarafından
Demi kız igreniyorum ya :)) ben psikolojim bozuk saniyodum ama yorumlara bakınca herkez öyleymiş mutlu oldum :)))
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Bende ilk tuvalet lavaboya yıkarım sonrada tüm evi havalandırırım gece yarısı olsa bile
(134 puan) tarafından
Kız yalnız olmadigima çok sevindimmm :) ) gerçi ben evle uğraşamam mutfağı zor toplarim da :) sadece tuvalet takıntısı var anam çöp kutusuna kadar kloraklarim o da erkek girdiyse hani sıçrar eder neler düşünüyorum görsen komedi :))
(1,584 puan) tarafından
:) :)
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Benim ayrı bir tuvaletim var hep temiz olur misafir tuvaleti. Bizim günlük kullandığımız ayri. Misafir gittikten sonra da yıkarım paspas havlu değiştiririm 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Her gece rutin temizlediğim için misafir gelmiş gelmemiş fark etmiyor en son tuvaleti temizler ilaçlar öyle yatarım benimkide hastalık:)
(134 puan) tarafından
Aynen seninkide ayrı hastalikmis kız :))) ben her gece temizlemem kız yani tabi devamli temiz Domestos dökmek değil de hani böyle ben giriştim mi yer çöp kutusu komple klozet domestoslarim oule bazilari mesela sadece içine döküp fırçalayın birakiyomus keşke o kadar rahat olup bende döküp sifonu çekip kapağı kapatabilsem ah ah :) çop kutusu fırçaya kadar herşeyi domestoslarim hatta duşa kabin yanında tuvaletin ondan çok igrenirim oraya da sıçrar diye duşa kabinin dış cami bile domestoslarim :)))) ama biri gelirse bunlari domestosluyom yoksa yıkıyorum biz kullaniyosak çöp kutusunu falan yani :))
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Benim tuvalette başkasının kokusu olunca hemen fark edip rahatsız oluyorum malesef hep kendi idraririm kokusunu aldigim için.

Kimsenin tuvaletini kullanmıyorum umuma açık yerlerde de kullanmıyorum 
(134 puan) tarafından
İşte kimi insan da takıntı oluyo canım bende kişi kendinden bilir işi kendim bu kadar detaylı yapıyorum dikkat ediyom ama gittiğim yer bu kadar dikkat ediyomu kişiye göre muamele yapıp gidiyom :))) hani temiz biriyse gönlüm rahat oluyo , kimisi sadece Domestos döküp kapağını kapatır mesela asla yapmadım daha öyle bişey bı kere nasıl twmiLeniyosa öyle anlamıyorum işte temizlik anlayışını kız bazilarinin :)

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 817 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (639 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 438 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 298 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,759 cevap

34,862 kullanıcı